Skocz do zawartości

Krótkie pytanie i krótka odpowiedź


AreK

Rekomendowane odpowiedzi

@daniel2 zależy na jakim efekcie Ci zależy. Amigo ma w sobie wypełniacze, więc oczyści i zarazem zatuszuje mikroryski (doda trochę do wyglądu), zaś Mckee's to czysty nieścierny cleaner, który idealnie przygotuje lakier (bez wypełniaczy) pod wosk/powłokę (nic nie wniesie do wyglądu).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, paperson napisał:

@daniel2 Zależy co chcesz położyć po cleanerze. Ogólnie Amigo to jeden z bardziej uniwersalnych cleanerów.

Coli 845 i Zymol Carbon ale wolałbym ominąć HD-C pod Carbona

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@daniel2 Ja go stosuję tylko pod zymole, bo świetnie z nimi współgra. Jeśli zależy Ci na wyglądzie, to na całość auta wrzuć hdc i na to carbona, zaś 845 zostaw na jesienną aplikację. 

Chociaż z drugiej strony, to właśnie własne testy rozwijają najbardziej ;)

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 2.04.2018 o 22:06, Ziółas napisał:

Tylko ze stężeniem to radzę ostrożnie ja ostatnio myłem silnik w 126p używałem akurat dipera od k2 1:15 i oblachowanie silnika lekko zmatowił :/

Właśnie jestem po czyszczeniu Tenzi Truckiem aluminiowych części silnika. Co tu dużo gadać jest moc, rozrobiłem 1:5, szczotka z twardym włosiem i szło bez oporów. Fajnie się pieniło w kontakcie z smarami :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@locarno jak się przyłożysz to maszynowo zdejmiesz praktycznie wszystko ze zdjęć, pod klamką gorzej, no chyba że ją zdemontujesz

Jak wspominałem że zabieram się za passata B5 97r. Miały być dwa etapy, ale wyszedł jeden. Krauss DB5800S pad cuttingowy otwartokomórkowy Royal Pads i Sonax Cutmax

Efekt: 

IMAG1758.jpg

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hey.Takie szybkie pytanko. Potrzebuje jakiś "magiczny" produkt,żeby dobrze maskował i dawał fajny look. Trafił mi się powiedzmy taki Mirek handlarz i coś by tam podstawiał od czasu do czasu żeby tylko na sprzedaż przygotować .
Macie coś może sprawdzonego na takie okazję?.




Zobacz typową politure/glaze, czyli Poorboys Black Hole.
Mega wypałnia i maskuje rysy.
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 5.04.2018 o 23:40, Kostek88 napisał:

Pokaż te rysy, bo bardzo często jak ludzie mają cały lakier w rysach, to od tej ilości mylnie uważają, że to są mikroryski :)

Oto zdjęcia:) Trochę jakość słaba ale to telefonem robione, starałem się. Gdzieniegdzie faktycznie grubsze rysy są:)

Przypomnę pytanie. Jakie pasty zakupić polish i finish jakiś? Czy cutting bedzie potrzebny? I jakie marki? Menzerna, Koch?

Kupiona polerka rotacyjna + pady NAT, niebieska-twarda, żółty-średnia i czarna miękka. (Posiadam też UC Meguiars)

30176174_768096806733097_1211046927_o.jpg

30176855_768096823399762_221037725_o.jpg

30223939_768096970066414_1111723759_o.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

37 minut temu, szczepan997 napisał:
Czyszczę felgi aluminiowe i na jednej z felg pod brudem z klocków zobaczyłem dosc grubą warstwe rdzy, czy miał ktoś taki przypadek? Da radę to usunąć bez ponownego lakierowania?
Adbl deironizer nie daje rady.
 
 

Spróbuj tenzi alux


 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.