Skocz do zawartości

Zapachy do autka


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 20.02.2024 o 19:45, Strus napisał(a):

co do trwałości w aucie - sprawdzę i dam znać. 

Sprawdziłem. Tylko ten Clinex Man bo Friends córka zaanektowała do pokoju. Otóż psikany z oryginalnego atomizera wietrzeje po kilku godzinach. Ale psikany z normalnego atomizera na wykładziny w aucie wytrzymuje 24 do 48 w zależności jak wietrzymy, jak często otwieramy drzwi itp. W taxi po 36 godzinach nadal wyczuwalny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Woda kolońska 😅 50 zł za 500 ml. Popsikane w bagażniku , po tygodniu czasu nieobecności w aucie , delikatny zapach nadal wyczuwalny. Auto używane ale nie przeze mnie.

Screenshot_2024-02-29-20-50-13-777_com.facebook_orca.jpg.d6f4d6c0fc3ff6bc9173777b85a9a424.jpg

Ogólnie psikaczy przelałem już chyba z hektolitr. Chyba powrócę do świeżego Wunderbauma co mycie , sam nie wiem czy nos mi się popsuł , czy Fordy szybko wietrzeją 😂 

@Strus Heaven Scent psikałeś w aucie ?  Przysłali mi testery ale chwilowo mnie w domu nie ma 😅

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@AudiBlask tak, w aucie psikałem. U mnie 24 godziny czuć. Mam jeszcze 2 próbki ale teraz Clinex Man króluje w samochodzie. Jak się skończy to kolejne sample o HS wpadną 

@MMCzysci  jak zauważyłeś dzielę się na bieżąco więc podsumowania nie przewiduję. 

Planuję jeszcze dać szansę 3 kolejnym zapachom od Pro chem i chyba 3 od Spring Air. 
 

Sprawdzałem też ostatnio w sklepie olejek Kala Cashmire i zapach też ciekawy. Ale nie wiem jak z trwałością. Może kupię to dam znać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

@grechut większość zapachów w wysokich temperaturach znika jak kamfora. Możesz szukać czegoś w kratkę ale nie z polimerów bo zimne powietrze skutecznie nie pozwoli zapachowi się uwalniać.

 

A ja od siebie dorzucę kolejny produkt Clinex. Tym razem Magic Night. 3 dni wyczuwalny i do tego fajny. Taki męsko-stripperowy. Polecam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.