Skocz do zawartości

Jaki Quick Detailer ?


Artur

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie i Panie,

Jaki QD polecacie żeby wspomóc House of Wax Sapphire? Zbliża się pierwsze porządne mycie na 2 wiadra po aplikacji, a że woda u mnie niestety twarda to muszę się wspomagać QD 😕

Który QD będzie fajnie współpracował z woskiem z wysoką zawartością carnauby?(HOW ma 40% wg producenta)

5

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, BarteQk napisał:

Panowie i Panie,

Jaki QD polecacie żeby wspomóc House of Wax Sapphire? Zbliża się pierwsze porządne mycie na 2 wiadra po aplikacji, a że woda u mnie niestety twarda to muszę się wspomagać QD 😕

Który QD będzie fajnie współpracował z woskiem z wysoką zawartością carnauby?(HOW ma 40% wg producenta)

5

 

To i QD wzialbym jakis na bazie carnauby zbytnio nie ingerujacy w wyglad jak np.CG p40/finale/Megs gold/czy z tanszych naszego Botoxa 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Halo halo! echo zmieniło skład, teraz czuć alkohol bardziej. Wraz z @Fittestwierdziliśmy fakt, ze mogli zmienić recepturę, dodając coś odtłuszczające 🙂 produkt i butla się zmieniły 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z moich obserwacji wynika, że echo ma inny zapach, znajac carpro zapewne poprawili coś na lepsze aczkolwiek samo echo w sobie już było świetne to teraz musi być petarda 🙂 odnośnie butli są takie same ale dymione i czarny korek, kolor ECH2O bez zmian.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

3 godziny temu, Michal90x napisał:

Który Quick Detailer najbardziej przyciemni czarny lakier?

Luxury Gloss, SG Morning Dew, Sonax BSD? A może coś innego polecicie na szybko ;>

Qd1 przyciemnia bardziej niż np morning dew na czarnym. Więc może w tą stronę idź 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, maciek-drummer napisał:

Panowie, a czy Ultimate Quick Detailer od Megsa więcej wniesie do wyglądu ciemnego granatowego uni w porównaniu do Luxury Gloss czy QD1 ?

Nie mam ciemnego granatowego ale na jasnym niebieskim do wyglądu najwięcej wnosi qd1 potem luxury gloss i najmniej megs uqd

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Fredi88 dziękuję za odpowiedź. Pytam bo kończą mi się Luxury Gloss jak i QD1 i pomyślałem sobie by spróbować UQD, ale w takim wypadku nie będę kombinował. Miałem kiedyś Gold Class od Megsa, ale szybko sprzedałem bo właśnie Adbl robił lepszą robotę. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chemical Guys Extreme slick synthetic.  Czy lepszy - dużo zalezy jaki lakier. Mi sie z nim super pracuje. UQD ma tą zalete że kropelkuje genialnie. CG nie koniecznie. Ale jak masz pdo spodem wosk to nie jest to problem. Ja np nie mam czasu ani warunków na smarowanie woskami wiec stosuje tylko spraye

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.