Skocz do zawartości

Tenzi Detailer - poszukujemy testerów naszych produktów


tenzi

Rekomendowane odpowiedzi

  • Dystrybutor

Do naszych testów produktu Opona Plastik w nowym składzie wybraliśmy następującą dziesiątkę: @Strus, @damiano2007, @Pawel_t11, @rygryss, @jolley , @tombk02, @smerf91, @michalwi, @Pit_Krk, @Arkadio_Gdansk oraz rzutem na taśmę także @kaka17ab, @chudy2355, @Tomcio1. Do paczki dołączymy Wam - także do testów produkt Szybki Połysk z prośbą o wypróbowanie go jako preparatu do mycia auta na sucho (spryskiwanie z użyciem sitka spieniającego), co oczywiście należy robić, jeśli auto nie jest bardzo brudne. Dodatkowa trójka testerów została wybrana właśnie pod kątem chęci przetestowania tego drugiego produktu. Prosimy o przesyłanie adresów w wiadomości. 

O Szybkim Połysku można przeczytać tutaj: https://tenzidetailer.com/produkt/szybki-polysk

  • Lubię to 1
  • Dziękuję 2
  • Okay 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • Dystrybutor

Witajcie, sorry za ciszę, byłem na urlopie. Właśnie wróciłem i dowiedziałem się, że przesyłki niestety jeszcze nie wyszły.... Przepraszam za opóźnienie. Postaramy się jak najszybciej je nadrobić.

 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Dystrybutor
23 godziny temu, chudy2355 napisał:

Paczka dzisiaj do mnie dotarla ale liczylem na szybsza dostawe i moge przetestowac dopiero za 2 tyg

OK. Cieszę się, że w ogóle dotarła, bo części paczek w ogóle nie możemy namierzyć, TNT podaje dziwne komunikaty, do niektórych z Was próbujemy się dodzwonić...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, tenzi napisał:

OK. Cieszę się, że w ogóle dotarła, bo części paczek w ogóle nie możemy namierzyć, TNT podaje dziwne komunikaty, do niektórych z Was próbujemy się dodzwonić...

To dziwne postępowanie z strony TNT. Informacyjnie ja nic nie otrzymałem jeszcze. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Dystrybutor

Trwa namierzanie pierwszej partii. Druga partia będzie wysłana w poniedziałek. Ostatnia (gdy już będziemy wiedzieć ile paczek trzebva zrobić ponownie) koło środy-czwartku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Paczka już u mnie, dzięki @tenzi. Bardzo dobry pomysł z zakrętka na Szybki Połysk. Opona plastik trochę rozlana spod gwintu atomizera. Takie zakrętki niweluja do zera wycieki. Dzięki za dodatkowy atomizer👍

IMG_20190910_120455.jpg

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Pawel_t11 napisał:

Opona plastik trochę rozlana spod gwintu atomizera.

 

Kupiłem kiedyś przez neta Opona Plastik w sprayu i kilka innych produktów od Tenzi. Jako jedyny produkt Opona Plastik się wylała, około połowa opakowania. Pęknięcia butelki nie stwierdziłem, atomizer był w pozycji "off" i dokręcony, po wytarciu butelki normalnie mogłem korzystać z produktu tylko w mniejszej objętości. Może to nie jednostkowy przypadek? Tenzi - nie szkaluje, nie marudzę, tylko dzielę się podobnym doświadczeniem.

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem kiedyś przez neta Opona Plastik w sprayu i kilka innych produktów od Tenzi. Jako jedyny produkt Opona Plastik się wylała, około połowa opakowania. Pęknięcia butelki nie stwierdziłem, atomizer był w pozycji "off" i dokręcony, po wytarciu butelki normalnie mogłem korzystać z produktu tylko w mniejszej objętości. Może to nie jednostkowy przypadek? Tenzi - nie szkaluje, nie marudzę, tylko dzielę się podobnym doświadczeniem.
Ja też już paczkę mam u siebie i ten sam przypadek, karton mokry a w środku rozlana opona plastik. Niewiele bo niewiele się zawsze

Wysłane z mojego Redmi Note 7 przy użyciu Tapatalka

  • Lubię to 1
  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, Arkadio_Gdansk napisał:

Ja też już paczkę mam u siebie i ten sam przypadek, karton mokry a w środku rozlana opona plastik. Niewiele bo niewiele się zawsze

Wysłane z mojego Redmi Note 7 przy użyciu Tapatalka
 

No u mnie było tyle rozlane, że karton przeciekał - gdyby nie był owinięty stretchem to po prostu by się rozleciał. 😛 Czyli to nie pojedynczy przypadek.

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.