Skocz do zawartości

Cytat z forum Volkswagena


pcefun

Rekomendowane odpowiedzi

Rafal071984, mimo wszystko i tak to wygląda lepiej aniżeli działania Lakiernika-Polermistrza Samozwańca XVI :) Pamiętaj, że zwykły człowiek nie widzi takich rzeczy jak hologramy.

Mnie koleś swoimi opisami po prostu przekonał do siebie :D

 

hahaha samozwance sa najlepsze :lol::good: coś w tym jest, jak dobrze klient zbajeruje, to mu wcisnę też coś niepraktycznego czy nie tak superowego jak opisane jest... ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • Odpowiedzi 1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

forum Roverki :/

"No cóż.. Pomyślimy zobaczymy, zmatowienie nie jest na szczęście dość duże, ale widać na nim małe ryski.. dziwne.. właśnie dopiero to dostrzegłem pod światłem..

 

[ Dodano: Wto Wrz 16, 2014 14:23 ]

Pasta Tempo jest wspaniała !! !!! Kupiłem ją w Tesco za 9.99zł. Wszystkie ryski które miałem na całej karoserii samochodu znikły, zmatowienia również !! ! Auto świeci się jak psu = ))) Lakier śliski, świetnie ~!!!

"

Korekty? Zestawy past?Tydzień pracy? Po co? W parę godzin też można uzyskać zaskakujące efekty. Chyba się starzeję, bo nawet nie chciało mi się już brać udziału w dyskusji :o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Drodzy koledzy wracając do tematu. Nie zawsze markowe produkty się sprawdzają, tym bardziej jeśli chodzi o pielęgnację już zmatowionych, i trochę zużytych powierzchni, ciężko przywrócić je do stanu idealnego. Najlepsze są sprawdzone sposoby i produkty. Bezkonkurencyjny jest marka Atas Plak. Ja do swojego BMW używam http://www.motochemia.pl/atas-plak-750m ... p-707.html Każdy chyba używał i wie, że produkt ten jest bezkonkurencyjny. Konserwuję i nabłyszcza. Cena niewielka a poradzi sobie chyba najlepiej.

 

 

:lol::lol::lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie będę nikogo bronił, ale ten kolega z forum Mazdy to w sumie co wam tam nie pasuje? Ceny może i niskie, ale napisał, że to ceny za MX5 które jest malutkim autkiem.

A co do wymywania, napisał tam gdzieś, że wymywa to w czym problem? Już zakładajcie, że źle robi bo tanio. Jak bym nie miał czasu to sam bym auto do niego oddał, czemu by nie. Zawsze przy odbiorze Ledem można poświecić, wyjechać na słońce i wszystko jasne :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Również przejrzałem temat kolegi z Mazdy i mysle ze on robi to samo co jakis spory % forumowiczów KA, tylko ze jego się można uczepic bo pokazał sie na forum, podał ceny na forum. Z relacji widać ze faktycznie robi to bo lubi, a nawet jezeli zrobi to taniej to dajmy dla studenta czy człowieka zarabiającego najniższą krajową każdą złotówka jest ważna.

 

To tak samo jakbym miał ja na forum Hondy zrobic oferte dla Integry, zrobiłbym napewno taniej niz inne studia z racji zamiłowania do marki i utrzymywania kontaktu z posaidaczami tych Hond. A jak by zadzwonił klient ze ma NSXa to zrobie go nawet za darmo dla przyjemnosci :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To tak samo jakbym miał ja na forum Hondy zrobic oferte dla Integry, zrobiłbym napewno taniej niz inne studia z racji zamiłowania do marki i utrzymywania kontaktu z posaidaczami tych Hond. A jak by zadzwonił klient ze ma NSXa to zrobie go nawet za darmo dla przyjemnosci :D

 

:good::good::good:

 

Parszywieje i to jak, od groma teraz specy i "firm" które jeszcze fakturę wystawią. A odnośnie cen to pocieszę tych z większych miast którzy muszą trzymać cenę bo wiadomo jaka koniunktura. W małych miastach niektóre te zabiegi co opisał kosztują 50% tego :shock: tylko cena a jakość dwie sprzeczne sprawy... :kox:

 

u mnie na wiosce to szkoda sie nawet brac za taki biznes... Jak ktos by uslyszal "300 !" za "polerke" to by chyba śmiechem zabił... Robią za 100-150 bez wcześniejszego przygotowania, ludzie zadowoleni :wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na co dzień się z tym spotykamy, w marketach mamy serwowany towar przeciętnej jakości czy to kosmetyki do samochodu, rowery czy nawet jedzenie. Za lepszy produkt trzeba zapłacić więcej, niestety bardzo dużo ludzi nie potrafi tego zrozumieć. Po co szampon za 50 zł jak w Auchanie za 3 zł był ostatnio, czy rower za 3 tys jak można kupić za 400 zł.

I tak jest też z rynkiem usług, po co płacić 500, 600 czy 1000 zł jak za 150 się świeci.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niestety bardzo dużo ludzi nie potrafi tego zrozumieć. Po co szampon za 50 zł jak w Auchanie za 3 zł był ostatnio, czy rower za 3 tys jak można kupić za 400 zł.

 

ten temat to niekończąca się opowieść. idąc Twoim tokiem rozumowania każdy powinien jeść produkty z Almy, a pierś z kurczaka kupować z hodowli kur od gościa co je karmi produktami pokroju kawioru, oczywiście jedziemy po nie rowerem za 3 tyś jak tą hodowlę mamy po sąsiedzku.

 

a rzeczywistość jest taka, jeśli nie jesteś związany z detailingiem:

 

zarabiasz średnią krajową, albo poniżej: kupujesz kurczaka w tesco i szampon za 3 zł, jeździsz samochodem za 5 tyś, a na polerkę oddajesz do majstra za 200 zł.

 

zarabiasz dużo: kupujesz w Almie, jeździsz rowerem za 3 koła, autem w leasingu za 100-200 tyś i jak masz ochotę to wstawiasz do studia na usługę za 2-3 k zł netto.

 

punkt widzenia, zależy od punktu siedzenia, w tym wypadku zasobności portfela.

 

a jak się jest maniakiem detailingu, odmawia się sobie czegoś, aby kupić fajny kosmetyk i zrobi się to samemu, a potem jest się ekspertem na forum, że sąsiad myje ludwikiem pod domem. Nic personalnego, ale tak to wygląda.

 

a całe clou tematu polega na tym, kto ma pojechać do SPA na usługę za 2-3 k netto, to pojedzie i polermistrz za 300 zł nie weźmie tego klienta, bo to nie ta "liga", także żadne psucie rynku.

 

cheers,

Art

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podpisuję się pod wypowiedzią Arta. Dla mnie istotniejsze jest to,że mimo tego,iz wielu młodych ludzi na śmieciówkach zarabia grosze,to widzę ( u mnie na osiedlu) pęd do opieki nad samochodem. Kilka lat temu nie było tego i samochody całymi tygodniami potrafiły stac obwalone przez ptactwo. Dzisiaj tego się nie spotyka. No i robią sobie autka Plakami,żółwikami i są zadowoleni. I dobrze. Z czasem dojrzeją do detailingi wyzszego poziomu. Z mojego pokolenia każdy zaczynał jazdę samochodem od malucha. Czy to coś zmienia? Wiele osób na Forum,w tym Mistrzowie zaczynali od Sonaxa.Testy przeprowadzone przez Evo wykazują,ze da sie nimi utrzymac auto.Tak wiec nie Zymol czyni detailerem ale pasja. I jesli komus wystarczy polerowanie za 200 zł to powód do narzekania? Komu to psuje rynek? Społeczeństwo ubożeje mimo propagandy i nie wszyscy mogą mieć woski za kilkaset złotych. Sonax tez cieszy oko.Polerka za 200 zł lepsza niż zadna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie istotniejsze jest to,że mimo tego,iz wielu młodych ludzi na śmieciówkach zarabia grosze,to widzę ( u mnie na osiedlu) pęd do opieki nad samochodem.

 

Są w życiu ważniejsze sprawy niż mycie i woskowanie samochodu. Czy się mylę? Auto jest najważniejsze?

Widzisz różnice w wyglądzie po położeniu wosku za 50zł a wosku za 1k zł ? Ja nie widzę i dlatego mimo posiadania SV, Zymoli najczęściej sięgam po FK. Taka prawda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie istotniejsze jest to,że mimo tego,iz wielu młodych ludzi na śmieciówkach zarabia grosze,to widzę ( u mnie na osiedlu) pęd do opieki nad samochodem.

 

Są w życiu ważniejsze sprawy niż mycie i woskowanie samochodu. Czy się mylę? Auto jest najważniejsze?

Widzisz różnice w wyglądzie po położeniu wosku za 50zł a wosku za 1k zł ? Ja nie widzę i dlatego mimo posiadania SV, Zymoli najczęściej sięgam po FK. Taka prawda.

 

No ale o czym Ty mówisz? Oczywiście że są sprawy ważniejsze od mycia samochodu.problem w tym,że jak Cie widza tak Cie pisza. Sa równiez wazniejsze sprawy od mycia zębów,uzywania dezodorantów,mydła itd itp. Nie jest ważne czy myjesz sie mydłem za zł 10 czy za 150.wazne,że jestes czysty i nie cuchniesz. I o to mi chodziło.Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nareszcie jakiś dobry poradnik polerowania. Miszcz.

Tym razem forum forda ;)

 

Witam serdecznie wielu ludzi zadaje pytanie jak polerować lakier samochody by go nie uszkodzić . Wyczytam już wiele bredni na ten temat i człowiek człowiekowi sobie szkodzi . Dlatego też powstał ten artykuł http://www.motospace.pl/porady/jak_wypo ... mochodowy/ .

Jest tu wszystko bardzo dobrze wyjaśnione Polecam serdecznie

 

:wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nareszcie jakiś dobry poradnik polerowania. Miszcz.

Tym razem forum forda ;)

 

Witam serdecznie wielu ludzi zadaje pytanie jak polerować lakier samochody by go nie uszkodzić . Wyczytam już wiele bredni na ten temat i człowiek człowiekowi sobie szkodzi . Dlatego też powstał ten artykuł http://www.motospace.pl/porady/jak_wypo ... mochodowy/ .

Jest tu wszystko bardzo dobrze wyjaśnione Polecam serdecznie

 

:wallbash:

 

Polecam zobaczyć lampy

http://www.motospace.pl/porady/jak_wypo ... pel_omega/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.