Skocz do zawartości

Pytania/prośby/pomysły do administracji


Amnes

Rekomendowane odpowiedzi

Jeszcze się zapytam czy nie ma możliwości wyszukiwania po tytułach wątku?
jest: w sekcji Opcje Wyszukiwania po prawej masz Przeszukaj ostanie: i pod spodem zaznaczasz Przeszukaj tylko tytuł wiadomości
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeszukaj tylko tytuł wiadomości

właśnie chodzi o to że przeszukuje tyko tytuły wiadomości j.w. ale nie tytuły wątku. Chodzi mi o dokładniejsze zawężenie, wiem że tą opcją dojdę do interesującego mnie tematu wątku, ale czasem szukam jednego konkretnego szybko a i tak muszę się przedzierać przez ileś mniej mnie interesujących tematów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wpisałem "dziewiczy", zaznaczyłem co trzeba i wyskoczył 1 rezultat: "Dziewiczy zestaw do 3latka... Opel Astra 3"; tak samo jest z innymi hasłami, wyszukuje w tytułach wątków bezproblemowo :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

Za pierwszym razem usunąłem ja, nie wiem kto za drugim. Problemy które poruszałeś były elementarne, na ich temat było dyskusji wielu postów i tematów, wystarczy użyć tylko wyszukiwarki i poświęcić trochę czasu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wyszukiwarka zawsze znajdzie to co się chce znaleźć chyba ze tego nie ma w archiwum, znając zycie szukasz na defaultowych ustawieniach to się nie dziwować ze dostajesz milionpinćsetstodziewińćset odpowiedzi szukajki :) do niej trzeba z rozumem i sercem jak na każdym forum ;]

w moim przypoadku nie zdarzyło się by znalazła coś innego niżeli szukane frazy ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Błagam o utworzenie działu "Piaskownica" - nowi użytkownicy mogliby pisać wyłącznie w tym dziale, a moderator oceniając stopień merytoryki wypowiedzi decydowałby o dalszych uprawnieniach do pisania na forum ogólnym. Wówczas dany i owy, mogliby skupić się więcej na czytaniu i chłonięciu wiedzy, aniżeli pisaniu bzdur i zadawania pytań z serii "to już było 1000 razy"

 

Czytając niektórych "użytkowników", to aż się odechciewa... Piszą takie głupoty w pełnym przekonaniu swojej racji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.