Skocz do zawartości

Pytania/prośby/pomysły do administracji


Amnes

Rekomendowane odpowiedzi

Gdzie np.pokazane by bylo jak prawidlowo glinkowac/woskowac/polerowac/myc...chodzi mi o pierwszy post...

Wszystko jest na youtube. Junkman pokazuje w kilkunastominutowych setach jak używać DA, Paul Dalton też coś od czasu do czasu zademonstruje, łącznie z myciem auta szamponem 3M :) , Mike z Meguiars razem z Jayem Leno pokazują jak glinkować auta, ktoś pokazuje jak wyczyścić felgę w Bugatti Veyronie systemem SV łącznie z pokazaniem jakich aplikatorów używać i czego po czym :) także chyba nie ma sensu robić biblioteki interaktywnej jak to wszystko już jest :o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czym może być spowodowane to , że bez zalogowania mam dostęp do wszystkich sklepów w "dziale handlowym partnerów forum" , a po zalogowaniu na forum lista sklepów jest niewidoczna ,a widoczne są jedynie dwa tematy tj. "forumowicze vs sklepy" i " Dyskusja o konfekcjonowaniu produktów".?? :o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czym może być spowodowane to , że bez zalogowania mam dostęp do wszystkich sklepów w "dziale handlowym partnerów forum" , a po zalogowaniu na forum lista sklepów jest niewidoczna ,a widoczne są jedynie dwa tematy tj. "forumowicze vs sklepy" i " Dyskusja o konfekcjonowaniu produktów".?? :o

 

Mam dokładnie tak samo i to nie zależnie od tego z jakiego komputera bym się logował i przeglądał forum.

 

 

Dzięki kolego K24, dokładnie tak jak piszesz jak klikne w belkę to temat się pięknie rozwija - aż wstyd :wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy administracja forum nie myślała nad migracją do jakiegoś znacznie przyjemniejszego skryptu forumowego?

 

ja wiem, że phpBB jest darmowy i na tym się jego zalety kończą :roll: ale coś bardziej profesjonalnego jak vBulletin czy IP.Board będzie tu lepiej pasować ;-) te dwa skrypty które podałem również zadowolą kolegów, bo Tapatalk z nimi śmiga.

 

a na skrypt można byłoby zrobić składkę :idea:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy administracja forum nie myślała nad migracją do jakiegoś znacznie przyjemniejszego skryptu forumowego?

 

ja wiem, że phpBB jest darmowy i na tym się jego zalety kończą :roll: ale coś bardziej profesjonalnego jak vBulletin czy IP.Board będzie tu lepiej pasować ;-) te dwa skrypty które podałem również zadowolą kolegów, bo Tapatalk z nimi śmiga.

 

a na skrypt można byłoby zrobić składkę :idea:

 

jestem za :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

postawiłem forum na VB i mogę go z całego serca polecić.

Łatwa obsługa, możliwości edycji w zasadzie ograniczone tylko wyobraźnią, dobre wsparcie techniczne, niezliczona ilość dodatków.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytałem już w innym dziale, ale teraz oficjalnie. Czy jest możliwość dodania ikonki emocji takiego ludka, ktory wytrzeszcza z niedowierzania oczy, a za chwile przewala sie na plecy i nie może wstać? Taka emotikonka byla by szybszym narzedziem do komentarza postow trafiających sie na forum. Dziękuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak trochę o testach, do który produkty przygotowują koledzy z sklepów i firm detalingowych.

 

A więc ? Może sensowne było by zrobienie listy osób które są chętne do testowania, z takiej listy sklepy mogły by wybierać osoby i uderzać do nich w ramach testów bo dawanie 3 produktów na forum i po 1min już nie ma. A taka baza osób testujący pozwoli ocenić osobą wystawiającym produkty do testów kto pasuje do danego testu i tak dalej i dalej.... Bo teraz czasami osoby z 2 postami biorą produkt do testów i raz coś fajnego zrobią a raz nie.

 

Taka lista dostępna dla ludzi z doświadczeniem na forum z informacją jaki samochód i doświadczenie, no i moderowana żeby nie było listy osób które nie udzielają się na forum tylko czychają na darmowe kosmetyki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MyszaKr, myślę, że to ciekawy pomysł!:-)

 

Ale myślę też, że dobrym rozwiązaniem jest napisanie w temacie Testy, czy w temacie sklepu co chciałbym przetestować! Sami składajcie propozycje! Zresztą taka była/jest idea testów, propozycje do testowania składają sklepy i forumowicze! Tak więc nie bójcie się pisać, co chcielibyście przetestować! Szczególnie udzielający się użytkownicy, ze stażem na forum;-) Proponujcie produkty, które Was interesują, nie ważne czy to nowości czy ,,starocie"! Myślę, że sklepom też na tym zależy, bo obowiązuje zasada produkt do testów = test. W myśl tego, co zastało ustalone w temacie Testy:-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szybki pytanie do administracji: Co jest przyczyną niedochodzenia wiadomości PW do odbiorcy, który w tym czasie jest obecny na forum ? Wysłałem wiadomość do użytkownika ShiningCar a jej status jest cały czas "Do wysłania".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szybki pytanie do administracji: Co jest przyczyną niedochodzenia wiadomości PW do odbiorcy, który w tym czasie jest obecny na forum ? Wysłałem wiadomość do użytkownika ShiningCar a jej status jest cały czas "Do wysłania".

nie jestem administracją, ale odpowiem ;)

 

status wiadomości "Do wysłania" jest tak długo aż odbiorca jej de facto nie otworzy (kliknie) czyli w 99% nie przeczyta; bycie on-line nie ma tutaj związku :dontknow:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 punkt regulaminu: Na Portalu niedopuszczalne jest umieszczanie treści zawierających przekazy reklamowe.

 

- Co określa termin "przekaz reklamowy"?

- Jakie treści uznać można za zawierające przekazy reklamowe?

- Jaki sposób reklamy jest dozwolony dla użytkownika?

- Kryteria oceny, czy treść zawiera przekaz reklamowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
10 punkt regulaminu: Na Portalu niedopuszczalne jest umieszczanie treści zawierających przekazy reklamowe.

 

- Co określa termin "przekaz reklamowy"?

- Jakie treści uznać można za zawierające przekazy reklamowe?

- Jaki sposób reklamy jest dozwolony dla użytkownika?

- Kryteria oceny, czy treść zawiera przekaz reklamowy.

Co chcesz tutaj na forum reklamować ? :-]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Partner forum

MyszaKr, Arekkaz, MetalMagnes, Stworzenie listy chętnych też nie wypali bo będzie na niej kilkadziesiąt albo ...set osób i wtedy lipa

 

Ja zawsze daję kilka dni na zebranie chętnych i wpisuję swoje wymagania co do testu i staram sie wybierać tak aby każdy testujący sprawdzał produkt w innych warunkach i w inny sposób ale to że rozdaję 6 próbek a testów jest 3 to już niestety ....... :dontknow:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Dystrybutor
Tworek, Lista niekompetentnych testujących jak najbardziej ok , było by pomocne w kolejnych wyborach ;)

 

Też jesteśmy za taką listą! W tej chwili niektórzy niepoważnie podchodzą do tematu i traktują te testery jak darmowe próbki, a przecież sklepy sponsorujące ponoszą koszty związane z testami, których później brak :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.