Skocz do zawartości

Co u nas słychać? Odcinek kolejny :)


Good Stuff

Rekomendowane odpowiedzi

  • Moderator
16 minut temu, Gesiu_15 napisał:

@Domel lepiej pachnie od DM? 😁 

Inaczej. W sensie na moj wrażliwy nos aromat wchodzi w taki słodkawy perfum. Więc to już kwestia gustu w zapachu. Na pewno nie jest odpychający i miło się pracuje.

18 minut temu, V1RU$ napisał:

A działanie - robi robotę ?

Potrzeba tygodni testów 🙂 Dziś dał rade bez problemów z trzema dużymi lustrami w szafach zabudowanych (Indeco). Mazów nie zostawił. Czas pokaże do czego jest zdolny 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Good Stuff zatem powiem tak, PERFEKCJA! 

Wlasnie umyłem szybki, starym, ulubionym Falconem, nadal jest to mój ulubiony... ale sadze, ze to kwestia odebrania swojej paczuszki 😅😅

@Good Stuff a składniki, poprawiające śliskość na szybie, to srodki powierzchownie-czyszczące, czy jakiś składnik, ingerujący w strukturę szkła-typu silikony? 🙂 

i jak kwestia wcześniej nałożonych NW? Zaburza hydro? Czy neutralne?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 1.07.2019 o 11:31, michalwi napisał:

@Good Stuff Aha, ok. Sorry za zawracanie głowy, nie wiedziałem że już go nie oferujecie. Po prostu zauważyłem w sklepie na wyprzedaży i sobie o nim przypomniałem.

chlopak ktoremu kladlem powloke uzywa go caly czas, byl ostatnio na serwisie i nie bylo widac zeby naruszylo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Dystrybutor

No to ciach,

Pierwsza premiera po naszej premierze 😁

" Jestem WHEEL WAX , fajnie się nakładam i docieram. Ładnie pachnę, jestem wydajny. Pięknie się perle i pomogę utrzymać Twoje felgi w porządku przynajmniej przez 2 miesiące. Aaaa i zawsze jestem z kumplem Handy Wax Applicator z WORK STUFF" 🤣

 

IMG_0106.jpg

IMG_0107.jpg

  • Lubię to 8
  • Super 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć Panowie
Mam sprawę ostatnio kupiłem litrowego Iron Remover Gel i przy drugiej feldze z atomizera odpadła górna cześć, czy jest to spowodowane zbyt dużym cięzarem opakowania czy był to jakiś jednorazowy przypadek ? Po złożeniu niestety atomizer nie działa.Może miał ktoś już taki przypadek ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Dystrybutor

@k4m450 Napisz proszę PW podeślemy Trigger. Same atomizery już sporo czasu sprzedawane są z WS Work Bottle, nie są bez wad natomiast nie mieliśmy nigdy reklamacji żeby się rozleciał. W każdym razie wymienimy na wolny od wad.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
@Bapko napisz do chłopaków. Wymienia na nowy

Zrobiłem tak jak kolega radził i zgłosiłem się do chłopaków z Good Stuff.  

REWELACYJNE podejście do klienta! Natychmiastowa decyzja o wymianie pędzelka na nowy!

 

101789cd9db6132a75739acc38610432.jpg&key=e5eb08308d00213f27a77dc58acc8ab690e2b96894c4f94ec21597b3e6326585

 

A dodatkowo dostałem drugi pędzelek gratis!!!

 

c51906a10eeee7e8e687512d8f00fe58.jpg&key=43228cde75125b7dda7984d6e3a9230d895978ecbb605b3403a6e8c8bd17aca1

 

Stokrotne dzieki Good Stuff !!!

Inne firmy powinny się od was uczyć!

 

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.