Skocz do zawartości

Co u nas słychać? Odcinek kolejny :)


Good Stuff

Rekomendowane odpowiedzi

  • Dystrybutor

@maciek-drummer Wolf i nasz QD Cheetah's Speed wypadają z naszej oferty. Nowe QD w tym Hydrophobic to zupełnie nowa historia. Mimo ,że klasyfikujemy Hydrophobic Detailer jako QD jest bardziej trwały od Wolfa. 

@menior W czerwcu ale terminu jeszcze dokładnego nie znamy :). Jest szansa ,że we Włoszech się Good Stuff pojawi 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Good Stuff  wiem ze jest szansa bo znam tutejszego dystrybutora,i swego czasu sie pytalem czy wraz z work stuff pojawia sie tez i produkty good stuff,odpowiedz byla....ze nie spelniaja one jego standartow 🙄 oczywiscie z ta opinia i wtedy sie nie zgadzalem,jesli sie pojawia na tym rynku to bedac troche znany wsrod tutejszych pasjonatow bede je "promowac" jak i inne rodzime produkty 😉

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Good Stuff napisał:

@menior Nie spełniały, brak etykiety w języku innym niż Polski i brak kart w języku Włoskim. W tej chwili jest to uzupełnione. Do tego mocna zmiana produktowa i wizerunkowa. Myślę ,że będzie dobrze 🙂 

Jakosc samej chemi napewno nie jest gorsza od tego co tutej oferuja,to juz wiem 😉 i moge zapewnic tutejszych pasjonatów,przyczynilem sie juz do dobrej renomy innej polskiej marki dobrze znanej,i odwdzieczyli sie blokujac mozliwosc zakupy ich produktow w naszych sklepach,mam nadzieje ze nie postapicie podobnie 😉

  • Super 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, menior napisał:

@Good Stuff  wiem ze jest szansa bo znam tutejszego dystrybutora,i swego czasu sie pytalem czy wraz z work stuff pojawia sie tez i produkty good stuff,odpowiedz byla....ze nie spelniaja one jego standartow 🙄 oczywiscie z ta opinia i wtedy sie nie zgadzalem,jesli sie pojawia na tym rynku to bedac troche znany wsrod tutejszych pasjonatow bede je "promowac" jak i inne rodzime produkty 😉

Bo prawda jest taka że zagraniczni dystrybutorzy to lenie w c*uj. Rozmawiałem tak samo z jednym kolesiem i stwierdził że się nie opłaca bo nowa marka to dużo czasu by ją rozreklamować, tłumaczenia msds, certyfikaty pozwalające na wprowadzanie w krajowy obieg bla bla bla.  Im się po prostu nie chce. Akcesoria to biorą aż się uszy trzęsą. Wspomniałem o ostrym to aż się każdy trząsł 😁

  • Super 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Tomas22 a mi sie wydaje ze chca latwa kase i tylko o to im chodzi....dla mnie to tylko hobby i calkiem bezinteresownie promowalem nasze marki,doradzajac bo na tutejszym rynku chyba znam sie jak nikt inny(tez i dzieki temu forum 😉) no i w ramach podziekowania nasz producent(nie ten z tego tematu) zablokowal mozliwosc mnie i moim znajomym zakupu w polskich sklepach...bo tak sobie zazyczyl tutejszy dystrybutor,wiem ze buisness to buisness ale niesmak pozostal i chyba to nawet niezgodne z unijnym prawem,ale kogo to dzis obchodzi 😂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@menior też staram się promować nasze marki ale jak słyszę o tym że trzeba zrobić to to i to że to chyba się nie opłaca pod kątem nakład pracy : zyski bla bla BH autofoam jest najlepsza, auto bezdotykowo można umyć, nic nie może być już lepsze od tego co mam w sklepie i wiele innych "śmiesznych" argumentów 😁

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Dystrybutor

Dziś mieliśmy miłą niespodziankę 🙂

Dotarły nowe opakowania do całej serii GENTLEMAN i nowych GENTLEMAN Basic. Wyszło rewelacyjnie! 🙂

Oczywiście w planie jest wymiana wszystkich opakowań ale będzie to odbywało się stopniowo. W każdy razie jest to kierunek dla WORK STUFF

 

DSC_0624.JPG

DSC_0625.JPG

DSC_0627.JPG

DSC_0628.JPG

DSC_0629.JPG

DSC_0630.JPG

  • Lubię to 5
  • Super 7
  • Okay 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Dystrybutor

@jagmar KING pojawi się jeszcze w starym rodzaju opakowania. Nowe będzie wprowadzane stopniowo ( Jedno opakowanie do więcej niż jednego produktu ).  Minimum na takie opakowanie jest nadal dla nas kosmiczne dlatego musimy zrobić to z głową 🙂

 

A tutaj poniżej jak będzie wyglądać nowa linia GOOD STUFF

 

collage.png

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.