Skocz do zawartości

Tenzi Detailer - poszukujemy testerów naszych produktów


tenzi

Rekomendowane odpowiedzi

  • Dystrybutor
W dniu 18.04.2019 o 13:12, Patryk14 napisał:

Czy motorplast można nakładać na wilgotne elementy i zostawić bez wycierania? Mam kilka aut i chce różnych metod spróbować. 

Tak jest. On dobrze reaguje w wodą, choć ona oczywiście osłabia trochę  jego działanie. Co do pozostawienia bez wycierania, to na większości powierzchni dokładnie tak wystarczy zrobić. Choć zdarzyło nam się, że na powierzchni już wcześniej zabezpieczanej potrzebne było wycieranie. To bezpieczny produkt, więc można śmiało eksperymentować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat założony -> 

Wrażenia co do Motorplast spoko. Konkurent kocha czy też carteca. Jednakże dopiero w czasie zobaczymy jak długo będzie się trzymał i jak będzie dobrego brud ciągnął, czy też uciekał.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pecha ostatnio. Paczka niby dostarczona w systemie, a nie dotarła do mnie. Znalazłem telefon do kuriera a ten że nie pamięta już.... że może zostawił u sąsiada co nie jest prawdą. Szkoda słów.

Niedawno zamawiałem inpostem zestaw dla kolegi i przyszło bez jednego szamponu w środku. Delikatnie odklejona taśma. Co za ludzie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • Dystrybutor

Witajcie! Po raz kolejny uruchamiamy sesję zgłoszeń! Tym razem chodzi o naszą najnowszą powłokę ceramiczną Quartz Coat, którą sprzedajemy w zestawie z IPA Cleanerem i zestawem szmatek i aplikatorem.

https://tenzidetailer.com/produkt/quartz-coat

Poszukujemy chętnych i wiarygodnych testerów do testu długodystansowego tego produktu. Potrzebujemy relacji z samej aplikacji, ale też późniejszych comiesięcznych update'ów o stanie powłoki. Aplikacja wymaga pracy w ogrzewanym garażu (temp: 12-24 stopnie Celcjusza) i lakier do aplikacji musi być odpowiednio przygotowany (umyty oczywiście, ale też brak starych powłok). Planujemy rozdać 10 zestawów. Czas na zgłoszenia: ok. 3-4 dni. Kolejność zgłoszeń nie ma znaczenia, zastosujemy własne kryteria wyboru. 

Zapraszamy! 🙂

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. PROPER2

2. Gozdziu23

3. Damiano2007 - citroen mojej małżonki właśnie czeka na korektę i ceramika by tutaj miała możliwość się wykazać

4. Barto125 - zgłaszam się, po testach czystego silnika i motorplasta jestem ciekaw co jeszcze macie w zanadrzu - porównam z MRfix i powłoką od k2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PROPER2

2. Gozdziu23

3. Damiano2007 - citroen mojej małżonki właśnie czeka na korektę i ceramika by tutaj miała możliwość się wykazać

4. Barto125 - zgłaszam się, po testach czystego silnika i motorplasta jestem ciekaw co jeszcze macie w zanadrzu

5. @rygryss

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ROPER2

2. Gozdziu23

3. Damiano2007 - citroen mojej małżonki właśnie czeka na korektę i ceramika by tutaj miała możliwość się wykazać

4. Barto125 - zgłaszam się, po testach czystego silnika i motorplasta jestem ciekaw co jeszcze macie w zanadrzu

5. @rygryss

6. xMarcin95x

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ROPER2
2. Gozdziu23
3. Damiano2007 - citroen mojej małżonki właśnie czeka na korektę i ceramika by tutaj miała możliwość się wykazać
4. Barto125 - zgłaszam się, po testach czystego silnika i motorplasta jestem ciekaw co jeszcze macie w zanadrzu
5. @rygryss
6. xMarcin95x
7. tazman

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1.Proper

2. Gozdziu23

3. Damiano2007

4.Barto125

5. Rygryss

6.xMarcin95x

7. Tazman

8. JPZ

9. Alfa47 ( Juz niedługo zgłaszam się po odbiór Czystego Silnika i Motorplasta, więc przy okazji mógł by wpaść Quartz Coat ) - Dwa autka szykowane do korekty w czerwcu, więc potrzeba dobre zabezpieczenie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.