Skocz do zawartości

Pytania/prośby/pomysły do administracji


Rekomendowane odpowiedzi

A ja mam takie pytanie, czy jest mozliwosc wprowadzenia funkcji ''Auto-save'' przydaje sie ona np w budowaniu tematu w PSB, bo zawsze jak dodawalem relacje to przez przypadek dodajac zdjecie klikalem zamknij karte, i robota od nowa ;)

 

Prostszym rozwiązaniem jest "sklejanie" relacji np. w wordzie. Masz gotową - wklejasz na forum i po sprawie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie odnośnie uprawnień dostępu. Jestem nowym użytkownikiem i nie mogę odpowiadać na ogłoszenia w dziele "Sprzedam". Przy próbie odpowiedzi wyświetla się komunikat: "Tylko użytkownicy z uprawnieniami dostępu mogą odpowiadać w tematach na tym forum." Próbowałem wysłać PW do autora wątku ale moja wiadomość widnieje w "Do wysłania", nie przenosi się do "Wysłane". Czy tzn że PW mam również zablokowane? W jaki sposób można uzyskać dostęp?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CleanerFreak,

a dlaczego jeśli moge wiedziec?

Bo inicjatywa była fajna, widac to po koszulkach ile poszło a takie naklejki, kubek, smycz fajna sprawa by była no chyba że się to nie opłaca...

Ale reklama fajna by była i pamiątka również :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czołem administracjo!

 

Często wracam do starych tematów, przeglądam działy od A do Z i napotykam tematy takie, jak np. te dwa:

 

http://forum.kosmetykaaut.pl/viewtopic.php?t=397

http://forum.kosmetykaaut.pl/viewtopic.php?t=3967

 

Wydaje mi się, że można je spokojnie wrzucić do kosza i uprzątnąć trochę forum. Wciskać w takich wypadkach wykrzyknik, czy dać sobie spokój, nie zawracać wam głowy i nie zapychać skrzynki?

 

Czy za taką postawę przewidujecie przyznawanie rangi "ZUCH" - równoważnej oczywiście z "MASTER" i "LEGENDA"? :D

 

Z detailerskim pozdrowieniem,

Czuwaj! :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Nie wiem czy problem występuje tylko u mnie ale po kliknięciu w dany temat nie przenosi mnie do pierwszego nieprzeczytanego postu tylko do najnowszego - przez co czasami wracam 2-3 strony aby przeczytać całą dyskusje.

 

Może jest gdzieś taka opcja do włączenia, której ja nie widzę ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam szanownych adminów.

Wczoraj około godz 22.00 zamieściłem temat w dziale Szukam pomocy: Chrysler 300C - jak go ogryźć? Umieściłem w nim sporo zdjęć i opisów i liczyłem na uzyskanie pomocy. Chwile potem miałem już pierwsza odpowiedź od użytkownika forum oraz pw od niego z pomocnymi uwagami. Dziś chciałem sprawdzić czy ktoś jeszcze mi odpisał a tymczasem nigdzie nie mogę znaleźć swojego tematu. Szukałem go nawet w koszu i poprzez opcje szukaj oraz moje posty i nigdzie go nie ma. Bardzo proszę o sprawdzenie co się z nim stało ponieważ spędziłem nad pisaniem i wklejaniem zdjęć ponad 1,5hi nie chciałbym robić tego od nowa. Bardzo liczę na pomoc. Z góry dziękuje i pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator

masa140, Temat poleciał, jak każdy o podobnej tematyce, poruszający zagadnienia związane z podstawowymi działaniami przy aucie, które to sprawy były wałkowane na forum 1000 razy.

Zamiast się zabrać za czytanie istniejących wątków, panuje moda na zakładanie tematów: "tu mam ryskę, tu odprysk a tu rdzę - co robić?"

Informuję, że takie tematy lecą w kosmos z pominięciem kosza :evil:

 

I tak dla przypomnienia - należy je zgłaszać wykrzyknikiem, a nie odpowiadać zaśmiecając forum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W monencie kiedy zaloguję nie mogę wejśc w Kosmetyka aut Strona Główna » PARTNERZY FORUM » Dział handlowy Partnerów Forum tj, wchodzę ale poszczególne sklepy nie są widoczne, kiedy wyloguję się wszystko wraca do normy(oczywiscie postów pisac nie mogę)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Loguję się na forum korzystając z laptopa w domu, PC w pracy i czasem mobilnie na N95. Za każdym razem korzystając w innym miejscu muszę na nowo logować się. Np. korzystam w pracy z forum, zapamiętało login/hasło - ok. Wracam do domu, muszę na nowo wpisywać i zaznaczać zapamiętaj. Odpalam forum ponownie w pracy i to samo. Nie pamięta loginu/hasła. Taki silnik forum czy coś innego?

 

Mała propozycja/pytanie. Czy można na początku tematu umieścić przycisk, który po kliknięciu będzie przenosił do pierwszego nieczytanego postu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mała propozycja/pytanie. Czy można na początku tematu umieścić przycisk, który po kliknięciu będzie przenosił do pierwszego nieczytanego postu?

Wchodzisz w temat klikając jego nazwę nie nr. strony

....i czasami przeniesie Cię do pierwszego nieprzeczytanego postu w wątku, a czasami po prostu do ostatniego postu... nie zauważyłem żadnej reguły dlaczego tak się dzieje... uciążliwe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.