Skocz do zawartości

Pytania/prośby/pomysły do administracji


Rekomendowane odpowiedzi

luźne można sobie olać, ale fakt faktem że więcej użytkowników to przy tej samej liczbie modów musi być większy bałagan 8-)

 

dlatego wnioskuję o porządki w działach z testami, bo P21S to akurat nie jedyny przypadek że recenzje/testy produktu X znajdują się w 5 wątkach...

 

druga kwestia, do której chciałbym powrócić :song: to zmiana silnika forum na lepszy, np. vBulletin :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
luźne można sobie olać, ale fakt faktem że więcej użytkowników to przy tej samej liczbie modów musi być większy bałagan 8-)

 

dlatego wnioskuję o porządki w działach z testami, bo P21S to akurat nie jedyny przypadek że recenzje/testy produktu X znajdują się w 5 wątkach...

Wystarczy zgłosić taki problem i się tym zajmiemy :good:

 

 

...druga kwestia, do której chciałbym powrócić :song: to zmiana silnika forum na lepszy, np. vBulletin :roll:
Technika szybko się rozwija (iphon, ipad itd.).

I my planujemy w 2012 zmiany. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam takie małe pytanko w koszy znalazłem coś takiego

 

http://forum.kosmetykaaut.pl/viewtopic.php?t=7724

 

Ja tego nie zakładałem ??? jakiś temat aab??

 

Co to jest? W godzinach powstania tego tematu czyli 15.45 nie używałem forum (byłem w trasie )??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Po ostatnich zmianach w regulaminie odnośnie wrzucania relacji do PSB cześć użytkowników nie wie czy coś ma byś w PSB czy co dziś zrobiłeś przy swoim aucie. Mamy minimalną ilość zdjęć jaka musi być w PSB więc może i warto zrobić maksymalną w co dziś...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w jaki sposób można kupić w dziale sprzedam towar z ogłoszenia? W regulaminie jest wzmianka o 10 postach żeby wystawiać na sprzedaż produkty, ale to nie powinno ograniczać osób które nie mają np 10 postów w dokonywaniu zakupów? Chce kupić produkt wystawiony w dziale sprzedam i otrzymuje kpmunikat że nie mam uprawnień :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.