Skocz do zawartości

Pytania/prośby/pomysły do administracji


Amnes

Rekomendowane odpowiedzi

No to może mi odpowiesz Łukaszu w końcu na pytanie odnosnie tego pierwszego postu? Co było nie tak?

 

Piotrek, czy Ty myślisz, że ja pamiętam (i każdy oddzielnie z moderujących forum) wszystkie rzeczy, które tutaj każdy z nas robi ? Wybacz, ale robi się tego powoli sporo i nie mam zamiaru zaprzątać sobie takimi rzeczami głowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to może mi odpowiesz Łukaszu w końcu na pytanie odnosnie tego pierwszego postu? Co było nie tak?

 

Piotrek, czy Ty myślisz, że ja pamiętam

Nie. Myślę ,że poleciałeś hurtem po postach i nie wnikałeś za bardzo co tam jest.

 

Dla mnie koniec tematu.

Ten wykrzyknik fajna sprawa. Nie wiem jak mogłem go nie zauważyć wcześniej. W końcu będę mógł się bronić od czytania obrzydliwości o chodzeniu do toalety itp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie. Myślę ,że poleciałeś hurtem po postach i nie wnikałeś za bardzo co tam jest.

 

Szkoda, że posty usuwane są od razu, a nie do kosza, bo wtedy bym Ci udowodnił, że widocznie był powód ich usunięcia. Poza tym skoro ktoś zgłosił go do moderacji, druga osoba zwróciła na to uwagę i zostało to usunięte to w tym momencie 3 osoby się mylą, a Ty nie ? Na tą chwilę sprawa dla mnie jest zamknięta.

 

I bardzo proszę nie posądzaj mnie o to, że usuwam posty bez czytania, bo lekko się chyba zagalopowałeś.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie. Myślę ,że poleciałeś hurtem po postach i nie wnikałeś za bardzo co tam jest.

 

Szkoda, że posty usuwane są od razu, a nie do kosza, bo wtedy bym Ci udowodnił, że widocznie był powód ich usunięcia, a na tą chwilę sprawa dla mnie jest zamknięta.

 

I bardzo proszę nie posądzaj mnie o to, że usuwam posty bez czytania, bo lekko się chyba zagalopowałeś.

 

Równie dobrze ja mogę napisać ,że szkoda ,że nie ma tego w koszu (z resztą już to pisałem wcześniej) bo wtedy bym Ci udowodnił ,że post był rzeczowy i na temat - a tego jestem pewien w 1000% bo pamiętam cały ten post.

Łukasz każdy ma prawo się pomylić - nie chcę Cie o nic posądzać bo to nieładnie ale piszę jak to w moim odczuciu wyglądało.

 

Dla mnie już na serio koniec tematu.

 

Życzę w nowym roku jak najmniej pracy dla Administracji i Moderacji.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze raz napiszę - jedna osoba zgłosiła post, druga zwróciła uwagę w inny sposób i ja to usunąłem. Dalej twierdzisz, że 3 osoby się pomyliły w ocenie tego posta ?

 

A życzenia się przydadzą, a dodałbym do tego więcej doceniających tą pracę użytkowników.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A życzenia się przydadzą, a dodałbym do tego więcej doceniających tą pracę użytkowników.

 

Żeby nie było ja jak najbardziej doceniam.

Jeszcze raz napiszę - jedna osoba zgłosiła post, druga zwróciła uwagę w inny sposób i ja to usunąłem. Dalej twierdzisz, że 3 osoby się pomyliły w ocenie tego posta ?

 

Nie. Twierdzę ,że nie chodziło im o posta w którym napisałem ,że Kupiłem samochód po kobiecie w którym była kotłownia, poprzepalane fotele, pożółkłe plastiki i wylałem na to wiadro APC, wszystko musiałem prać a popielniczki tydzień w moczyć w sodzie. Napisałem też ,że dużo mnie kosztowało usunięcie 90% tego.

 

Po czym marco napisał,że potwierdza się ,że baby to fleje.

Na co odpisałem mu ,że ma rację i ,że po tej babce zostały mi w pamiątce jeszcze rajstopy pod fotelem i kupa śmieci. A kobita pomimo swoich 40 lat była fajna i w jej mieszkaniu można było jeść z podłogi.

I jak już to o ten post mogło jedynie chodzić.

Po tym poszedłem spać i nie wiem jak się dyskusja potoczyła.

 

Przedstawiłem Ci powyżej moje wczorajsze posty może nie idealnie takie same ale w 75% się pokrywające co do konkretnych słów a w 99% co do treści. Uwierz albo nie ale tak to wyglądało.

 

Piszę juz po raz trzeci i ostatni ,że temat dla mnie zamknięty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Macie rację, nie pojawia się tylko wtedy jeżeli zostanie napisany post w podforum czyli tak jak właśnie jest podforum Nowe Produkty. Natomiast jak się wchodzi w dział USŁUGI PIELĘGNACJI to jak patrzymy u góry na podforum Nowe Produkty to wtedy widać, że się świeci na czerwono.

 

Nie mam pojęcia czemu tak jest, ale w wolnej chwili postaram się poszukać i zobaczyć czy jest możliwość rozwiązania problemu. W ostateczności zrobi się je jako normalne działy, a nie poddziały i będzie ok.

 

Na pewno działa opcja, że jak pojawi się nawet jakiś post, to mimo, że nie świeci się ikonka po lewej stronie to pojawia się to w Zobacz posty nieprzeczytane także nie da się tego przeoczyć ;)

 

Dzięki chłopaki za zauważenie tego szczegółu :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co oznaczają te punkty na dole: Najlepsi moderatorzy?

ilość interwencji ,np. usunięcie tematu,przeniesienie itd.

 

[ Dodano: 7 Styczeń 2010, 13:33 ]

każda taka akcja to 1 pkt.

użytkownicy też powinni takie punkty dostawać bo często wskazują, podpowiadają, zwracają uwagę moderatorów na wiele rzeczy ;)

reasumując: na sukces moderatora w tej klasyfikacji pracuje wielu użytkowników :mrgreen::P Zupełnie jak drużyna na sukces Lance Armstronga w Tour de France :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak :) a statystykę nazwiemy... "najlepszy ormowiec" :-]

za te punkty nikt niczego nie dostaje oprócz satysfakcji i czystej rywalizacji, więc chyba nie ma sensu. No chyba, że kosmetyki będą rozdawane. Wtedy Łukasz będzie miał największą kolekcję na świecie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.