Skocz do zawartości

Pytania/prośby/pomysły do administracji


Amnes

Rekomendowane odpowiedzi

  • Administrator

Oczywiście że by się dało i temat jest do przemyślenia, ale idą za tym pewne minusy...

 

 

PSB jest największą wizytówką forum , to rozbudowane relacje przyciągają nowych userów, a nie pasjonujące dyskusje na temat pianownicy do myjki , rozcieńczenia APC i wosku do zielonego lakieru...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale jak oglosza konkurs na brudasa roku to ochotnikow tam nie braknie

np gostek ktory od 15 miesiecy nie myje samochodu. :thumbdown:

I kto tu jest chory :zly:

Przykre jest to ze tak wyjatkowa dziewczyne spotyka cos takiego :(

Oby jej zapal nie oslabl.Kiedy rozmawiam z zona o forach i kosmetykach samochodowych to wiadomo jaki adres ma forum od ladnego POLONEZA :-]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie czytałem tego tematu, więc i może taka propozycja już była.

Według mnie opcja z "rezerwacją" towaru w dziale sprzedam to drobne nieporozumienie. Niby czemu to ma służyć? Na forum są ludzie dorośli, więc chyba potrafią za siebie zdecydować? Jak nie to mamy ponad 10 sklepów na forum, gdzie można się zastanawiać i czekać ile dusza zapragnie. Nie raz miałem już sytuację, że chętnie bym coś kupił, ale po liście rezerwującyh odechciewa się wszystkiego. No i przede wszystkim zniknąłby bałagan w tym dziale bo albo ktoś kupuje albo nic nie pisze.

Dobrze, że wprowadzono teraz zakaz rezerwacji przez pw bo to już w ogóle jakaś tragedia była.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam pytanie,

 

od jakiegoś czasu na pocztę gmail powiadomienia z KA trafiają mi do spamu, przenoszenie do "nie spamu" i dodawanie adresu do książki adresowej nie przyniosło rezultatu.

Wie ktoś jak rozwiązać ten problem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.