Skocz do zawartości

Co u nas słychać? Odcinek kolejny :)


Good Stuff

Rekomendowane odpowiedzi

  • Moderator
4 minuty temu, BiałyGTi napisał:

Moim zdaniem to za mocno czochrałeś pędzlem. Za mocno przyciskałes  go do podłoża 

Dla mnie też to wygląda na mocno zgwałcony pędzelek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator
44 minuty temu, Bapko napisał:

Będę miał na uwadze przy kolejnym czochrankuemoji6.png dzieki!

Ale na prawdę musiałeś to robic ostro bo ja uzywam tych pędzli prawie codziennie w domu i jeszcze nie miałem takiej akcji 😉 

bob ross painting GIF by NETFLIX

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Good Stuff kiedy można spodziewać się waszej szczotki do felg? Właśnie za jakąś się rozglądam i chętnie powiększył bym arsenał o kolejny produkt WorkStuff😉

Szczotka będzie dostępna osobno czy w komplecie z rękawicą i jak cenowo to będzie wyglądało? Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Dystrybutor

@peciu Szczotki fizycznie u nas tak naprawdę kombinujemy z fajnym opakowaniem więc pewnie z 3 tygodnie potrzeba. Sugerowana cena detaliczna to 74.90. Cała szczotka ma ok 45cm a część z mikrofibry 23 cm.

Będzie sprzedawana osobno chociaż pomysł żeby była sprzedawana z rękawicą jest ciekawy 🙂

  • Lubię to 1
  • Okay 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli w jakiś sposób możemy ulepszyć nasze produkty zawsze jesteśmy na tak! Nowa linia pędzelków z gumową rączką, zapobiegającą ślizganiu się. 
 
IMG_8151ee.jpg.82129cc9d4648a227ff6bfbe07c28abb.jpg
Pierwsza klasa pędzle. Kiedy dostępne w sklepach?

Wysłane z mojego Redmi Note 4 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Good Stuff napisał:

Jeżeli w jakiś sposób możemy ulepszyć nasze produkty zawsze jesteśmy na tak! Nowa linia pędzelków z gumową rączką, zapobiegającą ślizganiu się. 

 

 

Chcecie doprowadzić mnie do bankructwa. Używam tylko Waszych pędzili - pierwsza liga. A tu znowu się szykują zakupy.

Nawet w pracy: Serwis AGD mamy Wasze pędzle - inne poszły w kosz !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Dystrybutor

@Grzechu23 Klasyczne zostają bez zmian. Będzie to dodatkowa linia dla użytkowników ,którzy np. odczuwali to że pędzelek mógł się ślizgać. Nowa linia to też nie będzie 1 do 1 to co na lakierowanym trzonku. Prawdopodobnie pojawi się coś na szczecinie naturalnej, czarna syntetyczna ( ale sporo dłuższa ) i może coś tam jeszcze wymyślimy. W nowej lini nie ma rozmiaru 40, jest 16,24,30.

@V1RU$ 😄 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Good Stuff pytanie odnośnie APC. Czy jest jakaś różnica pomiędzy Gorilla APC a tym w nowej etykiecie? Zamówiłem u jednego ze sprzedawców na allegro Gorillę (zielona herbata) a przyszło w tej czerwonej etykiecie jabłkowe. Pomijam już kwestię zapachu bo jabłko mi nie leży ale chodzi mi o właściwości. Będę reklamował zakup ale nie wiem czy Gorilla nie była czasem lepsza?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.