Skocz do zawartości

Pytania/prośby/pomysły do administracji


Rekomendowane odpowiedzi

Dlatego wprowdzić ograniczenia,żeby osoby niezarejstrowanie nie mogły przeglądać.

 

[ Dodano: 29 Wrzesień 2011, 10:22 ]

Widzę, że już jest to wprowadzone.

3ddy 40 min. temu +3

Eh, aby wyświetlić posta trzeba się teraz zarejestrować. Zabezpieczyli się przed wykop efektem skubani.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierwsze o czym pomyślałem, gdy zarejestrowałem się na forum to oddzielenie działu PSB od działu komentarze do PSB. Osobom, przedstawiającym fotorelacje ze swoich prac na naszym forum zapewne miło czyta się ciekawe, tak pochlebne jak i negatywne komentarze, ale moim zdaniem dobrze byłoby oddzielić TYLKO RELACJE BEZ KOMENTARZA-same zdjęcia z opisem autora od komentarzy w stylu-FAJNA ROBOTA, JESTEŚ MOJĄ BOGINIĄ ewentualnie MASZ JUŻ MĘŻA ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale.....po co jesli można wiedzieć ? ;) I tak zawsze jest to w naturalny sposób oddzielony bo relacja jest na samej górze danego tematu.

A właśnie nie zawsze-często autorzy relacji dodają np na 4 stronie tematu relację z czyszczenia wnętrza. Co prawda niektórzy posiłkują się dopisując w podtytule tematu - nowa relacja od strony 5. Ale nie zawsze, nie wszyscy i człowiek musi brnąć przez kilka stron komentarzy, żeby zobaczyć to co chce.

Nie wiem-taka moja luźna opinia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie do administracji ;) prowadzę auto kosmetykę ... wiec nie mogę dawać projektów do działu PSB (ostatnio dałem to został usunięty ...) ,regulamin mówi że mogą tylko osoby prywatne, nie firmy zajmujące się detalingiem. Firmy mogą stawiać projekty do działu ,,Projekty firm detailingowych`` ale co ja mam zrobić skoro gdy chcę dodać nowy temat to wyskakuje komunikat ,,Tylko użytkownicy z uprawnieniami dostępu mogą pisać nowe tematy na tym forum`` pozdrawiam ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

damianTDCi, w telegraficznym skrócie: pewna liczba zasłużonych osób została mianowana na rangę LEGENDA.

Druga grupa- aktywnych zaawansowanych użytkowników dostało rangę MASTER. Pozwala to nowym osobom stwierdzić, że porada od takiej osoby jest prawdopodobnie poparta doświadczeniem.

Osoby do tej grupy są nominowane przez administrację przy konsultacji z kilkoma aktywnymi MASTERAMI.

To chyba tyle;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego nie mogę pisać nowych tematów i odpowiadać w dziale sprzedam?

Zgodnie z regulaminem trzeba mieć 10 postów, ja mam ich więcej.

W profilu co prawda wykazane jest, że mam 8 postów - w opcji pokaż swoje posty wyświetla się ich dużo więcej.

Więc jak to jest z tym regulaminem? :thumbdown:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na forum są działy, bardziej i mniej wartościowe. Chyba nie trzeba tłumaczyć z którego działu posty są naliczane.

 

To chyba jasna odpowiedź - cytat pochodzi z 55 strony tego wątku, poza tym proximo wyjaśnił to dwa posty wyżej...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie będzie to chyba do końca legalne :P ale może vimeo? ;):mrgreen:

 

Mi chodzi jaki dział w KA wstawić ten film?

Ale jak moderatorzy się nie zgodzą to nie ma problemu

 

Ja raczej myślałem nad Filesonic ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.