Skocz do zawartości

Cytat z forum Volkswagena


pcefun

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Kupiona Skoda Fabia nie w komisie ale u dziadka który był drobnym handlarzem wyszło po fakcie.Ogólnie nas przerobił bo huczało łożysko i powiedział że jedno z tyłu potem okazało się że 3 do wymiany i nie powiedział ze wskaźnik paliwa oszukuje i na dodatek to jeszcze było zwarcie na radiu ale to moja wina bo miernika nie wziąłem.

 

 

Poważna sprawa.

Przekecił Cię ten handlarz, nie ma co.

Nie myślałeś żeby do tvn turbo napisać?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupiona Skoda Fabia nie w komisie ale u dziadka który był drobnym handlarzem wyszło po fakcie.Ogólnie nas przerobił bo huczało łożysko i powiedział że jedno z tyłu potem okazało się że 3 do wymiany i nie powiedział ze wskaźnik paliwa oszukuje i na dodatek to jeszcze było zwarcie na radiu ale to moja wina bo miernika nie wziąłem.

 

lol

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A to przypadkiem nie był "Pan Janek" ? :D

Nie sprzedawał z synem takim ok 25lat? :P

Kiedy ją kupiłes i jaki kolor bo możliwe że będe mógł Ci coś więcej o niej napisac ;)

 

Facet miał na imię Stanisław i mieszka w Chmielniku na ul.Kieleckiej Fabia 1 Kombi kolor zielona butelka.W sierpniu kupiona. Co do TVN Turbo to tam mają ciekawsze przypadki i nawet mi przez głowę nie przeszło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fabianka była juz na PL blachach czy plastikach holenderskich? ;)

Jesli Cie to pocieszy to on i tak w miare pewniejszymi autami handluje. Po za tym fabke pewnie sam ciagnął bo inne auta odkupuje jak z tego komisu co w nim robiłem, mają dostawę. ;) Zresztą jak właściciele i kierowcy przyjeżdżają lawetami w środę to połowa chmielnika sie zjeżdża bo tam każdy tym handluje :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KORDIAuto od gościa z domu brałem.Auto krajowe od nowości.Zarejestrowane na niego on kupił w grudniu a od maja sprzedawał i nie mógł.Mówił niby go z pracy zwolnili i na dojazdy mu nie potrzebne bo na rentę poszedł.Wolno ssące SDI wiec będzie chodził.Najważniejsze dla mnie że blacharsko jest zdrowe.Dziewczyna robi ok 2 tys km/rocznie.Wiec prędzej rdza go zje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio pojeździłem trochę po komisach i potwierdzam: wszędzie to samo. Oczywiście są na pewno komisy/handlarze powiedzmy bardziej uczciwi niż inni, ale to rzadkość i ja takiego nie spotkałem. Z opowiadań słyszałem, że istnieją, ale ktoś takiego zna osobiście ? Chętnie skorzystam ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NANOSHINE CERAMIC PRO for LEATHER

 

Cermamic Pro Leather dzięki swojej unikalnej strukturze tworzy na tapicerce skórzanej powłokę na podstawie nanocząsteczkowej sieci ceramicznej. Zabezpieczona w ten sposób skora pozostaje czysta przez znacznie dłuższy czas, a jego czyszczenie jest o wiele prostsze i szybsze. Ceramic Pro Leather to przezroczysta ciecz, która nie wpływa na kolor tapicerki. Produkt pozwala skórze naturalnie oddychać, chroni również przed promieniami UV oraz cieczami, dzięki wytworzonej powłoce hydrofobowej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Takie trochę zaprzeczanie jednemu drugim w tym opisie.

 

Zdaje się, że ktoś z Colourlock'a już się wypowiadał na temat "powłok na skórę", że oddychać to one skórze nie dają - a to je podobno dyskwalifikuje.

Niech jednak każdy zainteresowany dowiaduje się na swoją rękę i potwierdza to u źródła. Na logikę to chyba bardzo możliwe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
  • 2 tygodnie później...
  • Administrator

Forum Leona.

 

-powiedz mi, czym wyczyściłeś pozosałości po kleju na klapie?

nie zostały ślady po literkach?

 

-pasta g3 + rozpuszczalniku troszke i jest blysk :mrgreen:

 

-Ja u siebie odcinałem nożem do tapet, a resztki kleju potraktowałem chusteczkami nawilżanymi do pielęgnacji kuchni i łazienki z Biedronki :P

Zero śladów Efekt ten sam co u Was

 

- krytyka (...)

 

-Panowie, troszkę odwagi. Nie ma żadnej rysy od nożyka, emblematy całe (mogę odsprzedać :P ) i śladu po kleju nie ma. A pomoc córeczki przy usuwaniu kleju "bezcenna" :)

Efekt ten sam co u Was - czyli czysta klapa - a koszta zerowe. Chusteczki leżały w łazience, a nożyk w piwnicy. A ile te Wasze żyłki i pasty kosztowały?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kurde szkoda że nie mam zdj auta które wczoraj spotkałem... idealnie do dyskusji o "tempo" by się nadały. Lampy w nim wyglądały jak by je ktoś papierem na sucho "setką" przeleciał. Pytam gościa co się z nimi stało mówi, że robił je pastą tempo bo były w gorszym stanie...

 

Były dosłownie białe...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.