Skocz do zawartości

Krótkie pytanie i krótka odpowiedź


AreK

Rekomendowane odpowiedzi

Ktoś orientuje się ile czasu reflektory po regeneracji bez zabezpieczenia będą w stanie po regeneracji? Po prostu nie mam co teraz na nie nałożyć, ale są już tak straszne, że muszę je zregenerować.

 

Na razie mogę tylko Nattysa reda rzucić :D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, alexander.p napisał:

rotacja noname powoli się kończy. proszę o podpowiedź Krauss P7 550zł czy Heckmann R7 350zł.
nie miałem możliwości pomacania.
start stop. głośność. waga???

do Flex małymi kroczkami... A np. Festool

wiem że jest o tym sporo, ale warto dopłacic do P7?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

@alexander.p moim zdaniem warto. Szczególnie, jeśli dotychczasowa się kończy. Miałem kiedyś budżetówkę Graphite'a i przesiadłem się właśnie na Kraussa P7. Niby podobne, ale jednak waga, przełożenie i stabilizacja obrotów - niebo a ziemia względem Graphite'a. W niektórych sklepach są rabaty do -15%, więc szczególnie teraz opłaca się kupić. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak radzicie sobie z pyłkami na samochodzie? Mówię głównie o tych żółtych pyłkach, które są teraz zmorą. Wczoraj umyłem samochód dziś już jest dramat. Pasuje jeździć po 2 razy dziennie na myjnie :/ Macie jakiś na to szybki sposób? Jakiś QD lepszy, antystatyczny? Niestety samochód jest czarny. 

Samochód jest obecnie nawoskowany Angel Wax Corona, z QD mam tylko Poorboy's World QD+, może zmienić na coś innego, co polecacie?

Czy po prostu pozostaje to przetrwać i co 2, 3 dni jeździć na bezdotyk opłukać wodą? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@paperson @igorr  Moim zdaniem zwalanie winy na pyłki sosny, to telewizyjna ściema. Dotykałem kwiatów sosny i nie ma tam prawie nic pyłków. Otarłem się o krzak rzepaku i jestem cały żółty. 

W niedalekiej okolicy, w centrum lasu SOSNOWEGO, kałuże są całkowicie naturalnego koloru bez żółtej otoczki, a na polach, gdzie nie ma w obrębie 10km żadnej sosny, tylko sam rzepak - cała trawa się zrobiła żółta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator
Godzinę temu, igorr napisał:

Mówię głównie o tych żółtych pyłkach,

2018-05-05_15.10.52.jpg

 

1 godzinę temu, Eidos71 napisał:

Na szczęście niedługo sosna przestanie pylić

a inne zaczną zrzucać żywicę..... <headbang>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@kecav  Orientujesz się, czy Twoje cleanery albo Leder Versiegelung może być powodem strasznego elektryzowania się mojej lubej? Odkąd wyczyściłem auto i zabezpieczyłem, to dziewczyna miota błyskawicami :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Master
23 minuty temu, YOBACK napisał:

Orientujesz się, czy Twoje cleanery albo Leder Versiegelung

Mówiąc szczerze, to pierwszy raz spotykam się z opisem takiej sytuacji na skórze. Skóra, o ile wiem, nie elektryzuje się i raczej żaden środek czyszczący (nie tylko mój) nie może dać takiego efektu. Również Versiegelung, o ile wiem, nie ma takowych właściwości. 

Ale chyba nie sprecyzowałeś dokładnie o co chodzi. Bo nie sądzę, aby skóra "miotała błyskawicami". Może chodzi o karoserię? Inne elementy? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie sosna też pyli. Ja mieszkam w górach. Do pola z rzepakiem mam przynajmniej ok 100km :D a auto całe żółte. W mieszkaniu to samo... blaty, płyta od pieca wszystko żółte. U mnie są praktycznie same lasy sosnowe i przy wietrznym dniu wygląda to jakby się las palił. Tyle pyłu wisi w powietrzu.

  • Okay 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcę wymienić tarcze z przodu w swoim Leonie. Klocki już wybrałem z firmy Ferodo. Waham się między tarczami ATE, a Zimmermann. Na forum Leona ktoś pisał, że ATE może przyjść z Chin, Włoch lub Niemiec. Jeśli trafią się z Niemiec, to ponoć z tej samej fabryki co Zimmery (ponoć produkowane tylko w DE). Które wybrać, cena ta sama? :oLogika w tym przypadku podpowiada, żeby brać Zimmermanna, lecz może ktoś kto dobrze zna temat potwierdzi lub obali powyższe. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@david2888Mam jakieś aio w chacie z tym że to ma być produkt bardziej na prezent dla kolegi,żeby mógł powalczyć i przy motocyklu i rzeczonym volvo.Myslalem właśnie o czymś dedykowanym do chromów i zastanawiam się nad Meguiars Mothers albo Surf City.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.