Skocz do zawartości

Krótkie pytanie i krótka odpowiedź


AreK

Rekomendowane odpowiedzi

1 minutę temu, Michał82 napisał:

Pany jak białe auto było niedawno woskowane to wystarczy jak ręcznie umyję, później cleaner i nowy wosk czy lepiej zrobić dekantominację jak szkoła nakazuje?

Umyj, obejrzyj, podotykaj i zdecyduj 🙂 Innej opcji nie ma, u mnie po 3-6msc od korekty trzeba było jednak glinki użyć, ale zanieczyszczenia nie były duże. Jak użyjesz cleanera, i coś będzie pod gąbką / padem to może zrobić bałagan, także poświęć lepiej te kilka minut, sprawdź czy trzeba czy nie. 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierwszy ogien to bym atakowal czyms typu farecla lub tempo i recznie mozolnie dokopac sie do epoki brązu. Jak zacznie po calosci przebijac metal to uzywam koncowki typu autotriz. Jak jeszcze robilem recznie zmienialem gradacje pasty na bardziej liquy i jechane do połysku. Czasochlonne ale zazwyczaj satysfakcjonujace.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator

Byłbym wdzięczny za informację czy jeszcze gdzieś dostane CHRISTMAS BREEZE ale zapach z ZESZŁEGO ROKU - czyli zapach WINA

2021-01-04-20-48-47.jpg

 

Udało mi sie wykupić ostatni w @MotoGo = może jeszcze gdzieś ktoś ma na stanie 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie, jakos w czerwcu kupowalem adbl vampira (jakas taka edycja w przezroczystej butelce, byl w kolorze mniej-wiecej soku jabłkowego), po pewnym czasie zauważyłem ze stracil kolor - jest sie czym przejmowac czy norma? Na dnie butelce jak dobrze kojarze jest jakis osad, sam adbl stal w piwnicy gdzie specjalnie nie jest cieplo. Podejrzewam ze moze sam barwnik sie wytracil, ale reki sobie reki uciac nie dam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tez przylaczam sie do pytania @4dminwhyyyyy.

Kwazar 360+ sie poddal po paru miesiacach. Sam nastawiam sie juz mentalnie na delta industies, ale jakby bylo cos tanszego i sprawdzonego to czekam na propozycje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.