Skocz do zawartości

Pytania/prośby/pomysły do administracji


Amnes

Rekomendowane odpowiedzi

ja mam prośbę do administracji. niech administracja zrobi jakiś wredny trick, żeby każdy, kto się loguje, musiał przeczytać regulamin. wiem, że paskudny jestem, ale jeśli liczba użytkowników będzie rosła w takim tempie, to za miesiąc będziemy mieli codziennie 2 tematy pt. "nie błyszczy się. co polecacie, żeby zaczęło?"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam prośbę do administracji. niech administracja zrobi jakiś wredny trick, żeby każdy, kto się loguje, musiał przeczytać regulamin. wiem, że paskudny jestem, ale jeśli liczba użytkowników będzie rosła w takim tempie, to za miesiąc będziemy mieli codziennie 2 tematy pt. "nie błyszczy się. co polecacie, żeby zaczęło?"

 

Też to zauważyłem, ale taki najwredniejszy z najwredniejszych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lepiej, niech regulamin przez pierwszy tydzień od założenia konta pojawia się jako flashowy popup z uciekającym krzyżykiem! I jeszcze zrobić bota, który nowym użytkownikom w co drugim poście wyświetla tekst "zapraszamy do regulaminu", i można to wyłączyć dopiero jeśli zda się test ze znajomości regulaminu!

a tak na serio, to pomijając regulamin, chyba by trzeba przypiąć jako ogłoszenie link do tematu, w którym ktoś ładnie krok po kroku opisze podstawy tego forum. Na zasadzie to jest złe, to dobre. taki a taki schemat, i wkleić linki z faq. Bo właśnie jest niby ten faq, ale dla zupełnie zielonych i leniwych to nadal za mało:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Maciek, tylko takie coś, o czym piszesz to jakby streszczenie tego forum więc ... ;)

 

Druga sprawa to to, że Regulamin jest jak byk dużymi wołami przy kliknięciu REJESTRACJA.

Użytkownik zanim zarejestruje się na forum ma ładnie przed sobą regulamin, który musi przejrzeć oraz dodatkowo jest napisane:

 

Regulamin Portalu

(bardzo prosimy o dokładne zapoznanie się)

 

Nie wiem co jeszcze można zrobić, ale raczej niewiele, bo sami doskonale wiecie jak wygląda czytanie przez ludzi regulaminów. My jedynie możemy wyciągać konsekwencje albo po prostu usuwać takie tematy do kosza - inaczej ludzie się nie nauczą.

 

Zauważyłem jedno. Są narzekania, a czasami popełniacie błędy, że jak pojawia się kolejny temat to widzę posta w stylu:

 

"zadałeś pytanie, które już było, poczytaj regulamin, ale ......................

 

I TU JEST ODPOWIEDZ NA PYTANIE UŻYTKOWNIKA"

 

Jaki to ma sens ? Potem widzę jeszcze z 5 odpowiedzi i jak niby ja czy ktoś z modów ma usunąć temat do kosza skoro są odpowiedzi ?

Zgłaszajcie takie tematy do nas - macie z boku ikonkę: icon_report.gif - wystarczy kliknąć i zgłosić :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy tylko ja mam wrażenie ,że giną mi posty które napisałem?

Wczoraj pisałem w kwestii palenia w samochodzie i postu już dziś nie ma. Ostatnio pamiętam ,że też znikły posty z tematu założonego przez detailera z USA.

O co w tym chodzi?

 

Nie giną, ale jeżeli jest to jakieś OT i nawet zgłaszane przez innych użytkowników (tak jak to było ostatnim razem) to zostają usunięte. Na forum nic nie ginie bez powodu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W ogóle to wypadało by jakąś notkę zostawić na czerwono a nie usuwać bez słowa. Niedobrym zwyczajem jest kasowanie i zostawianie przyczyny do domysłu.

W ogóle o ile jeszcze rozumiem usunięcie postu o tym ,że kobiety to fleje to tego poprzedniego o tym jak musiałem walczyć z efektem fajków w samochodzie nie. Wręcz przeciwnie - uważam ,że był on dobrą radą dla kolegi. Ale jak widać moderacja się ciut za bardzo chyba wczuwa - szkoda tylko ,że wcześniej jak były posty o przeżyciach z toalety, kolacjach i inne tego typu nonsensy w tematach detailingowych to nikomu to nie przeszkadzało.

 

Nice ,nice, very nice... :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nawet nie wiedziałem o możliwości zgłaszania postów do moderatora :)

no coś TY :D to ja wiedziałem od dawna :D

 

To już wiadomo, kto donosi :D

 

W ogóle to wypadało by jakąś notkę zostawić na czerwono a nie usuwać bez słowa. Niedobrym zwyczajem jest kasowanie i zostawianie przyczyny do domysłu.

 

Tak, nie wiadomo pozniej o co chodzi.

 

W ogóle o ile jeszcze rozumiem usunięcie postu o tym ,że kobiety to fleje to tego poprzedniego o tym jak musiałem walczyć z efektem fajków w samochodzie nie. Wręcz przeciwnie - uważam ,że był on dobrą radą dla kolegi. Ale jak widać moderacja się ciut za bardzo chyba wczuwa - szkoda tylko ,że wcześniej jak były posty o przeżyciach z toalety, kolacjach i inne tego typu nonsensy w tematach detailingowych to nikomu to nie przeszkadzało.

 

Czyli moj post, ze lubisz perwersje tez zostal usuniety? :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale jak widać moderacja się ciut za bardzo chyba wczuwa - szkoda tylko ,że wcześniej jak były posty o przeżyciach z toalety, kolacjach i inne tego typu nonsensy w tematach detailingowych to nikomu to nie przeszkadzało.

 

Nice ,nice, very nice... :good:

to że kiedyś tak było nie oznacza, że ciągle będzie - trzeba przywyknąć - część ludzi ogarnęła to forum i mają do tego prawo - nie chodzi mi nawet o Twój post - bo nawet nie wiem o czym był - mogłaby być notatka czemu post usunięty, ale to dodatkowa robota dla nich - forum się rozrasta i coraz trudniej będzie utrzymać przejrzystość :|

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Thomas napisał/a:

SM napisał/a:

Nawet nie wiedziałem o możliwości zgłaszania postów do moderatora :)

 

no coś TY :D to ja wiedziałem od dawna :D

 

 

To już wiadomo, kto donosi :D

jak coś widzę to dlaczego nie ... krył się nie będę :) po to jest ta opcja :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kabul napisał/a:

W ogóle o ile jeszcze rozumiem usunięcie postu o tym ,że kobiety to fleje to tego poprzedniego o tym jak musiałem walczyć z efektem fajków w samochodzie nie. Wręcz przeciwnie - uważam ,że był on dobrą radą dla kolegi. Ale jak widać moderacja się ciut za bardzo chyba wczuwa - szkoda tylko ,że wcześniej jak były posty o przeżyciach z toalety, kolacjach i inne tego typu nonsensy w tematach detailingowych to nikomu to nie przeszkadzało.

 

 

Czyli moj post, ze lubisz perwersje tez zostal usuniety? :lol:

 

Nie wiem.. nie zdążyłem przeczytać :oops:

 

 

 

to że kiedyś tak było nie oznacza, że ciągle będzie - trzeba przywyknąć - część ludzi ogarnęła to forum i mają do tego prawo - nie chodzi mi nawet o Twój post - bo nawet nie wiem o czym był - mogłaby być notatka czemu post usunięty, ale to dodatkowa robota dla nich - forum się rozrasta i coraz trudniej będzie utrzymać przejrzystość :|

 

Ja nie mówię o przypadkach z przed kilku miesięcy tylko tygodni. Też jestem za porządkiem ale niech będzie konsekwentność. Mówisz dodatkowa robota - skrobnięcie linijki tekstu chyba nie wymaga super wysiłku. Ale coś w tym jest - mamy kilku moderatorów a mam wrażenie ,że tylko Łukasz i czasem Arek coś działają.

 

W ogólę to kosz też do czegoś miał służyć a nie do tego żeby być pustym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W ogóle to wypadało by jakąś notkę zostawić na czerwono a nie usuwać bez słowa. Niedobrym zwyczajem jest kasowanie i zostawianie przyczyny do domysłu.

 

Mówisz dodatkowa robota - skrobnięcie linijki tekstu chyba nie wymaga super wysiłku.

 

Po pierwsze to gdzie niby tą notkę zostawić skoro posta już nie ma ?

Po drugie jeżeli myślisz, że każdy z nas miałby czas przy każdej czynności, którą wykonuje informować zainteresowanego to się mylisz.

Po trzecie Regulamin pkt. 11.

 

W ogólę to kosz też do czegoś miał służyć a nie do tego żeby być pustym.

 

Kosz dzisiaj wyczyściłem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze to gdzie niby tą notkę zostawić skoro posta już nie ma ?

Po drugie jeżeli myślisz, że każdy z nas miałby czas przy każdej czynności, którą wykonuje informować zainteresowanego to się mylisz.

Po trzecie Regulamin pkt. 11.

 

Nie wiem... :idea: w ostatnim zachowanym poście?

BTW. Świetnie zredagowany punkt :?

 

Kosz dzisiaj wyczyściłem.

 

W ogóle extra. Po co ten kosz w takim razie skoro najpierw wrzucasz tam posty (oczywiście jest tam napisane "przez 30 dni widnieją tu usunięte posty") a zaraz cały czyścisz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W ogóle extra. Po co ten kosz w takim razie skoro najpierw wrzucasz tam posty (oczywiście jest tam napisane "przez 30 dni widnieją tu usunięte posty") a zaraz cały czyścisz?

 

Wyczyściłem, bo posty były już stare, a ostatni usunięty sprzed ponad tygodnia.

Poza tym nie wszystko co usuwamy przenosimy do kosza - część usuwane jest bezpowrotnie.

I nie ja tylko tam wrzucam, ale wszyscy moderujący to forum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeśli ktoś zna regulamin (a zna go garstka osób na tym forum) to użytkownik będzie wiedział dlaczego jego post został usunięty.

Tematy i posty, które totalnie nie wiadomo z której strony ugryźć np. "lakier mi nie błyszczy. Powiedzcie dlaczego" usuwam bezpowrotnie i nie widać ich w koszu.

Robię to rzadko, bo przeważnie Łukasz uprzedza nas wszystkich :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To wytłumaczcie mi moi drodzy dlaczego mój post został usunięty - kolega się pytał o usunięcie skutków palenia w aucie,inny mu doradził żeby to na razie olał. Ja opowiedziałem jak było z tym u mnie i doradziłem żeby działał z tym szybko. Regulamin nie zna odpowiedzi na pytanie dlaczego ten post został usunięty? Drugi post rozumiem - był o tym jak ogólnie poprzednia właścicielka zostawiła syf w aucie i choć moim zdaniem nie był to straszny OT to moderator mógł go zaklasyfikować do uśnięcia .

 

Może uznacie ,że się przyczepiłem bądź przesadzam ale miałem wtedy iść już spać gdy kolega zapytał o te fajki - ale sobie mówię, skrobnę coś wartościowego chłopakowi żeby wiedział co i jak. Po chwili odpisuję jeszcze jednemu użytkownikowi który zadał pytanie. Idę spać. Wstaję rano ,zaglądam na forum ciekaw jak się rozwinęła dyskusja a tu lipa,nie ma.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.