Skocz do zawartości

Pytania/prośby/pomysły do administracji


Amnes

Rekomendowane odpowiedzi

Ogólnie mówiąc problem w tym że stronka nie mieści się w kadrze (załącznik) co skutkuje przymusem przesuwania strony belka na dole - dotyczy monitorów w rozdzielczości 1024x768 (15 cali)

W większych rozdzielczościach problemu oczywiście brak.

 

 

Doraźnie użytkownicy mogą rozwiązać problem klikając CTRL oraz - (minus) czyli pomniejszenie strony.

Niestety literki też będą mniejsze.

bleble.PNG.b93f6b16bc8f102871c0a6a11f8d44be.PNG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1024x768 (15 cali)

Nie przesadzaj z tymi 15 calami, bo ja 1024 x 600 to mam w 10 calowym :kox::kox:

A w 14 calowym mam właśnie wspomnianą wcześniej 1440x900, nie wiem skąd wy te monitory wynajdujecie. Trzeba podczas zakupów na to zwracać uwagę.

 

p.s. Przekazałem problem wyżej, czekam na reakcję;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja na 17" mam to samo

 

Bo masz rozdzielczość 1024x768.

Przy rozdzielczości o szerokości 1200 piks wzwyż nie ma tego problemu.

 

Chodziło mi o to żeby trochę rozszerzyć, bo niektórzy mają strasznie długie nicki (np. Tomasz Carnauba KrK) i jak tylko coś pisze to od razu przestawiają się tabele.

 

Nie wiedziałem, że w tej dobie nowoczesnych monitorów używanie rozdzielczości 1024x768 jest jeszcze praktykowane. Aczkolwiek nawet nie trzeba mieć nowoczesnego monitora, bo mam w domu na starym komputerze monitor 17' kineskop, który ma 9 lat i tam spokojnie działa 1280.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aro_77, do niedawna miałem kwadrat 14 cali, ale się popsuła MOBO, tam miałem 1400x1050 :kox: Może ktoś chce kupić samą matrycę:D??

 

Osobiście nie jestem sobie w stanie wyobrazić pracy na rozdzielczości poniżej sxga :oops: Jak bym odpalił autocada w takiej to paski narzędzi zabrały by połowę ekranu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.