Jump to content

Mart_

Użytkownik
 • Content Count

  18
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutralna

About Mart_

Informacje

 • Imię
  Marcin
 • Auto
  Monster S4
 • Województwo
  Małopolskie

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Dzięki paperson, będę testował[emoji106]
 2. Hey.Takie szybkie pytanko. Potrzebuje jakiś "magiczny" produkt,żeby dobrze maskował i dawał fajny look. Trafił mi się powiedzmy taki Mirek handlarz i coś by tam podstawiał od czasu do czasu żeby tylko na sprzedaż przygotować . Macie coś może sprawdzonego na takie okazję?.
 3. Hey. Chciałem położyć Cquartz UK. Garaż jest nie ogrzewany, temperatura 8-10 stopni. Czy sà jakieś minimalne temperatury kładzenia dla tej powłoki?
 4. Dzięki Panowie za podpowiedzi [emoji106][emoji106] Będę uważał na te plastiki
 5. Mam takie pytanie , czy przy aplikacji powłoki , nie ważne czy to kwarc/ceramika zabezpieczacie taśma elementy nie lakierowane jak listwy i różne tego typu plastiki. Ogólnie chodzi mi o to czy mogę sobie wyjechać na taki element aplikatorem i czy później nie zostaną jakieś ślady . Dzięki
 6. Dzięki Eidos [emoji106][emoji106] Tak jak mówisz, testować i próbować. Mniej teorii więcej praktyki
 7. Tamat faktycznie dosyć skomplikowany tzn może nie do końca jasny ( przynajmniej dla mnie)
 8. Dzięki bardzo za odpowiedź ...a co powiesz jeśli mamy dedykowane cleaner'y . Masz jakieś doświadczenie w takiej sytuacji. Faktycznie woski wtedy lepiej "siedzą" czy to taki marketingowy bełkot ??
 9. Panowie jak to jest z tymi "klinerami", im więcej czytam tym bardziej mi się to miesza. Taka sytuacja... Zrobiona korekta, wszystko cacy . Został sam finish. Po finish'u docieram resztki pasty fibrą ... i co teraz. 1. Czy po finish'u przecieram elementy IPA a na to dopiero cleaner potem wosk . 2. Czy zamiast IPY odrazu kładę cleaner a na cleaner wosk 3. Czy IPA , Cleaner , IPA , Wosk Są też takie srodki jak np Detailer's Coating Prep Polish . Z opisu produktu wynika, że powierzchnia przed położeniem wosku/selantu/powłoki nie wymaga odtłuszczania jeśli zastos
 10. Proszę o dodanie do grupy boruch66@op.pl
 11. Proszę o dodanie do grupy boruch66@op.pl
 12. Pany gdzie można najtaniej wyrwac Flexa 3401 vrg??[emoji848] Narazie najtaniej z tego co widziałem to u chemical guys 355 ojro Da radę jeszcze znaleźć lepszą ofertę?
 13. To fajnie bo mają spory wybór. Zresztą napisałem maila przed chwilą w sprawie wysyłki, ale jeśli mówisz, że jest taka opcja to nie powinno być problemu. Dzięki jeszcze raz.[emoji106][emoji106] Pzdr
 14. Dzięki looki, ale z tego co patrzyłem na stronie to Nowicki nie ma wysyłki za granicę [emoji52] Macie może coś jeszcze?
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.