Skocz do zawartości

Co u nas słychać? Odcinek kolejny :)


Good Stuff

Rekomendowane odpowiedzi

  • Dystrybutor

Witajcie

W związku z tym ,że nie każdy z Was korzysta z różnego rodzaju portali społecznościowych postanowiliśmy założyć tutaj temat. W którym będziemy dzielić się z Wami nowinkami związanymi z naszą marką. Zachęcamy Was również do wykorzystania tego tematu do interakcji z nami. Chętnie odpowiemy na Wasze pytania.

Na początek zapowiedź zmiany , która planowaliśmy od dłuższego czasu. Czyli nowy produkt typu : Iron Remover.

W stosunku do poprzednika został zmieniony skład. Dzięki temu otrzymaliśmy produkt który:

1. Reaguje błyskawicznie

2. Co dla nas było bardzo istotne, produkt nawet po wykrwawieniu nadal jest "wilgotny" i gotowy do wypracowania

To główne zmiany w stosunku do poprzednika. Oczywiście produkt posiada neutralne PH i dzięki płynnej formie nadaje się do felg i lakieru ( na którym działa wyśmienicie :D )

Cenowo Piranhia Iron Remover będzie przedstawiać się następująco:

500ml 29,90

5L 149,90

Nowością będzie istotna pojemność 1L w przypadku Iron Removerów, która pojawi się niebawem :)

Mamy nadzieję ,że informację , które będziemy tu przedstawiać będą dla Was przydatne i interesujące :)

Przy wprowadzeniu Piranhi do sprzedaży pojawi się jeszcze jedna istotna rzecz o której poinformujemy Was w kolejnym odcinku "Co u nas słychać" :D 

 

A ,że ciekawostek do końca roku mamy dla Was wiele to będzie o czym pisać :) 

Pozdrawiamy!

DSC_0089.JPG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo fajny i moim zdaniem trafny pomysł. Nie korzystam z "social mediów", więc z pewnością będą śledził ten wątek. Pierwsze pytanie brzmi, czy w związku z wprowadzeniem nowego iron remover'a, wycofacie z produkcji Bloody Shark?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podoba mi sie pkt. 2 z opisu piranhii. Powoli kończy mi się "konkurencja" więc mogę chwilkę poczekać aż rybka trafi do obiegu.
Przy okazji, fajny pomysł na wątek. Też nie jestem facebookowy.

Wysłane z mojego LG-K420 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Dystrybutor

@CoolBreeze Dzięki! Zależało nam na tym bardzo i się udało! Jest też dużo bardziej tolerancyjny na wyższą temperaturę, mimo wszystko zalecamy stosować na chłodne elementy :)

@Gold_Car Pewnie zje, ale może coś zostawi :D 

@paperson Produkt gotowy, projekt etykiety również, w tygodniu zamawiamy etykiety. Myślę ,że jak dobrze pójdzie za około 7-10 dni będzie już dostępny w sprzedaży

@Domel :mrgreen:

@Strus Dokładnie cena 1L 39,90

@Posejdon Coś na pewno się pojawi do sprawdzenia, myślę ,że sklepy też dostaną troszkę testerków :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator
Teraz, Good Stuff napisał:

@Domel kurczę a to dopiero początek :oops:

tak trzymać Panowie :)  kiedy umrę nie pozwólcie mojej żonie sprzedać to wszystko za tyle, ile powiedziałem że kosztowało...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.