Skocz do zawartości

Tenzi Detailer - poszukujemy testerów naszych produktów


tenzi

Rekomendowane odpowiedzi

  • Dystrybutor

Hej - jeszcze nie wysłaliśmy. Czekamy na resztę adresów - dostaliśmy dopiero połowę. Możemy założyć, że czekamy na adresy do poniedziałku do końca dnia, a od wtorku przekazuję temat dalej naszej logistyce licząc, że do końca przyszłego tygodnia paczka wyjdzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@tenzi, piszecie w opisie, że Motorplast nadaje się do powierzchni plastikowych/metalowych/gumowych. Część tylnej kanapy, która jest zwrócona do bagażnika jest metalową płytą i szukam czegoś czym mógłbym ją potraktować - produkty do plastiku średnio się sprawdzają. Motorplast nada się?

Skoro jest do gumy - da radę z gumowymi dywanikami? Bo główną przeszkodą bywa często śliskość dywanika po aplikacji produktu.

Szukam trochę dodatkowych zastosowań, bo produkt w sumie wygląda ciekawie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 4.04.2019 o 23:58, Bielutomek napisał:

1. Damiano2007

2. rygryss

3. V1RU$

 4. prusiu 

5. paperson

6. Dav

 7. michalwi czyste V8 zawsze wygląda lepiej

8. barto 125 Właśnie musze wyczyścić mojego zaolejonego 1.9 tid, chętnię przetestuję wasz produkt 

 9.PROPER- polecam się. Gwarancja rzetelnego testu

10. sT3VE

11. Smerf91

12. Alfa47 

13. Patryk14 - mam nawet ze 2-3 silnik które chyba czyszczenia to nie widziały od długich lat.

14. jolley

15. Cinekdco

16. Pawel_t11

17. ElSor

18. Bielutomek - dwa autka ktore nie widzialy czyszczenia komory od nowosci, do tego swiezo skonczony garaz, idealnie przywita sie z produktami na testy 🙂

20.Danieloo13- Świeżo kupione auto z całą komorą w brudzie

 

  • Haha 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@tenzi  wedlug mnie, po prostu ludzie nie dostali powiadomien, ze zostali wybrali, i wiekszosc pewnie stwierdzila "e nie piklo nic, to mnie nie wybrali"
Dlatego pomoge! 
 

@damiano2007

@rygryss

 @V1RU$

@prusiu

@paperson

@DaV

@michalwi

@barto125

@PROPER

@sT3VE

@smerf91

@Alfa47

@Patryk14

@jolley

@Cinekdco

@Pawel_t11

@ElSor

@arturf

Panowie! Wszyscy czekaja! 😄 Wysylac adresy! 

  • Lubię to 1
  • Okay 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też się już martwiłem, że wiadomość nie była odczytana jeszcze (wysłałem PW kilka godzin po umieszczeniu postu o wybraniu wszystkich chętnych). Cieszę się, że coś ruszyło w temacie, bo już myślałem, że się rozmyśliliście 😉

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

54 minuty temu, Patryk14 napisał:

@tenzi

Czy motorplast można nakładać na wilgotne elementy i zostawić bez wycierania? Mam kilka aut i chce różnych metod spróbować. 

A wystarczy pewnie etykietę przeczytać lub na stronę producenta wejść 😉

"Na dokładnie umyte elementy silnika (suche lub mokre) nanieść niewielką ilość produktu za pomocą spryskiwacza (tworzącym drobną mgiełkę), równomiernie rozprowadzić i pozostawić do wyschnięcia.

Uwaga! Nie stosować na bieżniki opon. Minimalna temperatura pracy +5°C."

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.