Skocz do zawartości

Krótkie pytanie i krótka odpowiedź


AreK

Rekomendowane odpowiedzi

O recznikach jest cały dluuugaśny temat, zapraszamy.
Ja kupiłem Gyeon Silk Dryer w mniejszym rozmiarze. Fajny ręcznik, ale zima musze przejechać po suszeniu jeszcze jakąś mikrofibrą - nie zbiera wszystkiego.

Wysłane z mojego SM-N910F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, czesiu2020 napisał:

Panowie czym wycieracie swoje samochody po umyciu?

Wysłane z mojego SM-J510FN przy użyciu Tapatalka
 

Ściągaczki gumowe kupisz w każdym markecie po parę złotych 🙂 a tak serio to ręczników mnogość. 

 

To przy okazji pytanie ode mnie. Kropeczki na srebrnym chromie jakieś wtrącenia czym to najlepiej doczyścić? Druga focia jakieś kolorowe ślady na szybie, to samo pytanie.

IMG_20200119_125509.jpg

IMG_20200119_125457.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakich qucikdetailerów używacie na bezdotyku? Chodzi mi o taki który będzie w miarę tani i aplikacja na mokry lakier i potem spłukanie wodą demineralizowaną na myjce. Powiedzmy coś lepszego niż to co mają na myjniach. Wypsikałem cały stary od RRC bo gdzieś leżał i powiedzmy że robił co mają robić, jakieś kropelki były po deszczu przez kilka dni ;p.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@piotroosh jak psikasz na bogato to jakieś 600 700 ml roztworu. 1:50, 15ml na mycie. Na kompakt 400-500 ale zwilżam nim całe auto i felgi, nie żadne dwa strzały na drzwi 😉 duże znaczenie ma też atomizer bo na pewno można oszxzedniej. Wypłukuje się fajnie, jest efekt spieniania w trakcie wypłukiwania, zostawia zaskakująco fajny połysk. Nie ma niestety tej śliskości w dotyku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, aabbcc123 napisał:

Jakas tansza konkurencja do gtechniq I1 ab smart fabric do tapicerki materiałowej? 300zl za 1l...hmm...sporo

Kochchemie cabrio versiegelung. Na dywanikach (!) materiałowych tmi od wiosny do zimy, mimo nawet czyszczenia lekko chemią 2 razy w tym czasie, trzyma jak szalone.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cześć dwa pytania:

1 - osuszanie auta za pomocą dmuchawy do liści? ktoś to przerabiał?znalazłem na allegro taką za 100zl może by się nadało? prędkość nadmuchu do 300km/h tylko czy strumień jest dostatecznie "skondensowany"

2 - mam mocno zakamienioną wodę - czy ktoś stosował z powodzeniem nakręcany filtr przed zawór gdzie podpinam myjkę? jakiś namiar?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.