Skocz do zawartości

Pytania/prośby/pomysły do administracji


Rekomendowane odpowiedzi

  • Administrator
Pytanie do adminów. Czy rozważane jest założenie osobnych działów ;przyczepionych, o najpopularniejszych markach kosmetyków . Było by to miejsce dla wypowiedzi osób pracujących przede wszystkim na tych produktach, Dla innych konkretne miejsce potrzebnej im wiedzy, Na forach zagranicznych jest tak od dawna i bardzo je systematyzuje.

Na forach zagranicznych (USA, GB, D) jest na na dzień dzisiejszy znacznie więcej osób które używają "dobrych kosmetyków" i mogą się podzielić spostrzeżeniami.

W PL jest coraz więcej pasjonatów, więc z czasem będzie można o tym pomyśleć ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli ktoś pyta o zestaw to przeważnie w zestawie tym wchodzi 2-3 producentów - do którego działu wstawi wątek zadając o ten zestaw pytanie ? Rozbijanie go na 3 różne działy mija się z celem. Nie widzę też sensu zakładania oddzielnych wątków w działach po to żeby zapytać o 1 produkt

Chodziło mi raczej o dział np Producenci i kilka poddziałów. Myślę sobie teraz, że za rok ;) jak Forum będzie miało KILKA TYSIĘCY aktywnych userów takie rozwiązanie będzie niezbędne. Będzie więcej niż teraz osób, które pracuję na jednej, dwóch markach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przemek, nie możne odgórnie klasyfikować producentów według naszego "widzi-mi-się". To jest pomysł, który mógłby usprawnić forum, ale trzeba to przygotować wspólnie z producentami/dystrybutorami, ew. zrobić tak, że wątek o każdym produkcie zakłada administracji i na początku jest wstawiona kopia opisu ze strony producenta. reszta to dyskucja userów. takie wątki są przyklejona. nowe zakładają userzy i prowadzą dowolną dyskusję dotyczącą produktów.

 

[ Dodano: 5 Luty 2010, 09:20 ]

Łukasz, to musiałoby działąć równolegle, nie zamiast.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy była już taka propozycja ale może zrobic dział o naprawach typu smart. Każdy z nas zna jakieś patenty i warto podzielic się nimi z innymi. Wkońcu rysa, obdarcie albo przetarta skóra bardzo negatywnie wpływa na wizerunek naprawde zadbanego auta. Sporo uszkodzeń np. lakeru da rade zrobic samemu przy odrobinie wprawy. Czekam na opinie i poparcie dla mojego pomysłu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ew. zrobić tak, że wątek o każdym produkcie zakłada administracji i na początku jest wstawiona kopia opisu ze strony producenta. reszta to dyskucja userów.

 

Nie wyobrażam tego sobie. Chyba nie myślisz o zakładaniu po kolei wątków z danym produktem danego producenta - wątków musiałoby powstać kilka tysięcy ;)

 

Łukasz, to musiałoby działąć równolegle, nie zamiast.

 

Mi to się kojarzy z niepotrzebnym powielaniem wątków, ale może się mylę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pomysł uważam za bezsensowny;p

a ja uważam że jest dobry i kiedyś jak forum będzie miało kilka tys użytkowników to lepszym rozwiązaniem może być dyskusja o każdym produkcie z osobna, ale na razie jest luzik , i da się to ogarnąć to po co psuć te kilka miesięcy wywodów i pracy niektórych użytkowników i administracji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Amen.

Macie rację- na dzisiaj jest dobrze

 

" kuflik :pomysł uważam za bezsensowny;p "

 

Wiesz, fora zagraniczne tak są zbudowane, nie ja to wymyśliłem. Więc nie do końca jest to bezsensowne. Oczywiście w dzisiejszych warunkach i tutaj , jest ok. Ważne jest , w jakim kierunku Forum się rozwinie -bo że będzie rosnąć w oczach to pewne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja bym taki pewny nie był, i tak przesiaduje tutaj 10 osób a reszta to z doskoku albo raz na tydzień
Przyszedł mi rachunek za tela... 50zl za korzystanie z neta... I po co właziłem? OD forum się nie mogę oderwać!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie i oczywiście Panie, które też są na forum - jak rzeczywiście przyjdzie potrzeba to będziemy myśleć. Forum zawsze można rozwijać na bieżąco także nie ma co się stresować.

 

Na razie się rozrastamy i jest naprawdę fajnie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Łukasz, myślę że warto podwiesić temat http://forum.kosmetykaaut.pl/viewtopic.php?t=804

Temat jest pomocny, uzupełniam go na bieżąco. I dobrze byłoby aby był widoczny zaraz po wejściu do działu ,,Usługi pielęgnacji, rabaty i zniżki dla forum" http://forum.kosmetykaaut.pl/viewforum.php?f=26

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.