Skocz do zawartości

Pytania/prośby/pomysły do administracji


Amnes

Rekomendowane odpowiedzi

Łukasz napisał/a:

SB nie będzie - takie coś zostało ustalone ;)

 

 

Dlaczego?

nie pytaj się skoro masz tutaj coś takiego -->

SB nie będzie - takie coś zostało ustalone ;)
zostało ustalone ... poczytaj wcześniej ....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale na co Wam ten SB? mamy kilka wątków typowo OT i mam wrażenie, że tam się przeniosła znaczna część dyskusji. jeśli powastanie SB, to mam wrażenie, że większość osób nie będzie miała ochoty się trudzić z ładnym formułowaniem pytań tylko będzie waliła skrótem właśnie w SB.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Łukasz, zapodaj jakiś świąteczny motywik, będzie miło.... jakoś w tle czy coś...

http://www.hdwallpapers.net/christmas-wallpapers

o czymś takim myślałem... :good:

 

Wieczorkiem wrzucę na serwer trochę zmienione pod święta logo na górze.

Nie jestem grafikiem także zrobiłem to tylko w miarę swoich amatorskich możliwości photoshop'owych ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Łukasz, drugi test Metysa do przeniesienia;-) również do tego samego działu Testy-Z zewnątrz.

http://forum.kosmetykaaut.pl/viewtopic. ... sc&start=0

 

Dzięki za info. Miałem w wolnym czasie przejrzeć forum i poprzenosić takiego typu tematy, ale nie miałem czasu, ale dzięki Wam można to sprawnie ogarnąć :good:

 

Lukasz, ale fajnie zapachniało Świętami :good:

 

Dziękuję, miło, że ktoś docenia - może nie jest to full profi, ale od serca :-]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie tak jak napisał kuflik - taka decyzja została podjęta przez grono Moderatorów i Administratorów, bo robił się tam niezły spam pojedynczych słów. Niestety przy wyłączeniu zliczania postów w danym dziale odejmuje wszystkim tak wpisane posty - inaczej nie da się tego zrobić :dontknow:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam , gdzieś na forum widziałem fotkę na której były poustawiane ścierne środki megsa od najbardziej do najmniej agresywnych. nie mogę teraz tego znaleźć, czy można by tą fotkę dołączyć do tematu " Słownik skrótów i pojęć używanych na forum" lub wstawić w inne łatwiej dostępne miejsce??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.