Skocz do zawartości

Co u nas słychać? Odcinek kolejny :)


Good Stuff

Rekomendowane odpowiedzi

  • Dystrybutor

No to co moim drodzy czas na kolejną garść informacji 🙂

Zostajemy przy produktach i przy lakierze. W nowym GOOD STUFFie pojawią się całkiem nowe 3 Quick Detailery. To pozycja w naszym portfolio na , którą mocno postawiliśmy. Dziś po krótce przedstawię Wam dwa z nich.

SHOW Detailer - bazujący na Carnaubie quick detailer. Produkt zdecydowanie ingerujący w wygląd przyciemnianie, głębia koloru i duża śliskość lakieru. Produkty , który ma robić to przysłowiowe WOW :).  Trwałość na poziomie 2 tygodni.

GLOSS Detailer - syntetyczny quick detailer, który nadaje połysku, taki GLOSS ENHANCER. Banalna aplikacja, ładne kropelki i zrzut wody, trwałość na poziomie 3 tygodni. 

Dwa Quick Detailery - zupełnie inny efekt wizualny. Lubimy dawać Wam możliwość wyboru, stąd decyzja o takich dwóch produktach.

W późniejszym terminie napiszemy o trzecim Quick Detailerze ( a może nawet pokażemy co potrafi :))

Do następnego 🙂

Pozdrawiam

Zrzut ekranu 2019-05-22 o 12.39.56.png

Zrzut ekranu 2019-05-22 o 12.40.21.png

  • Lubię to 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie bomba! Wybiorę sobie taki qd na który mam ochotę 😄

Szczerze mówiąc, myjąc auto co tydzień w sobotę, lubię zakończyć prace jakimś qd. Tak więc show detailer dla mnie jak bajka!

No i ten lifting etykiet na plus! Oby wszystkie produkty poszły w te barwy!

 

  • Super 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Dystrybutor

@Fredi88 Tak wszystkie stare nazwy znikają , koniec pewnej historii 🙂

@Domel Dzięki Wojtek 🙂

@Adaszek96 Miło 🙂

@BiałyGTi Kwestia przyzwyczajenia. Cała linia prezentuje się naprawdę spójnie, schludnie 🙂

@gordon Coś tam idzie dojrzeć 🙂 ale paska brak.

@Mateo86 Dziękuję 🙂

 

Pamiętajcie ,że oprócz zmiany wizualnej odrobiliśmy też lekcje z chemii 🙂 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zmiany ogromne , jednym może się podobać a drugim nie 😉  Dla mnie zmiana na + choć kolor czerwony zmienił bym na żółty ? 🙂  Skojarzenie z WS 😉 Pewna Era się kończy coś zaczyna nowego ❤️ Powodzenia życzę i czekam na QDki 😉

  • Okay 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Dystrybutor

@Gesiu_15 Oczywiście jedną z pierwszych myśli było podpiąć markę pod żółto-czarny kolor 🙂 . Natomiast biorąc wszystkie za i przeciw wygrał inny kolor i styl. Tak duża zmiana wymaga przyzwyczajenia zdajemy sobie sprawę.

@keza 😄

Wspomnieliśmy ostatnio o dwóch Quick Detailerach pora na trzeciego - czyli nasz Hydrophobic Detailer 😄 

Jak nazwa wskazuje jest widowiskowo. Zrzut, krople miód malina. Do tego BANALNA aplikacja i pewnie jedna z największych trwałości jak na QD. Poniżej filmik jak to wygląda.  Sorki za jakość ale myślę ,że najważniejsze widać. Lada moment pojawi się coś bardziej profesjonalnego 🙂

Na tą chwilę chcieliśmy podzielić się z Wami tym 😄

 

 

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Dystrybutor

@Domel Good Stuff - to I wizja musi być dobra 😉 

Mieliśmy prawie rok czas na przemyślenia i różne pomysły. Myślę ,że nie zmarnowaliśmy tego czasu. Już ponad 4 lata oficjalnie w tej branży. Sporo wzlotów i upadków. Niesamowity rok z WORK STUFFem. Zdecydowanie jesteśmy teraz bardziej doświadczeni i jestem przekonany że będzie to czuć w nowym GS 🙂 

  • Lubię to 2
  • Okay 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.