Skocz do zawartości

Pytania/prośby/pomysły do administracji


Rekomendowane odpowiedzi

Z innej mańki: Uważam , w dziale Przywitaj się, tyrady reklamowe jakie ostatnio mają miejsce to przesada.(wysypało jak grzyby na jesień). Do tego jest inne miejsce.

 

Staramy się to na bieżąco monitorować i eliminować.

Jeżeli coś takiego ma miejsce to albo nie zauważyliśmy albo nie zdążyliśmy zauważyć.

Zawsze można to zgłosić poprzez naciśnięcie !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
kto cos popsuł?

do tej pory, jak była lista wątków, i kliknąłem na nazwę wybranego, to przekierowywało na jego ostatnią stronę i mogłem sobie czytać, teraz wrzuca mnie na pierwszą. chce tak jak było! :zly::zly::zly:

Nikt nic nie popsuł - wpierw sprawdź czy Ty "coś" u siebie lub w swoich ustawieniach nie "popsułeś" ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
i mam wrazenie ze wiele osob z was wali posty na sile zeby tylko przygarnac te punkty.

tez mam takie wrażenie. Bardzo rzadki wypowiadam sie w dziale szukam pomocy. :)

 

[ Dodano: 14 Marzec 2010, 06:47 ]

Uprzejmie informuję, iż od dwóch dni pojawia mi się komunikat " Nie okreslono typu postu." Muszę pisać kilka razy, zanim post "zostanie przyjęty". Zarówno z szybkiej odpowiedzi jak i normalnie. Z góry dziękuję za odpowiedź.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uprzejmie informuję, iż od dwóch dni pojawia mi się komunikat " Nie okreslono typu postu." Muszę pisać kilka razy, zanim post "zostanie przyjęty". Zarówno z szybkiej odpowiedzi jak i normalnie. Z góry dziękuję za odpowiedź.

 

Mariusz spróbuj przeczyścić dokładnie cookies i generalnie przeglądarkę. Zobaczymy czy coś to da, bo gdzieś o tym problemie czytałem, że się pojawiał, ale bardzo bardzo rzadko.

 

Czasami może to być też problem po stronie naszego dostawcy usług. Wstrzymajmy się jeszcze kilka dni, a jak takie coś się pojawi to kliknij cofnij i zobaczy czy post został wysłany.

 

U mnie nic takiego nie ma miejsca także proszę Was o informację jeżeli będziecie mieli coś takiego jak Mariusz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

bo moderatorzy mają pracę, żonę, dzieci, studia albo cisną w maszynę polerską ile wlezie. Na forum pojawiło się sporo osób, które posiadają wiedzę w temacie i czasy kiedy moderatorzy udawali encyklopedie minęły;)

Ale Piotrek, nic się nie martw, już niedługo uzupełnię pokaż swój blask;)

 

p.s. są jeszcze dwa powody: moderator jest od moderowania a nie pisania

i tak dużo piszecie, że nie da się tego przeczytać,a co dopiero odpisać :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wnioskuje o utworzenie działu Tutoriale lub jakoś tak, bo już nie pierwszy raz na zewnętrznym forum widziałem zarzut, że nasze forum jest fatalne dla nowicjuszy, bo ważne tematu nie sa podklejane, a do tego nie ma jasno opisanych tutoriali.

Więc dział tutoriale się nada, np ja właśnie piszę taki mini poradnik pod tytułem od czego zacząć. Czyli takie krótkie streszczenie procesu detailingowego dla totalnego amatora.

i gdzie mam go potem umieścić? W szukam pomocy? Przecież bez sensu, bo nei szukam tylko chcę pomóc. W muciu czy innym dziale tez bez sensu, bo dotyczy się kilku..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.