Skocz do zawartości

Tenzi Detailer - poszukujemy testerów naszych produktów


tenzi

Rekomendowane odpowiedzi

1.Proper
2. Gozdziu23
3. Damiano2007
4.Barto125
5. Rygryss
6.xMarcin95x
7. Tazman
8. JPZ
9. Alfa47
10. Strus
11. Vangsta
12. Pawel_t11
13. Cinekdco
14.Tomcio1
15.Mumins

16. powalla - mogę zrobić nim całą Hondę CRV , a np. każde drzwi mogę zrobić inną powloką dla porównania  , czyli CQuartz 3.0 ,Tac system shine i Liquid Elements ECO Shield , no i Tenzi ...podział maski na 4 części też wchodzi w grę 😉 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1.Proper
2. Gozdziu23
3. Damiano2007
4.Barto125
5. Rygryss
6.xMarcin95x
7. Tazman
8. JPZ
9. Alfa47
10. Strus
11. Vangsta
12. Pawel_t11
13. Cinekdco
14.Tomcio1
15.Mumins

16. powalla - mogę zrobić nim całą Hondę CRV , a np. każde drzwi mogę zrobić inną powloką dla porównania  , czyli CQuartz 3.0 ,Tac system shine i Liquid Elements ECO Shield , no i Tenzi ...podział maski na 4 części też wchodzi w grę  

17. Swift 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1.Proper
2. Gozdziu23
3. Damiano2007
4.Barto125
5. Rygryss
6.xMarcin95x
7. Tazman
8. JPZ
9. Alfa47
10. Strus
11. Vangsta
12. Pawel_t11
13. Cinekdco
14.Tomcio1
15.Mumins

16. powalla - mogę zrobić nim całą Hondę CRV , a np. każde drzwi mogę zrobić inną powloką dla porównania  , czyli CQuartz 3.0 ,Tac system shine i Liquid Elements ECO Shield , no i Tenzi ...podział maski na 4 części też wchodzi w grę  

17. Swift 

18. Pablo15005

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1.Proper
2. Gozdziu23
3. Damiano2007
4.Barto125
5. Rygryss
6.xMarcin95x
7. Tazman
8. JPZ
9. Alfa47
10. Strus
11. Vangsta
12. Pawel_t11
13. Cinekdco
14.Tomcio1
15.Mumins

16. powalla   

17. Swift 

18. Pablo15005

19. Smerf91

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Dystrybutor

Dzięki za wszystkie zgłoszenia. Ze względów organizacyjnych o ostatecznym wyborze poinformujemy Was pod koniec przyszłego tygodnia. A póki co - miłego weekendu! 🙂 

  • Lubię to 1
  • Okay 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Dystrybutor

Mamy koniec tygodnia, udało się trochę ogarnąć listę. Do naszych testów wybraliśmy następujące osoby: @Gozdziu23, @barto125, @rygryss , @tazman, @JPZ @Alfa47, @Strus , @vangsta, @Pawel_t11, @Mumins @powalla oraz @smerf91 . Zapraszamy do podawania adresów w telefonem kontaktowym w wiadomości.

  • Lubię to 2
  • Dziękuję 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Dystrybutor
22 godziny temu, Mumins napisał:

@tenzi Kiedy planujecie wysyłki? W PW pisałem, że pod podanym adresem jestem tylko do końca tygodnia i w przypadku dostawy po weekendzie musiałbym podać alternatywę 😉 

Jest plan, że dzisiaj. Jeśli się nie uda, to będę dawał znać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Dystrybutor

Szanowni PAństwo - zestawy wyszły dziś kurierem do wszystkich, którzy przesłali nam namiary. W paczce jest też Quartz Spray do późniejszej pielęgnacji powłoki. Liczymy  na szybkie relacje - ciekawe, kto będzie pierwszy! 🙂 Ci, którzy będą publikować później niech nie sugerują się wcześniejszymi wpisami. Warto do nich oczywiście nawiązywać potwierdzając lub negując różne obserwacje, ale na pewno nie chcemy pomijania różnych aspektów aplikacji/efektu tylko dlatego, że ktoś wcześniej już daną rzecz napisał. I jakby co - pytajcie, piszcie 🙂

  • Okay 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, tenzi napisał:

ciekawe, kto będzie pierwszy!

Jak jutro mi ją kurier dowiezie to mam właśnie  "cytrynę C1 " do roboty, więc zaraz na całe to maleństwo  wrzucę tę powłokę ... na masce może zrobię porównanie do Cquartza 3,0  🤔

  • Okay 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Dystrybutor
17 godzin temu, rygryss napisał:

Czy produkt można warstwować?

jeżeli tak, to po jakim czasie druga warstwa?

Po aplikacji powłoki jaki czas na zarzucenie Quartz Spray?

Tak jak napisał @Strus - warstwowanie jest zalecany; najlepiej 3 warstwy co 3 godziny, potem 14 dni bez chemii. Quartz Spray tak naprawdę po myciu szamponem można zarzucać, klasycznie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przesyłka już u mnie 🙂

Zestaw naprawdę fajnie wygląda. Jest bardzo kompletny bym powiedział. Tylko to pudełko takie jakieś.... jakby za miękkie. 

 

 

 

Ile czasu może otwarta butelka stać na półce? Bo tradycyjne powłoki mają zdaje się ograniczenia w tej kwestii. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie paczki niema, ale sytuacja rozbawiła mnie. Dzwoni do mnie telefon, odbieram a przedstawia się do mnie ktoś z główniejszej siedziby w Lublinie i pyta się mnie, bo kierowca mówił ze był godzinę temu u mnie ale nikogo nie zastal w domu wiec paczki nie zostawił, i czy to prawda co mówi kierowca czy po prostu nikogo u mnie nie było... No niestety nikogo nie było, ale powiedziałem typowi ze telefon do mnie był lecz nie słyszałem i później oddzwanialem ale nikt nie odbierał a byłem w sklepie 15 minut więc może w tym czasie był. Ale raczej gościu nie zbyt coś mi wierzył, niby na takim zadupiu nie mieszkam bo ogółem 15km od miasta, ale za każdym razem są jakieś tam drobne problemy z nimi,  raz nawet kazał mi dojechać do miasta (15km) po odbiór przesyłki bo w prost mu się nie chce tyle jechać. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.