Skocz do zawartości

Co u nas słychać? Odcinek kolejny :)


Good Stuff

Rekomendowane odpowiedzi

  • Dystrybutor

@Tomas-sg Te triggery dużo lepiej trzymają ciśnienie więc tutaj nie występuję ( a jeżeli to w dużo mniejsze skali ) pompowanie "na sucho". W chwili obecnej jeszcze nie ma ich w normalnej sprzedaży. Odezwij się do nas na priv coś wymyślimy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Tomas-sg napisał:

@Good Stuff bardzo dobra zmiana 😁

Jest opcja dokupienia samych atomizerów ? Mam aż 50 butelek WS że starymi atomizerami z czego ok. 20 atomizerów mi padlo. A kolejne 30 denerwuje pompowaniem na sucho 🤨 czy ten problem też został rozwiązany ?

Jeśli to oryginały Canyon i z tego co widzę CHS3AN to problemu nie ma. Mam takich kilka już bardzo długi czas i działają BDB.

  • Lubię to 1
  • Super 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

@Good Stuff możecie napisać na forum coś więcej o Wheel Wax? Na forum nie znalazłem o nim tematu (chyba, że Szukajka przeoczyła). Interesuje mnie głównie na jak przygotowany lakier najlepiej położyć i realną trwałość w wiosenno letnim sezonie. Oraz czym wtedy myć felgi by nie zmyć  tego za szybko i czy stosowanie Rims Detailer co mycie ma sens skoro jest wosk.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator
58 minut temu, Michał82 napisał:

@Good Stuff możecie napisać na forum coś więcej o Wheel Wax? Na forum nie znalazłem o nim tematu (chyba, że Szukajka przeoczyła). Interesuje mnie głównie na jak przygotowany lakier najlepiej położyć i realną trwałość w wiosenno letnim sezonie. Oraz czym wtedy myć felgi by nie zmyć  tego za szybko i czy stosowanie Rims Detailer co mycie ma sens skoro jest wosk.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Dystrybutor

@Michał82 w tym okresie realnie około 2 miesiące oczywiście wiemy wszyscy ,że sporo zależy od przebiegu . Co do aplikacji najważniejsze ,żeby felgi były czyste. Oczywiście pełne oczyszczenie ze smoły, opiłków metalicznych i odtłuszczenie da najlepszy efekt. DO pielęgnacji w zupełności powinien wystarczyć szampon. Co do RIMSa, śmiało można go stosować np co drugie mycie 🙂 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator
2 godziny temu, Good Stuff napisał:

@Michał82 w tym okresie realnie około 2 miesiące oczywiście wiemy wszyscy ,że sporo zależy od przebiegu . Co do aplikacji najważniejsze ,żeby felgi były czyste. Oczywiście pełne oczyszczenie ze smoły, opiłków metalicznych i odtłuszczenie da najlepszy efekt. DO pielęgnacji w zupełności powinien wystarczyć szampon. Co do RIMSa, śmiało można go stosować np co drugie mycie 🙂 

Aplikacja i docieranie jest super 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.