Skocz do zawartości

Pytania/prośby/pomysły do administracji


Rekomendowane odpowiedzi

Stworzyć grupy użytkowników.

 

W chwili obecnej są Administratorzy, Moderatorzy i cała reszta. W rozumieniu całej reszty mamy tych userów co są od wczoraj i tych co sie udzielają od kilku miesięcy.

 

Pewne grupy są z pewnych względów i właśnie jakiś czas temu powstał do przemyślenia pomysł właśnie ze stworzeniem grupy identyfikowalnej ze sprzedawcami na forum.

 

Kolejna sprawa (tutaj może pewnym osobą podpadnę, ale co tam) Użytkownicy którzy handlują kosmetykami często (nie zawsze!) polecają wyłącznie produkty ze swoich sklepów. Na pewnym forum spotkałem sie z grupą o nazwie Handlarze. Ich opinie były traktowane z dystansem, ale i z szacunkiem, ponieważ posiadają ponadprzeciętną wiedzę o produktach. Reasumując, ludzie wiedzą ze napisała to osoba obeznana, więc nie powinno to być 'karą' dla forumowych sprzedawców.

 

A czemu masz podpaść ? Akurat na to zwracamy uwagę i przyznam szczerze, że nie ma zbyt dużej ilości takiej nahalnej reklamy własnych produktów chyba, że ktoś pyta o konkretny produkt to czemu ma sprzedawca nie odpowiedzieć ... robi to ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

NIech administracja zrobi coś z wyszukiwarką na forum bo naprawdę ciężko jest coś znaleźć.. Wpisuje hasło np. cleaner dodo i wyskakuje 50 tematów w którym zostało to słowo użyte, z tym że nie przerzuca odrazu do konkretnej odpowiedzi jak wejde w jakiś temat tylko muszę sam przeglądać cały temat.. Poprawcie to i będzie dużo przyjemniej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Mam takie małe pytanie, bo nie daje mi to spokoju :P : dlaczego na głównej wszystkie podfora mają strzałki w prawo, a "spotkania i imprezy" i "usługi i rabaty" mają w dół? :o Wiem, to pierdoła ale nie wiem czy to specjelnie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

może mi umkneło, ale brakuje mi takiego działu np. "ABC czyli słowniczek pojęć".

Trafilem tu niedawno i czytając forum niewiele rozumiem. Mnogość artykułów do pielegnacji, producentów, sposobów jest tak duza, ze dla niewtajemniczonego jest problem ze zrozumieniem specyficznego fachowego jezyka.

Moze taki dzial powienien zawierac porady np. jaka jest/powinna być kolejnosc stosowania poszczegolnych specyfikow począwszy od mycia i skonczywszy na... (ja nie wiem) ? do czego służą i czym sie różnią np. wosk od politury? Do czego są glinki i jak używać (ja nie wiem)? Jak myslicie czy taki dział bylby potrzebny? Dla mnie na pewno :)

Pozdrawiam i pozostawiam do rozpatrzenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Jestem nowy na forum, i chciałbym zaproponowac temat, zeby którys z fanatyków czyszczenia i doczpieszczania swoich aut zrobił zestawy dla nowych osób.

np.

Zestaw I do 120-150zł MAX

zestaw II do 200-230 MAX

Zestaw III do 300 MAX

 

i tak dalej, wazne zeby było to słowo MAX, aby nie wystepowały sytuacje jak czytam na forum, dołuz 15 zł to tamto czy inne bedzie lepsze i wychodzi z zestawu za 120 jakies 250.

dla ludzi ktorzy poczatkuja i chca wydac niewielkie pieniadze mysle ze bedzie dobrym podklejonym tematem

 

wiadomo ile ludzi tyle pomysłow i krytyk dlatego trzeba wybrac jedna doswiadczona osobe i niech zrobi taki zestaw,

albo inaczej, pierwszy post zrobic przykładowy... jak ja podałem, i te np 5 zestawów z przedziałami cenowymi MAX... i niech kazdy wg tego na dole dopisuje swoje propozycje KOMPLETNYCH zestawów w wybranych przedziałach, BEZ komentowania czy dobre czy złe, reszte bez sensowwnych posótw wywalac,

Albo zrobic konkurs dla bardziej obeznanych i niech z 10-15 osób przygotuje takie,

ehh taka moja poprostu propozycja bo wiem ile trzeba sie naszukac zeby cokolwiek wybrac w przedziale cenowym i dobrego ;-)))

 

Maja to byc produkty tylko do lakieru a nie lamp gum plastików itp

 

a mysle ze by wielu pomogło to w wyborze, bo mi wybranie tanich i w miare dobrych produktów zajeło cały dzien na forum a nie kazdy ma na to czas.[/b]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...

a moze by zrobic ranking produktów najbardziej popularnych i nie najdrozszych ? :)) powiedzmy woski do 120 zł, detailery do 60, dressingi do 60 itp ?? takie powidzmy na zwykła kieszen bez wosków po 400 zł ;)

Chodzi o jakosc/wydajnosc/cena/pojemnosc, bo czasami jest tak ze cos taniego jest w wiekszy opakowaniu a taki sam efekt i wydajnosc ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.