Skocz do zawartości

Który APC wybrać ?


krzysztof

Rekomendowane odpowiedzi

Jaki APC polecacie do zewnatrz kilka elementów pobrudziłem woskiem zaszły lekko na biało jaki APC tylko w małym opakowaniu max 1L i co pozniej na plastik

W opakowaniu 0,5L można kupić cyclone za jakieś 15zł, a jak nie masz żadnego detalingowego apc (po Twoim pytaniu wnioskuję, że nie) to spróbuj zwykły domowy płyn APC. Ja ostatnio myłem opony APC z biedronki w stosunku 1:2 z wodą z kranu i ładnie domyło :P A tutaj masz fotorelację z mycia nim gumowych dywaników: http://forum.kosmetykaaut.pl/viewtopic.php?t=17077

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na ostatnie pytanie sam musisz sobie odpowiedzieć. Ja uznałem, że warto i Cyclone używam do wnętrza (też mam 0,5l) a to mycia opon, gumowych dywaników czy nadkoli sprawdza mi się domowe APC w większym stężeniu :good: Pewnie kiedyś zaopatrzę się w 5L baniak dobrego APC i nie będzie potrzeby tak kombinować ale póki co na kosmetyki i tak wydaję więcej niż moja żona :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie jak rozcieńczyć Surfexa HD do mycia wnęk, zakamarków przy zawiasach itd? Po pędzelkowaniu czym to można wypłukać? Jakimś opryskiwaczem z wodą? Czy może wycierać mikrofibrą?

 

rozcieńczyć z wodą, do deski zaczął bym od 1:20 a do zawiasów np 1:10 albo mniej ... testuj

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam problem w Oplu z plastikami wlotu powietrza z jednej strony umyły się fajnie a od środka jak ich obróciłem to tragedia. Próbowałem już Surfexem stężenie nawet 1:5 później poszło VALETPRO CITRUS TAR & GLUE REMOVER a nawet nitro użyłem i nic tego nie ruszy. Macie jakiś pomysł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam no więc tak po dokładnym obejrzeniu okazał się to tak stary grzyb że papier nawet sobie nie za bardzo z tym poradził, ale ktrochę zeszło. Żaden środek tego nie usuną nawet była mała próba z kwasem ale nie polecam takich eksperymentów.

A może ktoś na środek usuwający grzyba.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

APC predator od 4nano, jakie stezenie moglibyscie polecic do dachu cabrio brezentowego ? ( wiem ze niby dyskusja dotyczy wnetrza ale duzo sensowych wypowiedzi o stezeniach mozna znalezc ) dach nie jest zapuszczony , regularnie go staralem sie czyscic , czyli nie mowimy o odszczurzaniu a o przygotowaniu pod konserwacje , dach ma byc sterylnie czysty :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Predator jest teoretycznie do użytku bez rozcieńczania i producent nie przewiduje mieszania. Ale ktoś testował 1:5 i też działał

 

:good:

 

Produkt będzie działał nawet w rozcieńczeniu 1:150, pytanie tylko, co chcemy nim zmyć ;) Nie chodzi tu o to, że produkt nie miesza się z wodą lub po zmieszaniu przestaje działać, tylko o mocną siłę czyszczącą która jest bezpieczna bez kombinowania ze stężeniem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obecnie stosuję APC Nielsena jednakże 5L już mi się kończy a innych nie stosowałem. Co byście mi polecili teraz kupić? APC stosuję w zasadzie w 95% do wnętrza przy generalnym odszczurzeniu aby nie było jakiś ewentualnych nalotów czy wyblaknięć plastików. Myślałem nad Nielsen Cyclone.

Jakie są wasze propozycje co do APC wewnątrz auta no i w jakim stężeniu. Dodatkowo możecie dopisać co na komorę silnika stosujecie i zewnątrz to dodatkowo jakiegoś literka kupię na testy do zewnętrznych prac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.