Skocz do zawartości

Pytania/prośby/pomysły do administracji


Amnes

Rekomendowane odpowiedzi

ridley, a podejmujesz się opisać 50 wosków? i 40 past polerskich? i ze 20 cleanerów?

może i by to pomogło, ale jest nierealne do stworzenie, a nawet jeśli, to bazowałoby na okrutnym uproszczeniu i generalizowaniu wielu kwestii, typu: "colli 476 jest mega trwały" , mimo, że wcale taki być nie musi...

dobre intencje, ale wyzwanie chyba przerasta możliwości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w takiej sytuacji zawsze znajdzie się jakiś przedstawiciel producenta, który będzie narzekał na to, co powiedzieliśmy o jego wosku. poza tym, kto miałby sprawować funkcję ocenną? kolektyw? jeśli tak, to za 3 lata nie napiszemy nic poza tym, ze colli jest trwały a zymol drogi. sorry, dla mnie jest to nierealne. w CWWC brało udział 30 wosków i zobacz, że jeszcze nie ma ostatecznych wyników...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pomysł całkowicie kłócący się z ideą forum dyskusyjnego. Takie coś jest dobre na stronę. Forum jest by czytać,szukać, pytać a nie żeby wszystko było w jednym temacie.

 

Łatwo jest rzucać takie pomysły jak się nie ma świadomości ile pracy takie przedsięwzięcie będzie wymagało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pomysł całkowicie kłócący się z ideą forum dyskusyjnego. Takie coś jest dobre na stronę. Forum jest by czytać,szukać, pytać a nie żeby wszystko było w jednym temacie.

 

Łatwo jest rzucać takie pomysły jak się nie ma świadomości ile pracy takie przedsięwzięcie będzie wymagało.

 

Nic dodać, nic ująć :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wydawało mi się po prostu, że takie, nawet nie jakoś specjalnie rozbudowane, kompedium czy raczej spis produktów nawet tylko na bazie danych od producentów, byłby dla początkujących w znacznym stopniu pomocny i eliminowałby najczęstsze, powtarzające się pytania zadawane 3 minuty po rejestracji. Natomiast nie wydaje mi się, żeby zmienilo to w jakikolwiek sposób merytoryczny poziom dyskusji w innych wątkach, nawet dotyczących bezpośrednio opisanych produktów.

 

A co do zakresu pracy, to mam świadomośc ile jest tych produktów, ale nikt nie mówi, że o każdym ma być strona a4 opisu, ani broń boże, że w tej chwili dwóch Moderatorów ma natychmiast usiąść i ogarnąć sprawe :kox::ad:

 

Ale, że forumowa starszyzna uważa,być może słusznie pomysł za chybiony, możemy uznać, że pomysłu nie bylo :song:;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Thomas, a sprubuj jeszcze raz, ja miałem tak że nie moglem odpowiadać w tematach a okazało się że strony się źle (nie do końca ) ładowały i nie wszystko się wyświetlało, problem był w połączeniu z netem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mogę wysłać PW. Wyskakuje okienko na chwilę" błąd wysyłania email" 3 razy po rząd do jednego chciałem. Do innego poszło. Da się naprawić? Oczywiście natychmiast :D:D

 

[ Dodano: 21 Styczeń 2010, 09:02 ]

Łukasz kawa jest zbawienna. Działa :good: Działsz szybciej niż google. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam inny problem. dołączając pliki do postu poprzez wklejanie ich na forum - nie przez link do wirtualnego dysku czy inne takie historie - nie pojawia mi się przed wysłaniem lista załączników. właściwie to ani jeden załącznik mi się nie pojawia. efekt jest taki, że potem dołączam 4 razy jedno zdjęcie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Łukasz kawa jest zbawienna. Działa :good: Działsz szybciej niż google. :D

 

O tej godzinie spałem także samo się naprawiło, co znaczy, że nie była to wina bezpośrednio forum :P

 

ja mam inny problem. dołączając pliki do postu poprzez wklejanie ich na forum - nie przez link do wirtualnego dysku czy inne takie historie - nie pojawia mi się przed wysłaniem lista załączników. właściwie to ani jeden załącznik mi się nie pojawia. efekt jest taki, że potem dołączam 4 razy jedno zdjęcie.

 

Julek, zakładka załączniki przeważnie jest zwinięta i jeżeli coś dołączysz to musisz kliknąć na ZAŁĄCZONY PLIK i wtedy się rozwinie lista z dołączonymi plikami.

 

U mnie jest to samo przy wysyłaniu postu, PW nie wysyłałem.

Okienko wyskakuje, ale posty się pojawiają.

 

U mnie nic takiego nie ma - może były jakieś problemy po stronie serwera, gdzie stoi forum ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Łukasz, ja może inteligencją nie grzeszę, zwłaszcza, że ponoć maszyny polerskie i ich stymulacja dzwiękowa ujemnie wpływa na właściwości mózgu, ale to akurat zauważyłem. :lol:

po rozwinięciu "panelu kontrolnego" załączników wybieram przeglądaj, wybieram ścieżkę właściwego pliku i klikam załącz. strona wczytuje się ponownie, natomiast załącznik się nie pojawia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

po rozwinięciu "panelu kontrolnego" załączników wybieram przeglądaj, wybieram ścieżkę właściwego pliku i klikam załącz. strona wczytuje się ponownie, natomiast załącznik się nie pojawia.

wtedy pojawia się pasek "panel kontrolny załączanych plików"

czy jakoś tak. tam kliknij "załączony plik"

to się wyświetli to co już dodałeś.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Łukasz, ja może inteligencją nie grzeszę, zwłaszcza, że ponoć maszyny polerskie i ich stymulacja dzwiękowa ujemnie wpływa na właściwości mózgu, ale to akurat zauważyłem. :lol:

 

ok, działa, dzięki. kiedyś było inaczej, pojawiały się od razu.

 

Hmmm, jakby połączyć te dwie odpowiedzi to powiem tyle ... odstaw Juleczku na jakiś czas te pasty polerskie 3M :-]:kox::lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.