Skocz do zawartości

ADBL Synthetic Spray Wax


Malinek

Rekomendowane odpowiedzi

52 minuty temu, Gardor napisał:

@zdanek można powiedzieć że wręcz lałem po lakierze :D Chciałem sprawdzić czy bedą problemy z docieraniem 

potwierdzam, nie ma problemu z docieraniem w niskich temperaturach,

również lałem na bogato, w sumie atomizer taki średni, chyba przeleję w butlę po odmrażaczu sonaxa,

a sam produkt używam nie pod kątem looku, przy takiej pogodzie ciężko było wychwycić czy cokolwiek  poprawił połysk,

ale sprawdzam czy przedłuży żywotność wosków

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, ghost napisał:

potwierdzam, nie ma problemu z docieraniem w niskich temperaturach,

 

O temperaturę to ja się nie boję. Wilgotność powietrza jest problemem. U mnie wczoraj była na poziomie 98% więc szczerze wątpię czy po SSW nie pozostaną mazy:o.

Nie przekonam się dopóki nie wypróbuję tego produktu. Swoją drogą, czy jest możliwość kupna samplera SSW?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator
47 minut temu, Berd napisał:

ie przekonam się dopóki nie wypróbuję tego produktu. Swoją drogą, czy jest możliwość kupna samplera SSW

wystaw posta na giełdzie o próbkę 100ml do testow. Robimy tak bardzo często wymieniajac sie produktami w kuluarach forum, ale możesz spytać ekipy oficjalnie przecież :) W tym miesiacu wysłałem już pół litra różnych próbek do chłopaków na pewno ktos Ci użyczy SSW.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

44 minuty temu, Strus napisał:

Skoro ssw jest przeznaczony również do aplikacji na mokro to co się boisz o wilgotność powietrza??

Tu nie chodzi na mokro ,czy sucho. Chodzi o odparowanie produktu. W przypadku dużej wilgotności powietrza czyli dużej ilości pary wodnej w powietrzu ,może być problem z docieraniem. Mogą tworzyć się mazy.

@Domel 

Dzięki za info :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja ostatnio myłem auto w warunkach duża wilgotności i temperatur 2-3 stopnie. Jak osuszyłem to wjazd do garażu. Tam temp 14-15 stopni. Nagle na aucie same mazy wiglotne, tak jakby para. Poczekałem z 15 minut i wszystko znikło i potem aplikowalem właśnie SSW, który wolniej odparowywał niż zawsze, ale odparował i ładnie siadł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Berd napisał:

O temperaturę to ja się nie boję. Wilgotność powietrza jest problemem. U mnie wczoraj była na poziomie 98% więc szczerze wątpię czy po SSW nie pozostaną mazy:o.

Nie przekonam się dopóki nie wypróbuję tego produktu. Swoją drogą, czy jest możliwość kupna samplera SSW?

Próbowałem aplikacji na sucho i na mokro.

Po umyciu na 2 wiadra, objechałem cały mokry samochód SSW też, po chwili wytarłem ręcznikiem - NIE DOCIERAŁEM, po prostu wytarłem, mazów nie było i to na czarnym.

Dla przykładu CarPro Ech2o wymagał dotarcia, inaczej mazy się zdarzały.

Przy wysokiej wilgotności też nie zauważylem żeby SSW zostawiał mazy.

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Berd SSW to takie You Must Have ;) Środek miazga , łatwość aplikacji w różnych warunkach atmosferycznych , odpychanie wody baajkaaa :good:Potwierdzają to liczne opinie użytkowników , nie jednej czy dwóch osób tylko duża grupka osób jest poprostu zachwycona SSW , również do nich się zaliczam :)

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z czystej ciekawości czy jest ktoś kto jest niezadowolony z SSW ???
Trzeba przyznać że ADBL rozbiło bank :)

Wczoraj sam ponownie go kładłem, efekt jak zawsze mega. A oprócz aplikacji na szyby czy lakier ja dodatkowo aplikuję na plastiki i uszczelki których wygląd i kolor się poprawia i jak wszędzie są piękne kropelki :D


Po kilku miesiącach, kilku-kilkunastu autach w butli jeszcze ponad pół litra, więc i wydajność na świetnym poziomie :)

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aż chyba kupię 5l na testy i porównam sobie z V07+bsd(super kombinacja jezeli chodzi o osuszanie,nadanie połysku + właściwości hydro) bo powiem szczerze, że przerobiłem tylko tester i szukam teraz alternatywy dla v07 i bsd bo jest trochę mało ekonomiczne.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.