Skocz do zawartości

Pytania/prośby/pomysły do administracji


Rekomendowane odpowiedzi

Ja jeszcze nawiąże do pomysłu stworzenia tych działów dla każdej firmy osobno.

Czy nie lepszym pomysłem byłoby stworzenie jednego działu, z przyklejonym tematem/encyklopedią/spisem wszystkich (albo większości) dostępnych na rynku kosmetyków? Każda firma to byłby nowy post i pod spodem poukładane alfabetycznie lub wg kategorii poszczególne produkty (Pierwszy post byłby spisem wszystkich kosmetyków w temacie).

A pod spodem, jako tematy wyrażane o nich opinie (dla jakiejś segregacji można by było w nawiasach na początku podawać nazwę firmy i ew. produktu).

To oczywiście luźna sugestia, co o tym myślicie? :o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Łukasz, jeśli to odnosiło się do mojej wypowiedzi, to nie miałem na myśli stworzenia X działów dla każdej firmy, tylko 1 o produktach, opisach, opiniach. W środku byłby tylko 1 podpięty temat (właśnie ta encyklopedia, spis) a pod spodem w wątkach opinie i dyskusje o różnych produktach :)

To tylko luźna sugestia, może jak użytkowników będzie więcej i rozeznanie w produktach będzie większe (ilość użytych/osobę) to coś takiego mogłoby mieć racje bytu ;)

 

te tematy robiły by się same, jeśli ktoś by miał chęć zapytać o jakiś produkt to tworzył by nowy temat

Zgodzę się, a to z kolei mogłoby przyczynić się do powstawania kilkunastu tematów na temat różnych produktów. Kto miałby pytanie/opinie, dopisałby je w istniejącym wątku.

 

a spis wydaje mi się zbędny, przecierz jest szukajka

malkolm, wiadomo z autopsji, że nie każdy (nowy) użytkownik zanim założy kolejny temat użyje szukajki :):roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

malkolm, wiadomo z autopsji, że nie każdy (nowy) użytkownik zanim założy kolejny temat użyje szukajki

od tego są admini aby z tym walczyć, wydaje mi się że taki układ forum był by o wiele bardziej czytelny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

JJ. napisał/a:

malkolm, wiadomo z autopsji, że nie każdy (nowy) użytkownik zanim założy kolejny temat użyje szukajki

 

od tego są admini aby z tym walczyć, wydaje mi się że taki układ forum był by o wiele bardziej czytelny

od tego są moderatorzy :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja mam takie pytanie. czy jeśli teraz wchodzi się na forum, to nie ma tematów o konkretnych produktach? co więcej, są one w odpowiednich działach. Chyba jednak nie rozumiem potrzeby tworzenia takiego specjalnego działu, ani w ogóle tego pomysłu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To tylko luźna sugestia

;)

 

Jak się wchodzi na forum to widać podział na różne sekcje na których się pracuje, na pierwszy rzut oka nie ma takiego spisu. :song:

Spoko, nie będę forsował pomysłu, jeśli nie ma potrzeby na utworzenie czegoś takiego :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zrobienie z tego nowej, odrębnej sekcji, spowoduje, że rozmowy na wszelkie tematy kosmetyków będą się odbywały w jednym dziale i tak dla przykładu, dyskusja na temat cleanera będzie się przeplatała z romową o środku do felg a pod nią będzie temat o dressingu do deski rozdzielczej. Pomieszanie z poplątaniem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zrobienie z tego nowej, odrębnej sekcji, spowoduje, że rozmowy na wszelkie tematy kosmetyków będą się odbywały w jednym dziale i tak dla przykładu, dyskusja na temat cleanera będzie się przeplatała z romową o środku do felg a pod nią będzie temat o dressingu do deski rozdzielczej. Pomieszanie z poplątaniem.

 

Lepiej bym tego nie ujął.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czemu zdarza się tak ze przy wysyłaniu PW nie wysyła jej od razu tylko zapisuje w folderze "do wysłania". Zdarzyło mi się ze wysłało po jakiejś godzinie,ale były tez takie wiadomości których nie wysłało wcale...teraz tez cholera nie mogę wysłać... Z łączem kłopotów nie mam...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czemu zdarza się tak ze przy wysyłaniu PW nie wysyła jej od razu tylko zapisuje w folderze "do wysłania". Zdarzyło mi się ze wysłało po jakiejś godzinie,ale były tez takie wiadomości których nie wysłało wcale...teraz tez cholera nie mogę wysłać... Z łączem kłopotów nie mam...

 

Było już o tym w tym wątku. Foldery DO WYSŁANIA i WYSŁANE różnią się tym, że jeżeli wyślesz wiadomość PW to ląduje ona w DO WYSŁANIA i jeżeli odbiorca jej nie odbierze to cały czas tam się znajduje, a w momencie jak odbiorca ją odbierze przenoszona jest do folderu WYSŁANE - wtedy masz potwierdzenie, że została ona dostarczona i odebrana przez odbiorcę ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie: jakie kryterium służy do kwalifikacji "początkujący"? Teraz zauważyłem takie coś w profilach. Mają wszyscy. O ile ja jestem początkujący, to dlaczego np. Julian tez ma początkujący? Co to za fiku-miku? :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie: jakie kryterium służy do kwalifikacji "początkujący"? Teraz zauważyłem takie coś w profilach. Mają wszyscy. O ile ja jestem początkujący, to dlaczego np. Julian tez ma początkujący? Co to za fiku-miku? :D

 

Ja też mam i się nie chwalę :-]:-]:-]

 

To są grupy wg których jest zrobiony m.in. dostęp do forum jeżeli się nie przywitasz.

Za dużo tłumaczenia zasady działania więc to tak tylko w skrócie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tu się nie ma czym chwalić :D Według tego wszyscy są początkujący, a widoczny gołym okiem stopień zaawansowania nie ma nic do tego, powiedzmy "stopnia". Jakoś więcej niż jedna, grup nie widzę :) Zainteresowała mnie tylko "zasada".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego nie widzę tego tematu http://forum.kosmetykaaut.pl/viewtopic.php?t=37 z poziomu tego forum http://forum.kosmetykaaut.pl/viewforum.php?f=34

 

Nie znajduje go także wyszukiwarka. Znalazłem go dopiero wyświetlając po kolei posty osoby która wiem ,że się tam wypowiadała.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kabul, faktycznie:) jakiś błąd pewnie;p albo Łukasz coś znowu namotał..

 

Nie Łukasz namotał tylko Łukasz naprawił - powodem był ostatni dziwny pusty post użytkownika luigi, który powodował, że wątek był niewidoczny dla zalogowanych, a widoczny dla niezalogowanych ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.