Skocz do zawartości

Pytania/prośby/pomysły do administracji


Amnes

Rekomendowane odpowiedzi

dzisiaj zamówiłem poorboya do polerowania, zobaczymy jak to wyżera komórki;) oczekuję wypalenia resztek, które jeszcze mam. a potem już tylko kandydowanie do sejmu przede mną

jeszcze długa droga przed Tobą... to musiał byś codziennie wąchać pasty polerskie chyba:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od jakiegoś czasu jak otrzymuję powiadomienie o nowym poście w obserwowanym wątku, to przychodzi mi na pocztę mail od (nieznany nadawca). Też tak macie? Czemu nagle maile z automatu nie mają przypisanego nadawcy admin@kosmetykaaut.pl?

 

Codziennie dostaję powiadomienia i przychodzą mi z Kosmetyka Aut, a jeżeli mam odpowiedzieć to wstawia mi admin@kosmetykaaut.pl.

 

Mam też testowego użytkownika na forum i jest dokładnie to samo - powiadomienia np. o PW przychodzą dokładnie w ten sam sposób.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Łukasz, gratuluję Ci bycia pierwszym użytkownikiem posiadającym 1000 postów na forum! to świadczy o wielkiej pasji i zainteresowaniu tym wszystkim czym się tu zajmujemy! No i życzę niezłomności w pracy admina, której pewnie będzie Ci przybywać! good job :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Łukasz, gratuluję Ci bycia pierwszym użytkownikiem posiadającym 1000 postów na forum! to świadczy o wielkiej pasji i zainteresowaniu tym wszystkim czym się tu zajmujemy! No i życzę niezłomności w pracy admina, której pewnie będzie Ci przybywać! good job :good:

 

O patrz, nawet nie zauważyłem, że stuknął 1000.

Dzięki Julek, przyda się, bo czasami ta praca bywa średnio przyjemna, ale to kwestia przyzwyczajenia ;)

 

A co do forum i pasji ... zaraziłem się tą chorobą, ale nie przeszkadza mi to. Najgorsze, że jest to zaraźliwe i ciągle prątkujemy na boki :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Licznik postów się chyba wszystkim wyzerował - chyba licznik zamarzł. Te cyferki to mnie tak średnio obchodzą ale znikła informacja o wszystkich postach z profilu a to bywa czasem bardzo pomocne.

 

Kurcze, właśnie nie wiem czemu, a zrobiłem tylko jedną rzecz.

Muszę teraz pokombinować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.