Skocz do zawarto┼Ťci
Go┼Ť─ç trixter

Zapachy do autka

Rekomendowane odpowiedzi

Wanilia lub Wild Child ­čśä te bym kupi┼é mimo, ┼╝e zra┼╝ony jestem do puszek od CS.

Udost─Öpnij t─Ö odpowied┼║

Odno┼Ťnik do odpowiedzi
Udost─Öpnij na innych stronach
10 minut temu, Michał82 napisał:

Wanilia lub Wild Child ­čśä te bym kupi┼é mimo, ┼╝e zra┼╝ony jestem do puszek od CS.

Serio cs az tak daje rade ? Ja totalnie niebieska puszka sie zawioflem

Odno┼Ťnik do odpowiedzi

Chodzi┼éo mi o to, ┼╝e gdyby Wunderbaum zrobi┼é w puszce Wanili─Ö i Wild Child to bym kupi┼é sprawdzi─ç czy s─ů co┼Ť warte. Puszek CS raczej nigdy ju┼╝ nie kupi─Ö.

Odno┼Ťnik do odpowiedzi

Wi┼Ťnia od CS to najtrwalszy zapach jaki mia┼éem. Inne trzymi─ů max 2 tygodnie to fakt. Ale zapachy s─ů jak najbardziej ok.

Odno┼Ťnik do odpowiedzi

@Strus┬ája u┼╝ywam zapachy Vinove.Wygl─ůdaj─ů elegancko taki presti┼╝ .Na razie testowa┼éem dwa i mi podesz┼éy.Mo┼╝na kupi─ç je na myjni w galerii ┼é├│dzkiej i na porcie.Producent jest na wylocie z ┼éodzi w stron─Ö Rzgowa.Maj─ů spory wyb├│r

Odno┼Ťnik do odpowiedzi
taki presti┼╝ .

Zawsze mi si─Ö wydawa┼éo, ze zapach ma pachnie─ç, a nie presti┼╝owo wygl─ůda─ç - jak juz presti┼╝ to lepiej wrzuci─ç do auta perfumy Hermesa ;)

Wys┼éane z iPhone za pomoc─ů Tapatalk

Odno┼Ťnik do odpowiedzi

Kupi┼éem Vinove znajomej do auta wi─Öc b─Öd─Ö wiedzia┼é jak z trwa┼éo┼Ťci─ů za jaki┼Ť czas. Ale ona mega zadowolona ┼╝e jej pi─Öknie pachnie w aucie (tylko teraz nie pami─Ötam kt├│ry zapach wzi─ů┼éem ­čśü )

Odno┼Ťnik do odpowiedzi

@Birkhof┬áchoinka warnenbunda te┼╝ pachnie a nie fajnie wygl─ůda jak dynda na lusterku

Odno┼Ťnik do odpowiedzi
[mention=3124]Birkhof[/mention]┬áchoinka warnenbunda te┼╝ pachnie a nie fajnie wygl─ůda jak dynda na lusterku

Ja ja zawsze montowałem w boczku pasażera albo pod fotelem :-)

Wys┼éane z iPhone za pomoc─ů Tapatalk

Odno┼Ťnik do odpowiedzi

A ja sobie robi─Ö przerwe od psikania strippera na zmiane z poorboys vanilla i zakupi┼éem Wunderbaum invisi. Jak popachnie chocia┼╝ z 2 tyg z tych deklarowanych 60 dni┬áto zostaje zemn─ů ­čśä┬á┬á

invisi_glowna.jpg

Odno┼Ťnik do odpowiedzi
2 minuty temu, DaV napisał:

zakupi┼éem Wunderbaum invisi´╗┐. Jak popachnie chocia┼╝ z 2 tyg to zostaje zemn─ů

Daj zna─ç, jak d┼éugo pachnia┼é. 5 sztuk za 15-18 pln by┼éoby dobr─ů opcj─ů na zim─Ö.

Odno┼Ťnik do odpowiedzi
10 godzin temu, DaV napisał:

poorboys vanilla

Czy to taka prawdziwa wunderbaumowa wanilia jest ?

Wunderbaum ma te┼╝ teraz holdery na choinki. Nie musi si─Ö majta─ç ko┼éo lusterka tylko mo┼╝na gdzie┼Ť sobie przyklei─ç

Odno┼Ťnik do odpowiedzi
1 godzinę temu, Strus napisał:

Czy to taka prawdziwa wunderbaumowa wanilia jest ?

Nie powiedzia┼é bym, ┼╝e jest to 1:1 ten sam zapach. Poorboys ma bardziej tak─ů s┼éodkaw─ů nut─Ö ale jest wystarczaj─ůco blisko wunderbauma wi─Öc nie mam powod├│w do narzeka┼ä. Kupi┼éem w sumie z ciekawo┼Ťci w noworocznej promocji bestseller, za 29z┼é to grzech by┼éo przej┼Ť─ç oboj─Ötnie.┬á

Odno┼Ťnik do odpowiedzi

Ja si─Ö w┼éa┼Ťnie waha┼éem wtedy ­čÖé­čÖé i w ko┼äcu nie wzi─ů┼éem

Odno┼Ťnik do odpowiedzi

W sumie mog┼ée┼Ť kupi─ç bo zapach daleko nie odbiega, taka no s┼éodsza i ciemniejsza nuta niz wunderbaum ­čÖé┬áPrzed chwila otworzy┼éem jednego invisi i jest to taka sama wanilia jak w choince co mnie niezmiernie cieszy bo uwielbiam ten zapach na r├│wni z black classic. Ca┼ékiem intensywny jak na tak─ů ma┼é─ů duperelk─Ö. Tak wi─Öc pi─ůtek 11 stycznia test czas zacz─ů─ç. Na spokojnie od jednej sztuki w ┼Ťrodkow─ů kratk─Ö nawiewu bo po wyj─Öciu z opakowania pachnie bardzo intensywnie wiec powinno by─ç┬áw sam raz. Jak nie to rozpakuje drug─ů.

OiHzSMa.jpg

Odno┼Ťnik do odpowiedzi

U┼╝ywa┼éem jesieni─ů tego wunder bauma w kratki... Zobaczymy jak zima b─Ödzie si─Ö spisywa┼é.

Ma┼éy OT@Birkhof u┼╝ywa┼éem kiedy┼Ť terre dhermes, teraz jak wacham ten sam zapach to ju┼╝ nie chce cz┼éowiekowi zmienia si─Ö z wiekiem.

Odno┼Ťnik do odpowiedzi
9 godzin temu, SylPio napisał:

U┼╝ywa┼éem jesieni─ů tego wunder bauma w kratki... Zobaczymy jak zima b─Ödzie si─Ö spisywa┼é.´╗┐

Ile ci wytrzyma┼é ­čÖé ?┬á

QgPE5u3.jpg

Odno┼Ťnik do odpowiedzi

Szczerze m├│wi─ůc nie pami─Ötam. Nie podoba┼é mi si─Ö wygl─ůd. Jest to do┼Ť─ç szerokie i nie pasuje na ka┼╝d─ů kratk─Ö. Nie jest to plastik tylko taki warstwowany dziurkowany materia┼é. Je┼Ťli chodzi o sticsy to wol─Ö te w─Ö┼╝sze ale d┼éu┼╝sze jak kolwiek to brzmi

Odno┼Ťnik do odpowiedzi

Przejrza┼éem temat i zastanawiam si─Ö nad ludzikiem od Mr&Mrs. Czy kto┼Ť mia┼é cedar wood z tej serii?

Nie lubię słodkich zapachów. Generalnie to w sumie nie używam zadnych w autach, ale ten zapowiada się ciekawie i jestem ciekaw.

Odno┼Ťnik do odpowiedzi

Je┼Ťli chcesz doda─ç odpowied┼║, zaloguj si─Ö lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani u┼╝ytkownicy mog─ů komentowa─ç zawarto┼Ť─ç tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj si─Ö

Zaloguj si─Ö

Posiadasz ju┼╝ konto? Zaloguj si─Ö poni┼╝ej.

Zaloguj si─Ö

Sponsor serwisu

Pogotowie Zamkowe Gdynia

Powiadomienie o plikach cookie

Umie┼Ťcili┼Ťmy na Twoim urz─ůdzeniu pliki cookie, aby pom├│c Ci usprawni─ç przegl─ůdanie strony. Mo┼╝esz dostosowa─ç ustawienia plik├│w cookie, w przeciwnym wypadku zak┼éadamy, ┼╝e wyra┼╝asz na to zgod─Ö.