Skocz do zawartości

Co u nas słychać? Odcinek kolejny :)


Good Stuff

Rekomendowane odpowiedzi

  • 4 tygodnie później...
W dniu 9.08.2019 o 11:07, Good Stuff napisał:

@peciu Szczotki fizycznie u nas tak naprawdę kombinujemy z fajnym opakowaniem więc pewnie z 3 tygodnie potrzeba. Sugerowana cena detaliczna to 74.90. Cała szczotka ma ok 45cm a część z mikrofibry 23 cm.

Będzie sprzedawana osobno chociaż pomysł żeby była sprzedawana z rękawicą jest ciekawy 🙂

I jak sytuacja ze szczotką? Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • Dystrybutor

@V1RU$ Gotowiec, bez wypłukiwania, bez piktogramów, pH w okolicach 7.3

Moc - do bieżącej pielęgnacji wystarczający w 100%. Szybko odparowuje, nie maże się. 

@Syrio Nie nada się do każdego rodzaju felg. Myślę ,że weźmiemy coś na Detailing Show więc będzie można pomacać 🙂

  • Lubię to 2
  • Super 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, Good Stuff napisał:

@V1RU$ Gotowiec, bez wypłukiwania, bez piktogramów, pH w okolicach 7.3

Moc - do bieżącej pielęgnacji wystarczający w 100%. Szybko odparowuje, nie maże się. 

@Syrio Nie nada się do każdego rodzaju felg. Myślę ,że weźmiemy coś na Detailing Show więc będzie można pomacać 🙂

Bezie miał wzięcie bo co niektórym znudziły się cytrusy. Byle moc czyszcząca była na wysokim level'u.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To wiadoma kwestia, bardziej mnie zastanawia czy przy takim podbijaniu będą głównie widoczne właściwości Rimsa, a Wheel Wax zejdzie na drugi plan i nie będzie różnicy między nim a np takim Fusso którego też można nałożyć na felgi. Czy może jednak WW ma to "coś" co zrobi różnicę przy takiej kanapce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.