Skocz do zawartości

Zapachy do autka


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Nie spodziewałem niczego lepszego. Jak dla mnie forma aerozolu niestety od razu podpowiada że produkt nie jest trwały. Jeszcze nie spotkałem żadnego psikacza który utrzymuje się w sposób wyczuwalny więcej niż 24 godziny. No chyba żeby odkręcić atomizer i wylać zawartość w aucie 😉

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a jak tam Panowie ADBL Spirits ? jakie macie wrażenia jeśli chodzi o trwałość. 

Ponoc ADBL Spirits ma przybliżony zapach do ich Interior QD Limited Edition 🙂 Ktoś potwierdzi ? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi już przeszło wnętrze stripperem. Używałem dziennie przez tydzień. Za pierwszym razem psikalem po trzy strzały na każdy dywanik materialowy a pozniej po dwa razy. Teraz psikam co trzeci dzień, z przodu pod nogi dwa razy i z tyłu na dywaniki i wykładzinę tunelu. Pachnie na tyle że nawet przy otwartych oknach te 5/6m od auta gdy ciut zawieje zapach się unosi na zewnątrz. 

Zobaczę ile go zostanie po 20min sesji ozonem. 

  • Okay 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jak Ci wnętrze przejdzie stripperem to mózg przyzwyczai się do zapachu i zacznie go ignorować. Tak miałem z każdym zapachem, którego używałem przez dłuższy okres czasu. Np. Corrnado cherry ja nic nie czułem, a każdy kto wsiadał mówił, że maga mocno czuć zapach 😉

  • Okay 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ja wiem, psikam co 3 dni i czuję przy wsiadaniu 🙂 Chyba zostanę przy tej formie zapachu bo choinki mnie denerwuja a puszki california scents by pachniały jakbym je wybebeszył i wrzucił do kratki nawiewu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to mamy odmienne zdanie. CS pachnie jak trzeba. Oczywiście są mniej intensywne i mniej trwałe zapachy a inne są bardziej trwałe i intensywne. Ale pachną jak trzeba. Dla mnie wszystkie psikane są na jeden dzień. Zapachy od Clinex wytrzymują 2 dni. I to na tyle z psikaczami

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej 🙂

Poszukuję zapachu podobnego do Wunder Baum classic lub zapachu jakiś męskich perfum. Niestety Wunder Baum jest dość krótkotrwały, więc potrzebowałbym coś na dłużej. Co możecie polecić ?

Używał ktoś CS Route 66 ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tydzien to i tak dobrze mi utrzymał sie może 3-4 dni. Za to jak wsadziłem kawałek drewienka między szczebelki od kratki nawiewu to dawało całkiem mocno. Mi puszki CS jakoś nie podeszły niestety. Próbował ktoś nowych wunder baumów?

 14585594-458x305.jpg

31BtWo94Z5L._SY355_.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 godzin temu, Strus napisał:

 Dla mnie wszystkie psikane są na jeden dzień. Zapachy od Clinex wytrzymują 2 dni. I to na tyle z psikaczami

 

A czy nie właśnie po to są psikacze? Ma pachnieć kiedy trzeba, a nie cały czas jak jeździsz raz na tydzień.

Jest wyjazd, to psikasz i pachnie. Reszta środka zostaje w butelce, zamiast się zużywać jak puszka CS albo inna choinka. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Dobra pół Strippera wypsikane i moje wnioski są takie. Na początku intensywnie pachniał nawet dzień, dwa po aplikacji. Potem chyba zacząłem się przyzwyczajać i nie pachniał dłużej jak kilka godzin po spsikaniu. Aczkolwiek produkt ma u mnie dużego plusa, ostatnio zabrałem się za odkurzanie wnętrza, przejechałem ręką po dywaniku i cała pachniała stripperem 🙂 Wykładzina welurowa wcześniej capiła mi starą babciną szafą czy coś w tym stylu, teraz pachnie stripperem. Nie jest to wyczuwalne na kilometr ale jak powącha się wykładzine to nie wydziela nieprzyjemnych zapachów. Jestem zadowolony i psikam sobie dalej 🙂 

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mr&Mrs pepper mint mam już 2 miesiąc w kabrio, non stop szyby mam otwarte bo stoi w garażu, jazda bez dachu czyli wietrzenie na maxa. Nadal pięknie pachnie , miałem też żółtego ale pachniał krócej niż czerwony .Jak kupiłem na BP za 30 zł, dla mnie super.d06b1ab03d80d8fca5801fdb4dc5442f.jpg

Pzdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.