Skocz do zawartości

Pytania/prośby/pomysły do administracji


Rekomendowane odpowiedzi

Julian, o nadmiernym obciążeniu moderatorow mowicie juz od dawna. Dorzuccie sobie kogos do zespolu zielonych - mysle, ze chetnych i godnych nie zabraknie. To lepsze rozwiązanie niz podejmowanie blednych decyzji w natloku zajęć moderatorskich.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy zdajesz sobie sprawę ile czasu kosztuje monitorowanie postów, które pisze codziennie 8000użytkowników?

 

Julian, tak trochę nie wyolbrzymiajmy, bo 8k userów to jest zarejestrowanych na forum więc wątpię, że wszyscy piszą codziennie...

 

Poza tym Administrując podobnej wielkości forum ja akurat się orientuję ile czasu zajmuje takie monitorowanie, więc nie przesadzajmy. Poza tym monitorowanie monitorowaniem, a regulamin regulaminem i powinien obowiązywać wszystkich po równo skoro już tak się go trzymacie/trzymamy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

julian, Swoop napisał chyba wszystko :

 

czy zdajesz sobie sprawę ile czasu kosztuje monitorowanie postów, które pisze codziennie 8000użytkowników?

 

Julian, tak trochę nie wyolbrzymiajmy, bo 8k userów to jest zarejestrowanych na forum więc wątpię, że wszyscy piszą codziennie...

 

Poza tym Administrując podobnej wielkości forum ja akurat się orientuję ile czasu zajmuje takie monitorowanie, więc nie przesadzajmy. Poza tym monitorowanie monitorowaniem, a regulamin regulaminem i powinien obowiązywać wszystkich po równo skoro już tak się go trzymacie/trzymamy

 

Z nikim nie zamierzam się tu kłócić, a zdanie o cenzurze mnie wcale nie kompromituje, jest to moje i nie tylko moje zdanie z tego co wyczytałem już wcześniej, niewygodne posty są usuwane, a ciekawe pytania, m.in z tego tematu pozostawione bez odpowiedzi, a jeżeli macie już taki natłok czytanie na forum i nie dajecie rady, o ogłoście nabór na kolejnego moda, tak jak Swoop napisał, ludzi godnych uwagi na pewno nie zabraknie. Nie mniej jednak zostaje w przekonaniu, że mamy równych i równiejszych ! O wykrzykniku będę pamiętał, ciekawe jakie to przyniesie rezultaty ? Czas pokaże ..... pozdrawiam i bez napinki dopiero co weekend się zaczął. :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator

Jakoś tak mi się przypomniała wypowiedź pana Tomaszewskiego: "To jest moje zdanie i JA się z nim zgadzam" :)

Widzę, że tak jak w tv, tak i na forum, zawsze znajdzie się parę osób, którym nic nie pasuje, wszędzie węszą spisek i niestety odczuwają potrzebę dzielenia się tymi przekonaniami z innymi osobami.

Gdyby na forum panowała cenzura i byli równi i równiejsi, to po prostu te kilka osób już dawno byłoby zbanowanych i już. Znam fora, na których obrona swojego zdania (w kulturalny i zgodny z regulaminem sposób) grozi banem, ponieważ nie jest po myśli administratora i nikt tam nie krzyczy o cenzurze itp. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator

Evo, widocznie sobie nie zasłużyłeś :dontknow:

23 testy produktów

37 razy pomógł

3304 posty

pomoc w każdej sytuacji awaryjnej :/

 

postaraj się bardziej! zrób jakąś fajną relację ze sprzątania auta, odkurz porządnie a może dostaniesz nominację :lol::lol::lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

Evo, ...bo u nas ranga jest odwrotnie proporcjonalna do doświadczenia :kox:

Rychu jeśli miałoby to ode mnie zależeć to wielu już dawno by stąd poleciało!

Emocje i własne przemyślenia chowam do szuflady.

 

 

p.s. ...a co ma powiedzieć kuflik? :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam bardzo, dlaczego mój post w teście past i padów Scholl'a został usunięty?

Jaki punkt regulaminu złamałem przekazując informację o którą ktoś wcześniej zapytał i informując go gdzie jeszcze można kupić testowany produkt? Tym bardziej, że podany przeze mnie sklep jest partnerem forum?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak na krótko z sugestii: może krótkie pytanie & krótka odpowiedz part 4, bo ten się zapycha :o

I druga sugestia, mały update Leksykonu, bo pojawiło się sporo nowych skrótów, których niektórzy nie ogarniają (łącznie ze mną :mrgreen: )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I druga sugestia, mały update Leksykonu, bo pojawiło się sporo nowych skrótów, których niektórzy nie ogarniają (łącznie ze mną )

To moze nie czekajmy na administracje tylko sami wysylajmy propozycje do wstawienia.

Haslo -tresciwy opis

To moze znacznie ulatwic i przyspieszyc aktualizacje "leksykonu"

Zeby nie robic tu balaganu mozna to ogarnac w odzielnym temacie :-]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
I druga sugestia, mały update Leksykonu, bo pojawiło się sporo nowych skrótów, których niektórzy nie ogarniają (łącznie ze mną )

To moze nie czekajmy na administracje tylko sami wysylajmy propozycje do wstawienia.

Haslo -tresciwy opis

To moze znacznie ulatwic i przyspieszyc aktualizacje "leksykonu"

Zeby nie robic tu balaganu mozna to ogarnac w odzielnym temacie :-]

:good:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pomimo dość aktywnego życia na forum i posiadania sporej ilości tematów w ignorowanych, to i tak jeden dzień nieobecności "resetuje" licznik 700 postów nieprzeczytanych.

 

Może (jak jest taka możliwość) wyłączyć "Lużne" z licznika postów :o lub zwiększyć limit do 800-1000 postów :o

 

 

 

dziekuje ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.