Skocz do zawartości

Pytania/prośby/pomysły do administracji


Rekomendowane odpowiedzi

  • 4 tygodnie później...

DawPi, ale od tego jest dział SPRZEDAM. Ja rozumiem że forum jest o detailingu i w w/w dziale powinny znajdować sie produkty stricte detailingowe ale często gęsto zdarza się kupić coś innego w fajnej cenie i nie związanego z tematyką forum.

Jak dla mnie ( ale to tylko moje zdanie) jeśli ogłoszenie spełnia wszytskie kryteria regulaminowe to nic do tego nie mam.

 

Jeśli któs widzi że w tytule teamtu jest jakaś rzecz co go nie interesuje to porpostu ignoruje temat i po sprawie. :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ariello01, ja to wiem i Cię rozumiem, no, ale jakoś kłóci mi się to z tymi wszelkimi zmianami na forum, które mają niby podnosić jego popularność i jakość, a takie tematy kłócą mi się z tą ideą. Nie wiem, może nie mam racji.. :o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DawPi, rozumiem równiez o co Tobie chodzi...jeśli wysoki poziom to forum ma reprezentować to i dział SPrzedam powienien być na wysokim poziomie i poza kosmetykami i innymi akcesoriami detailingowymi inne rzeczy/nieruchomości nie powinny tam mieć miejsca.

 

Jednak ja osobiście wszytskie zmiany na forum sobie cenie, podoba mi sie podnoszenie poziomu ( w koncu jakby nie było forum jest o tematyce dość "ekskluzywnej") i część tematów tutaj nie pasuje/pasowało ale dział Sprzedam i Kupie zostawił bym bez zmian :P

 

Zobaczymy jakie Administracja ma zdanie na ten temat... :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pod rozwagę stawiam lekką modyfikację tego punktu regulaminu działu ogłoszeń o sprzedaży.

 

2. Ogłoszenia o sprzedaży mogą zamieszczać wyłącznie osoby posiadające minimum 10 postów.

 

Nie dałoby radu dopisać: lub są zarejestrowani od co najmniej 6 miesięcy lub 1 roku ??

 

Powiem w czym rzecz. Chętnie podczytuje to forum, nie mam specjalnie, nic sensownego do napisania. Uczę się i podpatruję. Mogę oczywiście sztucznie zadać po raz setny pytanie typu Colli 476, czy FK ?; Jedynie po to, by tych 10 postów mieć na swoim koncie.

 

A chyba nie o to chodzi.

Mam kilka kosmetyków i chętnie bym sobie coś dokupił, zarezerwował, zapytał sprzedawcę. Wiem, że mogę to zrobić przez priv, ale to nie to samo. Jest w głównym temacie pytanie, jest odpowiedź. Wszyscy mogą sobie przeczytać, a przez pw tego nie widać. Jak sprzedający nie napisze, że coś jest nieaktualne, bo sprzedał komuś kto ma mniej niż 10 postów, to powstaje chaos.

 

Np. obecnie ktoś sprzedaje komplet kosmetyków, rozważa sprzedaż na części o ile (jak zrozumiałem) w ten sposób zbierze się odpowiednia ilość chętnych, którzy zakupią całość. Ktoś już jeden produkt chce kupić. Ja chętnie kupiłbym drugi, ale nie mogę tam pisać. PW sprawy nie załatwi, przecież nikt non-stop na forum nie siedzi.

 

Dodam tylko, że identyczne rozwiązanie, jak to o którym piszę, jest stosowane na forum OCP (którego jestem użytkownikiem pod tym samym nickiem od ponad 2 lat) i jakoś się sprawdza.

 

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ponawiam, pozwalając sobie wkleić wypowiedź pfikusny z działu sprzedaży, jakby na potwierdzenie:

 

DS_Tomek, Przepraszam, że akurat w Twoim temacie ale tu chyba będzie dobry przykład.

Wydaje mi się, że wprowadzając reguły działu sprzedam popełniono drobny błąd - "świeżaki" powinny mieć możliwość pisania postów, a zablokowane tylko zakładanie nowych tematów.

Wtedy wszystko byłoby czytelne i nie byłoby zabawy czy pierwszy był ten, który się wpisał czy ten który napisał priva...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A dałoby się zrobić coś takiego, żeby w zaznaczonym miejscu:

 

111111yk.jpg

 

Uploaded with ImageShack.us

 

Umieścić przycisk dzięki któremu można by dostać bezpośredni link do danego postu?

Chcąc komuś coś wysłać, albo samemu sobie zapisać jest to uciążliwe, bo trzeba bardzo kombinować, żeby to zrobić... no i jest to bardzo nie efektywne :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.