Skocz do zawartości

Pytania/prośby/pomysły do administracji


Amnes

Rekomendowane odpowiedzi

Łukasz, tak myślę, czy nie można by przenieść wątku Codzienny przegląd prasy z luźnych do Newsroomu.Coś czasem się pokazuje w tematyce, jak np wczoraj. A luźne są ukryte dla niezalogowanych. Trzeba się logować, żeby przeczytać. Po prostu takie ułatwienie. Tylko, żeby nie wklejać i pisać wtedy o "pozabranżowych". Resztę prasy w innej tematyce niech ludzie wklejają w luźnych.

Z poważaniem

Mariusz :o

 

[ Dodano: 26 Styczeń 2010, 09:52 ]

Dzięki :good: jeszcze jest tam o myciu parą z wczoraj i chyba jeszcze jeden. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Quota Uploadu

 

To jakiś nowy ranking?

Coś podobnego jest na Elektrodzie.

 

Mamy to rozumieć jako zachętę do korzystania z miejsca na forumowym serwerze?

 

Szczerze to zawsze się staram wrzucać coś na serwery zewnętrzne żeby niepotrzebnie nie obciążać serwera forum, może robię tak niepotrzebnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:oops::oops::oops:

 

Szczerze to pierwszy raz spotkałem się z tym określaniem :oops: Nawet mi nie przyszło do głowy sprawdzenie w słowniku.

 

Na elektrodzie np. tak jest ,że za upload załączników i zdjęć dostaje się punkty a wrzucanie materiałów z zewnętrznych tzw. popularnych serwerów jest zabronione.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A może wprowadzić coś takiego jak przyznawanie punktów/piw/sog'ów, czy jak to się jeszcze zwie na różnych forach, dla założycieli tematów. Wygląda to tak, że jeżeli podoba mi się czyjś temat i uważam go za pomocny to klikam odpowiedni guzik i wtedy autor dostaje punkt. Motywuje to nie tylko do odpowiadania (jak to robi "Pomógł"), ale też do tworzenia manuali i innych pomocnych ogółowi tematów :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A może wprowadzić coś takiego jak przyznawanie punktów/piw/sog'ów, czy jak to się jeszcze zwie na różnych forach, dla założycieli tematów. Wygląda to tak, że jeżeli podoba mi się czyjś temat i uważam go za pomocny to klikam odpowiedni guzik i wtedy autor dostaje punkt. Motywuje to nie tylko do odpowiadania (jak to robi "Pomógł"), ale też do tworzenia manuali i innych pomocnych ogółowi tematów :)

 

Wiem, że jeżeli każdy może dać punkt + to robi się bajzel i punkty te często nie są wiarygodne. Dlatego też jest tak jak obecnie i w takiej formie najprawdopodobniej zostanie.

 

Już były sytuacje gdzie punkt POMÓGŁ leciał do założyciela wątku - jak trzeba to się daje plusik ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy jest to możliwe ale proponowałabym utworzenie rankingu kosmetyków samochodowych oraz towarzyszących akcesoriów na wzór kosmetyków (dla ludzi :D ) na portalu "wizaż", http://wizaz.pl/kosmetyki/. Są tam uszeregowane kosmetyki w zależności od ilości przyznanych punktów przez osoby wypowiadające się. Jest to bardzo przejrzyste, uporządkowane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O co chodzi z tymi uprawnieniami w Newsroomie?

 

[ Dodano: 1 Luty 2010, 08:39 ]

Już nic. naprawiło się, pewnie samo :D

 

[ Dodano: 1 Luty 2010, 08:43 ]

Coś jednak p...suje. W różnych wątkach nie da pisać, tylko chce uprawnienia. Ukrytego bana mam, czy co?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O co chodzi z tymi uprawnieniami w Newsroomie?

 

[ Dodano: 1 Luty 2010, 08:39 ]

Już nic. naprawiło się, pewnie samo :D

 

[ Dodano: 1 Luty 2010, 08:43 ]

Coś jednak p...suje. W różnych wątkach nie da pisać, tylko chce uprawnienia. Ukrytego bana mam, czy co?

 

Byłem ciekawy kto wychwyci moment jak będę zmieniał ustawienia :-]

 

Dobra, słuchajcie Misiaczki - dość już mieliśmy z modami zwracania uwagi nowym userom, że trzeba się grzecznie przywitać i przedstawić oraz używać wyszukiwarki itp. Zrobiłem nawet jakiś czas temu tak, że nowy user po zarejestrowaniu otrzymymuje od razu takie PW:

 

Witamy TUTAJ IMIĘ USERA na jedynym polskim forum związanym z tematyką auto detailingu :)

 

Cieszymy się ze zechciałeś(-aś) zostać częścią naszej społeczności i mamy nadzieje ze zostaniesz u nas na dłużej.

 

 

Kilka słów i szybkich uwag dla początkującego:

 

1. Pierwsze co powinieneś(-aś) zrobić to przywitać się i napisać kilka słów o sobie w odpowiednim dziale, a mianowicie PRZYWITAJ SIĘ.

 

2. Dodatkowo prosimy Ciebie [you] abyś zapoznał(a) się dokładnie z naszym REGULAMINEM PORTALU. Jest to dość istotne gdyż zawiera on podstawowe informacje i zasady poruszania się po naszym forum.

 

3. Forum zawiera sporo ciekawych informacji na tematy związane z pielęgnacją naszych aut. Aby było Tobie łatwiej poniżej masz linki do dwóch bardzo przydatnych wątków, które na pewno pomogą Tobie rozwiać początkowe wątpliwości i oswoić się z tematyką, pojęciami i zagadnieniami naszego forum.

 

a. FAQ tematów na forum,

 

b. Słownik skrótów i pojęć używanych na forum.

 

Te dwa wątki na pewno pozwolą Tobie na poznanie podstaw auto detailingu poprzez co nie zaczniesz działalności na forum od zadawania niepotrzebnych pytań, które jak zapewne wiesz, potrafią czasami być denerwujące ;)

 

To chyba w skrócie wszystko na co warto zwrócić uwagę.

 

Na tą chwilę pozostaje nam tylko życzyć Tobie dużo zapału, chęci do zdobywania wiedzy i dzielenia się nią oraz czynnego uczestnictwa w życiu forum :good:

 

________________________

Pozdrawiamy

Administracja Kosmetyka Aut

 

 

Czy nie uważacie, że to jest dość wystarczająca informacja nawet jak ktoś nie chce przeczytać Regulaminu ? Potem się niektórzy dziwili, że usuwaliśmy im posty.

 

Teraz jest tak, że jak nowy użytkownik się zarejestruje i zaloguje to widzi treść tego PW oraz niestety nie może nigdzie pisać poza działem PRZYWITAJ SIĘ oraz REGULAMIN (...).

Dopóki się nie przywita i licznik nie zwiększy jego postów o 1 nie będzie miał możliwości pisania na forum.

 

Niestety to wymagało ponownego włączenia zliczania postów w dziale PRZYWITAJ SIĘ.

Przywitania ograniczamy do 3-5 i zamykamy wątek więc bardzo proszę ograniczcie spamowanie w tamtym dziale. Tego będziemy pilnować i po prostu usuwać posty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.