Skocz do zawartości

Cytat z forum Volkswagena


pcefun

Rekomendowane odpowiedzi

Yoda osoba z która rozmawiałeś ma zapewne 30+ lat? Takie osoby zapewne nigdy by same nie wpadły na coś lepszego z jednego prostego powodu: Naszym źródłem kosmetyków i świadomości jest internet.

 

jakoś mam 30+ i nie bardzo zrozumiałem, chyba że korzystasz i innego źródła, to przepraszam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

  • Moderator

w znajomych ma ekipe z "Detailing Mafia" - Krygol, Nowicki

 

To, że ktoś zna osoby które prowadzą studio, nie jest jednoznaczne z tym, że ma taką samą wiedzę i umiejętności jak te osoby ;)

zgadza sie :) nic nie sugeruje ;) stwierdzam tylko fakt ze nie jest to osoba anonimowa i raczej nie Janusz detailingu ;) - ale osobiście nie znam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Yoda osoba z która rozmawiałeś ma zapewne 30+ lat? Takie osoby zapewne nigdy by same nie wpadły na coś lepszego z jednego prostego powodu: Naszym źródłem kosmetyków i świadomości jest internet.

 

jakoś :mam 30+ i nie bardzo zrozumiałem, chyba że korzystasz i innego źródła, to przepraszam.

 

U mnie lada dzień będzie 4 z przodu, a również nie czuję się adresatem.

Może kolega Feiro doprecyzuje co z moją świadomością jest nie tak? :dontknow::dontknow::dontknow:

Może również podzieli się swoim bogactwem doświadczeń życiowych dwudziestolatka i będę mógł z czegoś skorzystać nim zejdę z tego świata. :D:D:D

Powiadają że: "człowiek uczy się całe życie a i tak na starość głupi umiera" :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Ciekawostka na jaką wpadłem dzisiaj rozczytując pomysły na biznes ;D

Witam.

 

Usługa jest możliwa dzięki nowej technologi : mycie bez wody.Samochód myje się preparatem składającym się z różnych płynów czyszczących,wosków itd.Płynami tymi nasączone są chusteczki którymi ścieramy brud jednocześnie nanosząc składniki do nabłyszczania i poleracji.Ważne :zaraz ktoś może zapytać czy to możliwe i czy nie rysuje lakieru- odrazu odpowiadam /chusteczki mają w sobie setki mikrooczek w które wpadają niechciane rysujące drobiny a oprócz tego substancje zawarte w preparacie wytwarzają na powierzchni mytej warstwę ochronną tzw /film/ który ma ograniczyć zarysowania.Jeżeli chodzi o fakty nie ma sposobu na umycia auta /w zwykłej myjni/żeby lakier nie ucierpiał.Co do ekologii produkt jest w pełni ekologiczny i biodegradowalny.

 

Aż mnie ciary przeszły jak pomyślałem że można tak umyć auto :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zaraz ktoś może zapytać czy to możliwe i czy nie rysuje lakieru- odrazu odpowiadam /chusteczki mają w sobie setki mikrooczek w które wpadają niechciane rysujące drobiny a oprócz tego substancje zawarte w preparacie wytwarzają na powierzchni mytej warstwę ochronną tzw /film/ który ma ograniczyć zarysowania.Jeżeli chodzi o fakty nie ma sposobu na umycia auta /w zwykłej myjni/żeby lakier nie ucierpiał.Co do ekologii produkt jest w pełni ekologiczny i biodegradowalny.

Gratuluję :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...
  • 1 miesiąc temu...

Takie coś znalazłem dzisiaj na forum forda :)

 

"Po umyciu i ewentualnie woskowaniu polecam spryskać przód autka np plakiem aby trochę natłuścić, później poprzylepiane owady zetrzecie jednym ruchem. Taki pomysł używam od dawna :-) "

:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Takie coś znalazłem dzisiaj na forum forda :)

 

"Po umyciu i ewentualnie woskowaniu polecam spryskać przód autka np plakiem aby trochę natłuścić, później poprzylepiane owady zetrzecie jednym ruchem. Taki pomysł używam od dawna :-) "

:D

 

Membrama tłuszczowa :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po co Plak. Ja bym od razu na bogato poszedł - kostka smalcu ze spożywczaka i całe auto wyszpejować tym. Wtedy to nawet przy otwieraniu drzwi można rękę zwichnąć - takie to śliskie będzie. :D:D:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[ref]Kaskader[/ref], mi się bardziej spodobało w najnowszym poście 'balsamowanie lakieru' :D

K2 balsam: działa dwa dni, ale za to z każdego szczura robi taki wet look, że Mirki na giełdzie mają mokro w gaciach. :-]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Takie ceny że nic tylko korzystać :D

 

Masz zabrudzone wnętrze samochodu,zaplamiony dywan,zniszczoną kanapę skórzaną.

Nie martw się ,profesjonalnie wyczyścimy je dla Ciebie.

 

Zapraszamy do współpracy w zakresie prania,czyszczenia,konserwacji tapicerek samochodowych,dywanów,wykładzin,skór itd.

 

Tanio,szybko,profesjonalnie.

Dla stałych klientów duże upusty.

Czas wyschnięcia tapicerki ok.3 godz.

Możliwy dojazd do klienta

 

Nasza oferta

- mycia, woskowania oraz polerowania karoserii

- mycia wszelkiego rodzaju felg, opon oraz obręczy

- mycia i polerowania szyb oraz lusterek

- mycia, sprzątania oraz odkurzania wnętrza samochodu

- czyszczenia i konserwacji elementów plastikowych i gumowych

- pranie tapicerki oraz wszystkich elementów materiałowych

- sprzątnie mieszkań

- mycie okien

- pranie dywanów,wykładzin,mebli tapicerowanych

- czyszczenia oraz pielęgnacji tapicerki skórzanej

- usuwania zarysowań oraz mikrozadrapań

- kompleksowego przygotowania samochodów do sprzedaży

 

Ceny podlegają negocjacji.

 

np:

Vw Golf IV Kombi -

Rodzaj usługi:

Odkurzanie ,pranie foteli,kanapy,podsufitki,boczków drzwi,podłogi,bagażnika,czyszczenie wszystkich plastików,szyb ,plakowanie -Koszt 130 zł

 

Opel Corsa B-5 drzwiowa

Odkurzanie ,pranie foteli,kanapy,podsufitki,boczków drzwi,podłogi,bagażnika,czyszczenie wszystkich plastików,szyb ,plakowanie -Koszt 120 zł

 

Mazda 626 liftback

Odkurzanie ,pranie foteli,kanapy,podsufitki,boczków drzwi,podłogi,bagażnika,czyszczenie wszystkich plastików,szyb ,plakowanie -Koszt 130 zł

 

Chrysler Grand Voyager-

Odkurzanie ,pranie foteli,kanapy,podsufitki,boczków drzwi,podłogi,bagażnika,czyszczenie wszystkich plastików,szyb ,plakowanie -Koszt 180 zł

 

Volvo S60 -tapicerka skórzana kolor beż

Odkurzanie ,czyszczenie foteli,kanapy,podsufitki,boczków drzwi,podłogi,bagażnika,odnawianie skór ,czyszczenie wszystkich plastików,szyb ,plakowanie -Koszt 250 zł

 

Vw Golf V -czyszczenie podsufitki 50 zł

 

Audi A6 Sedan-

Odkurzanie ,pranie foteli,kanapy,podsufitki,boczków drzwi,podłogi,bagażnika,czyszczenie wszystkich plastików,szyb ,plakowanie -Koszt 130 zł

 

Pranie dywanów - wymiar 1mx3m -45 zł

Czyszczenie sofy 3 osobowej-Obicie welurowe,materiałowe-50 zł

Mycie okien -pokojowe-15 zł

-balkonowe-20 zł

Sprzątnie mieszkania 30m2 odkurzanie,wycieranie podłóg na mokro/sucho -40 zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.