Skocz do zawartości

Pytania/prośby/pomysły do administracji


Rekomendowane odpowiedzi

  • Master

Powrócę do problemu komunikatu o nieprzeczytanych wiadmościach.

Przykładowo:

1. wczoraj wieczorem odhaczyłem wszystko jako przeczytane.

2. wchodzę na forum dzisiaj i komunikat:

Twoje konto przekroczyło maksymalną ilość nieprzeczytanych postów: 700 Zostały usunięte informacje o nieczytanych postach z wyjątkiem postów napisanych przez ostatnie: 3 dni

Ilość usuniętych nieczytanych postów: 269

 

No cóż (myślę sobie), userzy są zwyczajnie bardzo "płodni" :D .

Ale nagle :!: . Skoro wczoraj odhaczyłem wszystkie, a komunikat mówi, że za wyjątkiem napisanych przez ostanie 3 dni, to jakim cudem usuniętych jest 269 !!!!

 

3. Otwieram forum, a tam:

Zobacz posty nieprzeczytane [676]

 

 

No i teraz nie bardzo wiem co jest grane.

Po pierwsze 676, to nie 700. Czyli komunikat jest błędny.

Po drugie, skoro nie są odznaczane posty z ostatnich 3 dni, to czemu jest napisane że usunięto 269 ?

Generalnie coś tu jest nie tak :o , albo działa to jakoś inaczej i ja tego nie rozumiem.

 

Sprawa druga dotyczy działu partnerów. Na stronie głównej, przy temacie są szare strzałki ( a nie czerwone). Rozumiem wówczas, że nie ma tam nowych postów (czy tak :?: ) Nic bardziej mylnego. Otwieram dział, a tam cała masa czerwonych tematów poszczególnych partnerów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Takie pytanko, czy powstał jakiś dział Master niewidoczny dla zwykłych userów?

Pytam, bo zastonowiła mnie rozmowa między Partnerem a Moderatorem w tym temacie:

http://forum.kosmetykaaut.pl/viewtopic. ... c&start=30

Moje pytanie zostało skasowane, więc pytam tutaj.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Beny.rac, zapewne wątek został usunięty ze względu na fakt, że zadałeś pytanie, na które wcześniej pewnie setka użytkowników otrzymała już odpowiedź, a jej znalezienie nie zajmuje więcej niż 5 minut. Jeśli kierujesz do adminów czy modów jakieś pytanie, rób to proszę poprawną polszczyzną, bo ja osobiście muszę zgadywać co rozumiesz pod "usuną" czy "znalesc". Szanujmy się nawzajem.

btw. w zakładce "Regulamin i uwagi na temat forum" jest podwieszony wątek "Usuwanie temtów"!!! tego też nie zauważyłeś?

 

MetalMagnes, powstał pokój pogaduch dla zepsutych do szpiku kości. rekrutacja odbywa się przez publiczne zjedzenie glasura i popicie cleanerem lederzentrum w wersji stark. :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli kierujesz do adminów czy modów jakieś pytanie, rób to proszę poprawną polszczyzną,

Przepraszam bardzo ale ja jestem na forum poprawnej polszczyzny czy na forum o tematyce autodetalingu ?

 

Założyłem watek aby porównać konkretne produkty i nie znalazłem żadnego tematu gdzie byly opisane te same produkty wiec dany mod/admin mogl odeslac mnie do danego tematu gdzie te produkty byly porównane

 

To tyle z mojej strony - udanego wieczorku zycze :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Beny.rac, na forum jest 7328 użytkowników i Ty oczekujesz, żeby moderatorzy podawali Ci banalną do znalezienia wiedzę na talerzu? i wszystkim pozostałym 7327 użytkownikom też? :lol:

 

Rozmawianie na temat autodetailingu nie oznacza, że mamy schodzić do poziomu panów w "gumofilcach" przewalających obornik, a nie zachowywanie podstawowych zasad poprawnej pisowni w języku, jak mniemam, ojczystym, jest właśnie pierwszym znakiem takiej niepokojącej tendencji. Pomijam już oczywistą kwestię szacunku do rozmówców.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dostalem ostrzezenie, moje posty zostaly powielone z nieznanych mi przyczyn. Osobiscie nie napisalem dwa razy takiego samego postu. Mozliwe jest ze przy klikaniu wstecz post wyslal sie ponownie, (przegladarka dolphin na Androidzie) jednak wydaje mi sie ze to moze byc kwestia bledu forum lub po prostu nie do konca funkcjonuje prawidlowo z moja przegladarka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.