Skocz do zawartości

Nowości Detailingowe


Arkeolowy

Rekomendowane odpowiedzi

Przecież SG robi to już od dłuższego czasu. Jak wypuścili na święta pierwszy raz siuwaksy o zapachu pierników to mało co na forum nie ocipieliiście a teraz robicie już od tego mehhhh?

  • Lubię to 3
  • Super 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator
6 minut temu, vlodek2532 napisał:

Przecież SG robi to już od dłuższego czasu. Jak wypuścili na święta pierwszy raz siuwaksy o zapachu pierników to mało co na forum nie ocipieliiście a teraz robicie już od tego mehhhh?

Tylko co innego wersja świąteczna a co innego wersja "limited szop edyszyn" no no jak jeszcze świąteczna zrozumiem tak limitowany szampon dla sklepu 😂

  • Lubię to 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, Streat napisał:

Tylko co innego wersja świąteczna a co innego wersja "limited szop edyszyn" no no jak jeszcze świąteczna zrozumiem tak limitowany szampon dla sklepu 😂

Ale limitowana edycja bo samochód rajdowy x2, limitowana edycja świąteczna, limitowana edycja mx nowicki (no to akurat jest ok), limitowany zestaw bo zlocik (3 zwykłe produkty zapakowane w ozdobny karton), limitowany szampon dla sklepu (co dziwne dostępny jest już od tygodnia a dopiero teraz ktoś o tym pisze xD), limitowany dressing dla detailingstore i pewnie coś jeszcze czego nie pamiętam w przeciągu 3-4 miesięcy nikogo wcześniej nie denerwował? Czasem nawet nuty zapachowej nie zmieniają tylko etykietę.

 

Ja tam szanuję SG za sprzedawanie produktów w pakietach promocyjnych (dropoff + glass polish, monster wheel cleraner + coco) i lubię ich produkty (mój prime szampon i piana codzienna to SG) ale te edycje to dymanie ludzi na kasę ale jeśli ktoś się daję dymać to czemu ktoś ma na tym nieskorzystań.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator

no własnie chodzi mi o to ze SG to co chwile jakies edycje limitowane, fajnie jak jest cos co jest naprawde limitowane jak dressing MX Nowicki gdzie tam Paweł przyłożył sie i dał coś od siebie bo jednak nie jest to dressing z ich gamy ze zmienionym zapachem a jednak Paweł uczestniczył w jego produkcji. Jak widze te limite edyszyn ich starych produktów to aż sie odechciewa. Wszedzie pakuja w ozdobne pudełka i etykiety produkty i próbują to sprzedawać. Ja tego nie kupuje. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba swoim postem wywolalem delikatna G. Burze 😬

Dodam od siebie wytłumaczenie że mi to nie przeszkadza, mój stosunek do SG się nie zmienia i bardzo lubię i szanuje ich działalność promująca motoryzację ( złotowe produkty, rajdowe edycję itp itd). Post mój jest takim nazwijmy to prześmiewczym ( pozytywnie) prztyczkiem na temat ilości produktów z różnymi etykietami 😁 SG sprzedało dla MRC i teraz los produktu w rękach klientów sklepu. 😉

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ninsje takie limited podoba. Dobry szampon a nowym zapachem bez wciskania ściemy. Szkoda że baza jest base shampoo. Mam lubię tylko że on raczej do dobijania wosków służy lub aut niezabezpieczonych. To jest rename Orange, nie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator

Jeśli chodzi o Shiny Garage - to w mojej opinii - mają fenomenalny zmysł zapachowy i zapachy od kilku lat. Limitowane szampony, ICY, b2b, coco, zapachy świąteczne (uwielbiam) - dla mnie bomba - mógłbym wdychać godzinami. Widzę, że te limitowane zestawy nowe też mają nowe ciekawe zapachy (np.banan). Chętnie zwącham dla samej przyjemności 🙂

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, MlodyKoguT napisał:

Daj znać @Domel czy banan pachnie tak bardzo "chemicznie" bo nie spotkałem się jeszcze z ładnym zapachem banana w chemii samochodowej. 

A mi się podoba Interior WOW

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aqua i NW coat. 

▪️AQUA Glass Protection 

Całkowicie od podstaw zaprojektowana przez nas powłoka hydrofobowa do szyb. Oprócz działania jako typowa "niewidzialna wycieraczka" produkt nasz ma właściwości ochronne przed owadami, zanieczyszczeniami oraz oszronieniem (co w znacznym stopniu umili mroźne poranki). Dodatkowym atutem jest w maksymalnym stopniu uproszczona aplikacja produktu. 

▪️Trwałość do 24 miesięcy lub 20-30 tys. km 

Cena: 
▪️15ml - 69,00 zł
▪️30ml - 109,00 zł
▪️100 ml - 299,00 zł

IMG_20201102_182854.jpg.616a3d1b38e37f2d0bbc7cbb83c6f11d.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator
10 minut temu, Strus napisał:

Ponad połowę tańsza od powyższej Aqua

50 ml 100zł

2 godziny temu, damiano2007 napisał:

30ml - 109,00 zł

trzeba zrobic test któa lepsza osobiscie nanotechniq nie znam a widziałem tylko testy u znanego influencera detailingowego 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, Grzechu23 napisał:

Nowy kolor, nowy zapach

Akurat tutaj chłopaki są znani z tego że "bawią" się zapachami, kolorami itp 😉 tylko niepotrzebnie nazwali to limited... Chociaż jest z doświadczenia wiemy że takie "limitedy" są częściowo sprawdzeniem odbioru przez klientów, tak jak to zrobili ADBL z ich Interior Detailerem. Limited ktory został na zawsze 😁

A teraz dodam coś jeszcze. 

Nie wiem czy dodaje w dobrym miejscu, bo trochę też i mi to poprawiło humor ( rozśmieszyło). 

Screenshot_20201102_225416.jpg

  • Okay 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, Grzechu23 napisał:

Nowy kolor, nowy zapach i... i mamy limited edyszyn jak znalazł

 

 

Się uśmiałem. Podkreślają kolor nowy a potem jak wyblaknie i się zmętni to powiedzą że przecież właściwości produkt ma dalej te same 🙂🙂  Tak było z pierwszą wersją. 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Strus napisał:

 

Się uśmiałem. Podkreślają kolor nowy a potem jak wyblaknie i się zmętni to powiedzą że przecież właściwości produkt ma dalej te same 🙂🙂  Tak było z pierwszą wersją. 

Dokładnie to samo miałem na myśli jak zobaczyłem ten post, moje produkty nie są narażone na słońce ani wysokie temperatury i o ile gruszka "tylko" wyblakła, to obecny kolor kaktusa jest fatalny...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie to samo miałem na myśli jak zobaczyłem ten post, moje produkty nie są narażone na słońce ani wysokie temperatury i o ile gruszka "tylko" wyblakła, to obecny kolor kaktusa jest fatalny...
A czy MW proponowała wymianę, tak jak przy jodido v.2?

Wysłane z mojego SM-G975F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie, bo to że kupujesz produkt, który fajnie wygląda w przezroczystej butelce a potem wygląda jak ścieki to normalne. Tylko zapomnieli o tym napisać na wstępie 🙂🙂 Produkt nadal jest zajebisty.

Jakby RRC coś takiego wypuściło to hejt by się wiadrami lał. Ale na MW w pewnych kręgach złego słowa powiedzieć nie można bo czego nie spierniczą to i tak jest zajebiście

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.