Skocz do zawartości

Pytania/prośby/pomysły do administracji


Rekomendowane odpowiedzi

kuflik, No tak ale patrzyłem na mozilli nie działa, patrzyłem na ie nie działa, na ipadzie też nie działa.

Jak pisze na dole w szybka odpowiedź to jest oki natomiast jak chcę cytuj to tylko działa mi pisownia a podgląd oraz wyślij nie.

Także jak chcę film z yt wkleić to muszę wejść w cytuj, potem wkleić link, kliknąć wstecz i dopiero znów w szybkiej odpowiedzi odpisać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prośba z mojej strony o uaktualnienie regulaminu dot. działu giełda o paragraf mówiący o tym,że nie mozna wystawiać przedmiotów innych niż tych związanych z kosmetyką samochodową ;)

 

albo dodać drugi podrozdział giełdy czyli "Inne" :)

 

Z góry dziękuję :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po raz kolejny widać, jak skutecznie działa na forum cenzor, jak szybko niewygodne posty są usuwane, że na forum mamy równych i równiejszych, jedni mogą sprzedawać, a drudzy nie, bo ... (tu sami sobie dodajcie).

 

Przy okazji ponawiam pytanie DawPi, jak to w końcu jest ?

 

Proszę o nie usuwanie tego posta, po raz kolejny. Wiem wiem, macie wytyczne, jakie treści mają być na forum, ale proszę o dosłownie jedno zdanie wyjaśnienia tej sytuacji, bo jest to co najmniej ciekawe zjawisko, ok ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

Widocznie w interpretacji jednego moderatora dana sprzedaż jest klasyfikowana jako sprzedaż ciągła, inna nie Podobnie jak dany temat albo wypowiedź zakwalifikuje się do usunięcia , inny nie, użytkownik do ostrzeżenia etc etc. Nie wiem nad czym się tu rozwodzić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tworek, nie zamierzam tłumaczyć siebie czy innych moderatorów, ale wskażę na jeden tylko aspekt: czy zdajesz sobie sprawę ile czasu kosztuje monitorowanie postów, które pisze codziennie 8000użytkowników? Przy takiej ilości dziennych wpisów zasada jest tylko jedna: lepsza choćby zła decyzja, niż brak jakiejkolwiek. Pomyłki mogą się zdarzyć, błędy też, ale jeśli jeden wątek jest zgłaszany przez wielu użytkowników i w dodatku jest sprzeczny w naszym osądzie z regulaminem, to wylatuje.

Zarzuty o cenzurze czy "odgórnych nakazach" są wprost śmieszne i w moim przekonaniu kompromitujące dla autora - zachęcam do lektury regulaminu! :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.