Skocz do zawartości

Pytania/prośby/pomysły do administracji


Rekomendowane odpowiedzi

czytanie z tej listy jest słabe dla mnie, bo nie czytam całego forum to raz, a dwa trzeba wracać do głównej strony, żeby znów wejść na listę...

 

można otworzyć interesujące cię tematy w nowych kartach i czytać po kolei. nie trzeba wracać do głównej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie - jak używać przeglądarek i forum, to ja wiem ;)

Myślałem, że pokazujemy co niepoprawnie działa lub mogłoby lepiej, żeby było wygodniej itp. co komu potrzeba ;) a nie jak to obejść :mrgreen: (choć czasami obejście bywa samo w sobie wygodniejsze ;) )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

GR_BKP, też tak miałem jak otworzyłem sobie listę nieprzeczytanych postów i dopiero po jakimś czasie zacząłem otwierać tematy. wygląda tak jakby jakaś sesja wygasała. po prostu trzeba albo odświeżyć stronę albo wejść na główną i znów w listę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W monencie kiedy zaloguję nie mogę wejśc w Kosmetyka aut Strona Główna » PARTNERZY FORUM » Dział handlowy Partnerów Forum tj, wchodzę ale poszczególne sklepy nie są widoczne, kiedy wyloguję się wszystko wraca do normy(oczywiscie postów pisac nie mogę).

 

 

----

 

Już wiem, tak jest jak 2,5 letnie dziecko korzysta z komputera

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat:

Mała propozycja/pytanie. Czy można na początku tematu umieścić przycisk, który po kliknięciu będzie przenosił do pierwszego nieczytanego postu?

 

Wchodzisz w temat klikając jego nazwę nie nr. strony

 

Dzięki za wyjaśnienie, działa :)

 

A co z tym: Loguję się na forum korzystając z laptopa w domu, PC w pracy i czasem mobilnie na N95. Za każdym razem korzystając w innym miejscu muszę na nowo logować się. Np. korzystam w pracy z forum, zapamiętało login/hasło - ok. Wracam do domu, muszę na nowo wpisywać i zaznaczać zapamiętaj. Odpalam forum ponownie w pracy i to samo. Nie pamięta loginu/hasła.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Pytanie dot technicznej strony postowania na forum:

Czy istnieje sposób na stworzenie przycisku "ukryj" do spoileru, żeby można było go umieścić w ostatniej linijce chowanej w spoilerze treści do ukrywania zawartości? Kwestia wygody przy dużych ilościach zdjęć wewnątrz spoileru...

 

Przykład:

 

 

zdjecie1...

zdjecie2...

...

...zdjecie100

Teoretycznie będąc już zagłębieni w treść tak obszernego spoileru nie będziemy widzieli przycisku na górze umożliwiającego ukrycie treści...

[PRZYCISK: Zamknij ten spoiler]

 

 

Anyone? :o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam , pisałem osobiście do 3ech moderatorów ,nie uzyskując żadnej satysfakcjonującej odpowiedzi więc zapytam Tutaj oficjalnie:

Witam ,aby wiedzieć i ponownie nie powielać błędów proszę o wytłumaczenie mi powodu usuwania mojego postu o zakupie środka do czyszczenia felg o specyfice reagującej z elementami metalicznymi.

jestem trochę na forum i nie chciałbym w przyszłości powielać popełnianych błędów i zaniżać poziom ;)

Znam też zasadę sprzedaży produktów w ich oryginalnych opakowaniach i zakaz sprzedaży przetopów-rozlewek itp,lecz wydaje mi się że moje ogłoszenie nie nakłania do tego w żaden sposób a inny powód nie przychodzi mi do głowy :o

Z góry dziękuję za odpowiedź.

Grzybero.

 

sprawa dotyczy: http://forum.kosmetykaaut.pl/viewtopic.php?t=11850

 

z góry dziękuję. (może ktoś z Forumowiczów wyłuska mi mój błąd-również z góry dziękuję)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

grzybero napisał/a:

środka do czyszczenia felg o specyfice reagującej z elementami metalicznymi.

 

 

IronX i jego pochodne, jest "las" informacji na forum o tych preparatach.

dlatego napisałem do czego mi potrzebny a nie wymieniałem kolejno wszystkich"krwawiących"

czekam dalej na odpowiedź któregokolwiek z adminów do jutra rana-a jak nie to kolejny raz zamieszczam ogłoszenie :(

 

w skrócie odpowiadając-wiem czym to się robi i zamieszczam ofertę KUPNA właśnie tego TYPU środka a nie tylko 1 konkretnego np: wspomnianego ironX'a

dziękuję za zainteresowanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.