Skocz do zawartości

Cytat z forum Volkswagena


pcefun

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

najbardziej poniszczył mnie komentarz pod poradnikiem polerowania

~MICHAL83 2014-04-29 22:33:12

NIE MA JAK RECZNE POLEROWANIE AUTA RECZNEJ ROBOTY NAJLEPSZE MASZYNY NIE ZASTAPIA WIEM CO PISZE:)

 

chociaż nie, lampy w klusce wygrywają wszystko :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Na jednym z forów fotorelacja z polerowania szklanych kloszy reflektorów za pomocą papierów ściernych (p120, p220, p360, p600, p800 !!!!) a potem tlenkiem ceru... przy użyciu wiertarki. Rezultat? Jeden klosz pęknięty, drugi niby gładki ale coś mleczny..

 

Jestę detailerę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator
Na jednym z forów fotorelacja z polerowania szklanych kloszy reflektorów za pomocą papierów ściernych (p120, p220, p360, p600, p800 !!!!) a potem tlenkiem ceru... przy użyciu wiertarki. Rezultat? Jeden klosz pęknięty, drugi niby gładki ale coś mleczny..

 

Jestę detailerę

 

link please

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O ciekawym pomyśle na trwałą powłokę, forum Hondy, user egon napisał:

 

a ja proponuje autoland aktywna piana koszt ok 10 zł i twardy wosk tego samego producenta koszt ok 10-15 zł , bardzo fajne efekty to daje , na miesiąc starcza lub można zabezpieczyć samochodzik plasti dipem ( plasti lak podobna rzecz ale to kiepska podruba) i pook 4 - 5 latach z powrotem nałożyć 2 litry na samochód i autko zabezpieczone na kolejne 5 lat

źródło

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...

Tymczasem na forum Mazdy... duża pucha Fusso na 2 razy!!!

 

Gdy jeden z forumowiczów mazdy narzeka, że dostał za dużo, oznajmiając iż:

problem z tymi woskami że wystarczy pucha na kilka lat

 

natychmiast zdziwienie wyraża inny z nich, występując z pytaniem i własną refleksją:

 

To aż na tyle powinien starczyć?? Jestem po drugiej aplikacji Fusso 12months i już dno widać. I gdybym miał szacować, to na jeszcze jedną pełną (2 warstwy) z pewnością wystarczy

 

Źródło

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

E tam mój sąsiad kupił w USA Z titanium i pewnie też ze 3 razy auto nawoskował zanim zobaczył dno ;) Tak samo jak z proszkami u nas i na zachodzie, u nas producenci dają mniejsze stężenia bo Polacy mają tendencję do przesadzania z ilością, generalnie im więcej tym lepiej wg statystycznego Kowalskiego :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.