Skocz do zawartości

Który APC wybrać ?


krzysztof

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, trochę poczytałem i zastanawia mnie jedno, a mianowicie czy możecie polecić jakieś apc które szczególnie dobrze spisze się w mercedesie clk? Materiały podobne jak w203

Kokpit posiada lekkie przebarwienia i tłuste Śladu podejrzewam że po poprzednich środkach typu plak dlatego dobrze by to wszystko wyczyścić. Kolejne pytanie to dobra konserwacja ale to już na drugi temat.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam Panowie. Jestem posiadaczem salonowej Hondy Civic, która nie ma jeszcze problemów z brudem i śladami na kokpicie [WHITE SMILING FACE] zakupiłem sobie PB NL, ale z tego co widzę to polecacie jeszcze przed nałożeniem tego cuda czymś kokpit przeleciec - ACP. Co polecicie? Zależy mi na takim który i ładnie pojedzie po plastikach ze śladami z butów przy drzwiach i przygotuje kokpit pod PB NL.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rudachi83, ja wiem wiem każdy tak pisze ale , na twoje pytanie odpowiedź padła już dziesiątki jak nie setki razy ! Nie szukaj gotowca , poczytaj a może przy okazji nauczysz się czegoś innego ciekawego !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...

Odświeze temat.....Czy używał/testował ktoś WOLF'S CHEMICALS INTERIOR APC THE INSIDER?

mam zamiar kupić ale chciałbym wczesniej jakies opinie miec o tym produkcie bo nie widziałem na forum...

Normalna cena to ok 54zł a na allegro jest za 20zł :)

 

Czy moze lepiej ValetPro Classic APC,Shiny Garage Lime,ADBL APC a moze Nielsen Cyclone APC?

Bardziej chodzi mi który byłby odpowiedni do wnetrza?

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odświeze temat.....Czy używał/testował ktoś WOLF'S CHEMICALS INTERIOR APC THE INSIDER?

mam zamiar kupić ale chciałbym wczesniej jakies opinie miec o tym produkcie bo nie widziałem na forum...

Normalna cena to ok 54zł a na allegro jest za 20zł :)

 

Czy moze lepiej ValetPro Classic APC,Shiny Garage Lime,ADBL APC a moze Nielsen Cyclone APC?

Bardziej chodzi mi który byłby odpowiedni do wnetrza?

Pozdrawiam

 

Unique Dionysus :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam nielsena cyclone, robi co ma robic, ale czesto musze zawyżyc stęzenie bo jest za słaby

 

jakie stężenia były za słabe? na jakim stężeniu osiągnąłeś zamierzone rezultaty ?

Na jasnych plastikach 1:10 było za słabe przy 400ml na litr zszedł cały brud ktory chciałęm

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mialem rozne APC: Autosmart, autoglym, AF, Nielse oraz ostatnio SG pink APC. I musze powiedzec ze tego SG juz nigdy nie kupie, bardzo duszacy. Z ww najlepszy dla mnie jest Autosmart. Teraz zastanawiam sie na zakupem BH Surfex 5l. Moze ktos go uzywal i ma porownanie do ww??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja zakupiłem właśnie red devila i mam go zamiar używać do wszystkiego odpowiednio rozcienczonego. Czy do wewnętrznych plastików 1:25 będzie dobre? Czy do zabrudzeń na lakierze np przy nadkolach, zawiasy i zakamarki w grillu dobrze będzie 1:10? Czy za silny będzie ten środek w takich proporcjach.

Felgi i podobne zabrudzenia 1:10 nie jest za mało?

zastanawiam się też do użycia go raz na jakiś czas do marolexa. Jeśli sg foam Snow jest 40ml na litr to jak doleje drugie 40ml devila tragedii nie ma?

Szukałem w szukajce podobnych wątków ale każdy używał różnie...

 

Dodane.

Wyczytałem, taki też mam zamiar w przyszłości, do wnetrza kupic oddzielne apc. Ktoś linę apc albo tego z adbl też rozcienczal? Mam próbkę z TK i ładnie bez mieszania doczyszcza. Tylko wiadomo gorzej z wydajnością.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja zakupiłem właśnie red devila i mam go zamiar używać do wszystkiego odpowiednio rozcienczonego. Czy do wewnętrznych plastików 1:25 będzie dobre? Czy do zabrudzeń na lakierze np przy nadkolach, zawiasy i zakamarki w grillu dobrze będzie 1:10? Czy za silny będzie ten środek w takich proporcjach.

Felgi i podobne zabrudzenia 1:10 nie jest za mało?

zastanawiam się też do użycia go raz na jakiś czas do marolexa. Jeśli sg foam Snow jest 40ml na litr to jak doleje drugie 40ml devila tragedii nie ma?

Szukałem w szukajce podobnych wątków ale każdy używał różnie...

 

Dodane.

Wyczytałem, taki też mam zamiar w przyszłości, do wnetrza kupic oddzielne apc. Ktoś linę apc albo tego z adbl też rozcienczal? Mam próbkę z TK i ładnie bez mieszania doczyszcza. Tylko wiadomo gorzej z wydajnością.

 

Osobiście używałem Red Devila w wnetrzu w stęzeniu nawet 1:10 przy twardych plastikach natomiast przy miekkich ok 1:20. Na zewnątrz uszczelki, plastiki 1:4. Brak ubocznych skutków. Osobiście polecam do wnetrza coś przyjemniejszego jak np. Blink?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.